4

@Herato Neymar nie gra w Barcelonie już kilka lat a tu dalej płacz o niego.

0

@FC1899Barca To są chore pieniędze, zdecydowanie za duże.

1

@Jackazz Klepniety.

0

@Kondziubarca Przyszedł za darmo więc ma większą pensje.

2

Dembele Aubameyang Adama= zajebiście szybki atak chciałbym coś takiego zobaczyć.

3

@Ibarbo69 A widziałeś chociaż jeden mecz tego Bena? XD

0

Ben Brereton to już oficjalnie?

1

@Pawel13sz Ten człowiek to geniusz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać już te Napoli!.

1

Alemany jest tak zajebisty że gdyby wsadzić go na boisko to by obskoczył każdą pozycję i byłby najlepszy.

1

@Mr8lack Pewnie dziś się dowiedziałeś kto to xD

0

@Wittgenstein nie xD

2

@Damian11 Martin czy Luuk to rzeczywiście młodzieniaszki.

0

Alemany? Top!!!

2

@Messibestplayerintheworld Dobra to niech przychodzi.

18

To ładna pensje ma.

0

Teraz każdy będzie chciał przyjść do Barcelony bo Traore w niej gra.

0

Kto jest szybszy Dembele czy Traore?

5

@abram3k Tomasz Ćwiąkała? Top.

1

@Hubsao Poważnie bo jedna łyżka ma 15 gram.

1

@Hubsao 6,5 łyżki dużej.

3

@kkbarca Nie ma takiej opcji goleador Traore jest już w Barcelonie.

5

Szkoda że Pepe i Ramos już nie grają w realu Traore nauczył by ich szacunku na boisku.

12

@jeyx77x To już pytanie do jego dziewczyny.

2

Może za bardzo napakowany jest i dlatego już nie jest najlepszym dryblerem.

4

@lndyki Ja wam mówię to będzie kozak my go powinniśmy wypożyczyć z opcją kupna.

2

@Rewolucja123 To trzymam kciuki żebyś do 100 zszedł.

0

@Rewolucja123 A ile ważysz?

1

@Hubsao Jakoś 80 kg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?