0

@kryhaa Przecież Lewandowski to półka wyżej niż Auba.

1

Od nowego sezonu będzie grał w Barcelonie zobaczycie.

0

@FCBMati10 A ja bym chętnie zobaczył rodaka w Barcelonie i mam nadzieję że to marzenie się w końcu spełni. Przedłużenie umowy z Gavim czy Araujo nie ma z tym nic wspólnego i osobiście uważam że to tylko kwestia czasu.

0

@FCBMati10 A gdzie ja napisałem że oddał bym Desta? Jasno jest napisane że Bayern oczekuje 65 mln za Roberta więc wnioskuję że Dest miałby obniżyć cenę ale akurat z tym się nie zgadzam.

2

@socha A skąd wiesz że młody talent będzie chciał grać dłużej w Barcelonie niż grałby Lewandowski na top poziomie?

0

@FCBMati10 @Fabik87 A za Ronaldo Juve ile zapłaciło w podobnym jak nie w tym samym wieku? Bodajże 100 mln.

3

W końcu piąteczek życzę wszystkim miłego weekendu oraz dużo alkoholu.

0

@DCHX Lepiej nie brać teraz kredytu ale bardziej opłaca się zmienne moim zdaniem.

2

@bartas97 Jak Barca potwierdzi.

0

@marcin62 Luzik.

0

@panczo Nie bo Luuk lepiej gra głową a na dośrodkowania pod koniec meczu jest idealny.

0

@marcin62 Kolego ja tego nie napisałem xD ja bym chciał żeby grał w pierwszej 11.

0

@prokofiew @Momals11 a w pierwszym składzie kto na 9 jeśli Robert byłby na ławce?

3

Dawać mi już tego Robercika do Barcelony.

0

@Emhyr Zastanawiam się czy Antony z Ajaxu nie byłby lepszy.

2

@FC1899Barca Już tak jest teraz jak nie jesteś klientem gotówkowym to się nie liczysz a te ceny są chore.

0

@Mns21 Mbappe...

0

@messi564 A okej,dzięki.

0

@messi564 To nie było za wypożyczenie?

0

@Cule1234 Oni chyba nie mieli obowiązku.

3

@Emhyr A skąd wiesz że Haaland za 3 lata nie spakuje walizki i nie odejdzie? Robert te 3-4 lata może pograć jeszcze na najwyższym poziomie i nie trzeba płacić prowizji każdej osobie z rodziny.

2

0

Ciekawe jak to będzie z tym Araujo zostanie czy nie jak myślicie?

0

@JAACKK Bo są nowe.

0

@Godlo Ale dla kogo? XD

2

@sebo939 Może trochę xD

1

@Janiama Real Barcelona 1-2

0

@Dajnatace Problemy ze snem?

3

@Lionel_Messi10 @ElKamil @Joe_Pesci @Gavinho a to przepraszam panowie coś mi się tam pomieszało.

0

@D10SLEO Przecież nie ma meczu na eleven.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?