Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hosh Też mi się Bartek w Barcelonie marzy.
0
Kogo realnego wiedzielibyście za Mareczka na bramkę?
0
To co Dembele zostaje?
4
@Batys Szkoda ludzi a nie samolotu.
1
Czemu na świecie chociaż przez chwilę nie może być spokojnie...
0
@MarioVeB! Byłoby świetnie ogień na skrzydłach.
1
@Odcinkowy coooooo
0
@DonAndrzejos Rok temu jednak chciał odejść z Barcelony w letnim okienku to będzie już półtora roku temu.
0
@Joe_Pesci Arsenal opłaca pensje?
3
@busquets5 Depay na początku też dobrze się odnajdywał poczekajmy z opiniami do końca sezonu.
0
Myślicie że Moriba ma teraz ból dupska że mógł grać w Barcelonie patrząc jeszcze jak rozwijają się u nas młodzi?
1
@MysticCat Pewnie chodzi o wasz tyłek ale co ja tam się znam xD
0
@Janiama Maćku a kosztował tylko 5 mln plus zmienne.
1
@Janiama Wciągnęło mnie te typowanie meczy kolego dobra robota.
1
@Firestone A jaki był sposób odejścia? Bo nigdy nie słyszałem o tym po prostu ciekawy jestem.
1
@Janiama 1-2 dla Barcelony.
6
@OsamaDembele Chodzi o jego ogromna pensje i prowizje dla agenta ojca i jeszcze nie wiadomo dla kogo a druga sprawa że martwią mnie jego kontuzje.
0
@Herato Wykonał ciężką pracę żeby być w miejscu w którym obecnie się znajduje i za to należy mu się ogromny szacunek.
3
Co byście powiedzieli na to żebyśmy odpuścili Haalanda i zainteresowali się Darwinen Nunezem?
0
@KacperVEB Mi tam smakuje.
0
@Mroziu Ferran strzelił karnego Messi ostatnio nie więc.
0
Spokojnie jeszcze odrobimy.
0
@Coutinho007 Nasza obrona jest jak ser szwajcarski konieczne są wzmocnienia.
0
@socha Trochę grzeczniej bo widzę za gotowany jesteś xD radzę ci częściej odwiedzać La ramble bo po pierwszych dwóch/trzech meczach był uważany za świetnego piłkarza. Taka jest wasza natura że skreślacie piłkarza po paru złych meczach ,,kibice hah".
2
W lecie skupić się na wymianie całej obrony a nie kupnie Haalanda.
0
@socha A nie wiem nie widziałem.
3
@szkutnik91 Pedri gra dobrze.
0
@MessibestplayerintheworldMoze myślami już jest gdzie indziej.
0
@Gwyn Boli Cię wielki Piotrek?
1
Piękna jest La rambla Ferran ostatnio inteligentny zawodnik top po prostu a dziś jechany prawie przez każdego xD.