9

@Paradoks Ale tylko nasz jest prawdziwy.

0

Jak dziś zagrał Messi?

1

@Norkusik Żadne przepisy tego nie zabraniają.

0

@AllBundy Mbappe każdego z nich zjada.

1

@Solmyr Też się tego obawiam xD

0

@kampe36 W przyszłym sezonie ich tam nie będzie.

7

@Nano22 Mam jednego @Woland10

0

@Songo91 Pierdoły.

1

@BART97 czyli jedno jest pewne któryś z nas ostro się wykosztuje ale co tam wchodzę w to.

1

@BART97 Jakieś propozycje?

3

Zobaczycie że po sezonie Neymara i Messiego już nie będzie w klubie.

0

Lubicie ser pleśniowy?

0

@Dominx W 2020 chciał odejść do Manchesteru City więc skończcie już ten temat.

0

@Transu96 Salah ma rok kontraktu więc myślę że z 50 max.

0

@matirix20 Z tego co czytałem proponują mu 3 mln więc pewnie skończy się na 5 może 6 mln a to już jest duża kasa więc jeśli by tego nie zaakceptował to trudno.

0

@matirix20 5 mln wystarczy sprawdzić kolego.

0

@Momals11 Ja też jestem zdania że jeżeli by zadał powyżej 6 to dać sobie z nim spokój.

1

@kkbarca Przecież on przychodzi za darmo nie musimy za niego płacić dlatego ma większą pensje.

8

@MESSIah16 Myślę że ma trochę większe ambicje niż kasa i pójdzie do realu.

4

@Messibestplayerintheworld Dla mnie jest smutne że wybraliśmy Dembele zamiast Mbappe ale kto wiedział..

4

Ale bym zobaczył takiego Mbappe w Barcelonie.

1

@Messibestplayerintheworld Czyli chodzi o kasę.

0

@FCB24 Napastnik jest rozliczany głównie z goli. Asysty,kreowanie wpływ na grę to robota przeważnie dla pomocników co nie zmienia że Benzema to top.

2

@MarioVeB! Czyli Messi to też gracz jednej ligi tak jak lewy prawda? XD

0

@Criss18Barca Statystyki to potwierdzaja xD

0

@Chaoss Skoro stać go na takie auto to na paliwo tym bardziej.

7

@MarioVeB! Ty jesteś za to jesteś ekspertem.

1

@Michu94 Jak za darmo na sezon może dwa z minimalna pensja to bym brał.

1

@Comentateiro To prawda biedny Messi trudne ma te życie.

2

@abram3k Po wczorajszym meczu stwierdzam że wypożyczyliśmy lepszego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?