Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosGirl Ja mimo wszystko chciałbym żeby został w Barcelonie Xavi odmienił go bardzo.
19
@Messibestplayerintheworld 70 mln prowizji? XDDD
0
@Michu94 Araujo przedłużył kontrakt?
6
Obecność zaraz na TVN.
0
@sonek Ja też nie xD
1
@kejdzi Że Dembele nie przedłuży kontraktu.
3
@Lionel_Messi10 Czyli krytykujecie Roberta bo Benzema jest lepszy? XD
0
@Hubsao Nie rozumiem co napisałeś. Myślę że powinieneś wiedzieć że facet nie może dostać okres.
0
@Deeespacito To dziewczyna xD
0
@Cadafaz W sumie to czemu się go pozbyli?
0
Potrzebuje waszej pomocy co byście radzili kupić Mamie na urodziny? Chciałbym jakiś odjazdowy prezent dać, ale mam brak pomysłów może ktoś z was mnie zainspiruje.
1
Też uważacie że Araujo i Gavi zostaną a Dembele odejdzie?
1
@Kamilos84 Przecież nie było oficialki.
0
@Uukasz_93 Myślę że ma na niego pomysł.
0
@kondzix2115 Dla mnie zdecydowanie Pedri.
0
@qubson12345 tak Garcia.
0
@qubson12345 Araujo.
1
@Janiama Barcelona 3 Sevilla 0
0
@dorkizos Wiosna zdecydowanie.
8
Za 3 godziny mecz! Nie mogę się już doczekać.
1
@RobiS A jaki zdrowy.
0
@voetballer A to tak można?
0
@paweuwarrior Widzę gruba impreza była wczoraj.
30
Cheetosy cebulowe piłki pamiętacie? Dla mnie top!
0
@Rekker podobno 15 chciał.
1
@kaamil1910 A gdzie można go zobaczyć?
2
@koksik2700 Z tym leśnym dziadkiem to poleciał trochę xD ale z tym się zgodzę ,, To już nie jest ten piłkarz, co był jeszcze kilka lat temu." Ale wiadomo wiek robi swoje.
1
@BART97 @MesQueUnClub96 Obrażają ci ulubieńca.
0
@FCBMati10 Auba też był madridista xD
0
@FCBMati10 ,,poza tym trzeba było sie namęczyć by poukładać drabinkę płacową a teraz mamy od tak zrobić taką wyrwę" przecież Araujo ma na stole kontrakt na 5 mln i nie chce podpisać bo za mało.