Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Paradoks Ale tylko nasz jest prawdziwy.
0
Jak dziś zagrał Messi?
1
@Norkusik Żadne przepisy tego nie zabraniają.
0
@AllBundy Mbappe każdego z nich zjada.
1
@Solmyr Też się tego obawiam xD
0
@kampe36 W przyszłym sezonie ich tam nie będzie.
7
@Nano22 Mam jednego @Woland10
0
@Songo91 Pierdoły.
1
@BART97 czyli jedno jest pewne któryś z nas ostro się wykosztuje ale co tam wchodzę w to.
1
@BART97 Jakieś propozycje?
3
Zobaczycie że po sezonie Neymara i Messiego już nie będzie w klubie.
0
Lubicie ser pleśniowy?
0
@Dominx W 2020 chciał odejść do Manchesteru City więc skończcie już ten temat.
0
@Transu96 Salah ma rok kontraktu więc myślę że z 50 max.
0
@matirix20 Z tego co czytałem proponują mu 3 mln więc pewnie skończy się na 5 może 6 mln a to już jest duża kasa więc jeśli by tego nie zaakceptował to trudno.
0
@matirix20 5 mln wystarczy sprawdzić kolego.
0
@Momals11 Ja też jestem zdania że jeżeli by zadał powyżej 6 to dać sobie z nim spokój.
1
@kkbarca Przecież on przychodzi za darmo nie musimy za niego płacić dlatego ma większą pensje.
8
@MESSIah16 Myślę że ma trochę większe ambicje niż kasa i pójdzie do realu.
4
@Messibestplayerintheworld Dla mnie jest smutne że wybraliśmy Dembele zamiast Mbappe ale kto wiedział..
4
Ale bym zobaczył takiego Mbappe w Barcelonie.
1
@Messibestplayerintheworld Czyli chodzi o kasę.
0
@FCB24 Napastnik jest rozliczany głównie z goli. Asysty,kreowanie wpływ na grę to robota przeważnie dla pomocników co nie zmienia że Benzema to top.
2
@MarioVeB! Czyli Messi to też gracz jednej ligi tak jak lewy prawda? XD
0
@Criss18Barca Statystyki to potwierdzaja xD
0
@Chaoss Skoro stać go na takie auto to na paliwo tym bardziej.
7
@MarioVeB! Ty jesteś za to jesteś ekspertem.
1
@Michu94 Jak za darmo na sezon może dwa z minimalna pensja to bym brał.
1
@Comentateiro To prawda biedny Messi trudne ma te życie.
2
@abram3k Po wczorajszym meczu stwierdzam że wypożyczyliśmy lepszego bramkarza.