3

@Hosh Też mi się Bartek w Barcelonie marzy.

0

Kogo realnego wiedzielibyście za Mareczka na bramkę?

0

To co Dembele zostaje?

4

@Batys Szkoda ludzi a nie samolotu.

1

Czemu na świecie chociaż przez chwilę nie może być spokojnie...

0

@MarioVeB! Byłoby świetnie ogień na skrzydłach.

1

@Odcinkowy coooooo

0

@DonAndrzejos Rok temu jednak chciał odejść z Barcelony w letnim okienku to będzie już półtora roku temu.

0

@Joe_Pesci Arsenal opłaca pensje?

3

@busquets5 Depay na początku też dobrze się odnajdywał poczekajmy z opiniami do końca sezonu.

0

Myślicie że Moriba ma teraz ból dupska że mógł grać w Barcelonie patrząc jeszcze jak rozwijają się u nas młodzi?

1

@MysticCat Pewnie chodzi o wasz tyłek ale co ja tam się znam xD

0

@Janiama Maćku a kosztował tylko 5 mln plus zmienne.

1

@Janiama Wciągnęło mnie te typowanie meczy kolego dobra robota.

1

@Firestone A jaki był sposób odejścia? Bo nigdy nie słyszałem o tym po prostu ciekawy jestem.

1

@Janiama 1-2 dla Barcelony.

6

@OsamaDembele Chodzi o jego ogromna pensje i prowizje dla agenta ojca i jeszcze nie wiadomo dla kogo a druga sprawa że martwią mnie jego kontuzje.

0

@Herato Wykonał ciężką pracę żeby być w miejscu w którym obecnie się znajduje i za to należy mu się ogromny szacunek.

3

Co byście powiedzieli na to żebyśmy odpuścili Haalanda i zainteresowali się Darwinen Nunezem?

0

@KacperVEB Mi tam smakuje.

0

@Mroziu Ferran strzelił karnego Messi ostatnio nie więc.

0

Spokojnie jeszcze odrobimy.

0

@Coutinho007 Nasza obrona jest jak ser szwajcarski konieczne są wzmocnienia.

0

@socha Trochę grzeczniej bo widzę za gotowany jesteś xD radzę ci częściej odwiedzać La ramble bo po pierwszych dwóch/trzech meczach był uważany za świetnego piłkarza. Taka jest wasza natura że skreślacie piłkarza po paru złych meczach ,,kibice hah".

2

W lecie skupić się na wymianie całej obrony a nie kupnie Haalanda.

0

@socha A nie wiem nie widziałem.

3

@szkutnik91 Pedri gra dobrze.

0

@MessibestplayerintheworldMoze myślami już jest gdzie indziej.

0

@Gwyn Boli Cię wielki Piotrek?

1

Piękna jest La rambla Ferran ostatnio inteligentny zawodnik top po prostu a dziś jechany prawie przez każdego xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?