Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kryhaa Przecież Lewandowski to półka wyżej niż Auba.
1
Od nowego sezonu będzie grał w Barcelonie zobaczycie.
0
@FCBMati10 A ja bym chętnie zobaczył rodaka w Barcelonie i mam nadzieję że to marzenie się w końcu spełni. Przedłużenie umowy z Gavim czy Araujo nie ma z tym nic wspólnego i osobiście uważam że to tylko kwestia czasu.
0
@FCBMati10 A gdzie ja napisałem że oddał bym Desta? Jasno jest napisane że Bayern oczekuje 65 mln za Roberta więc wnioskuję że Dest miałby obniżyć cenę ale akurat z tym się nie zgadzam.
2
@socha A skąd wiesz że młody talent będzie chciał grać dłużej w Barcelonie niż grałby Lewandowski na top poziomie?
0
@FCBMati10 @Fabik87 A za Ronaldo Juve ile zapłaciło w podobnym jak nie w tym samym wieku? Bodajże 100 mln.
3
W końcu piąteczek życzę wszystkim miłego weekendu oraz dużo alkoholu.
0
@DCHX Lepiej nie brać teraz kredytu ale bardziej opłaca się zmienne moim zdaniem.
2
@bartas97 Jak Barca potwierdzi.
0
@marcin62 Luzik.
0
@panczo Nie bo Luuk lepiej gra głową a na dośrodkowania pod koniec meczu jest idealny.
0
@marcin62 Kolego ja tego nie napisałem xD ja bym chciał żeby grał w pierwszej 11.
0
@prokofiew @Momals11 a w pierwszym składzie kto na 9 jeśli Robert byłby na ławce?
3
Dawać mi już tego Robercika do Barcelony.
0
@Emhyr Zastanawiam się czy Antony z Ajaxu nie byłby lepszy.
2
@FC1899Barca Już tak jest teraz jak nie jesteś klientem gotówkowym to się nie liczysz a te ceny są chore.
0
@Mns21 Mbappe...
0
@messi564 A okej,dzięki.
0
@messi564 To nie było za wypożyczenie?
0
@Cule1234 Oni chyba nie mieli obowiązku.
3
@Emhyr A skąd wiesz że Haaland za 3 lata nie spakuje walizki i nie odejdzie? Robert te 3-4 lata może pograć jeszcze na najwyższym poziomie i nie trzeba płacić prowizji każdej osobie z rodziny.
2
@TylkoBarca7273 XD
0
Ciekawe jak to będzie z tym Araujo zostanie czy nie jak myślicie?
0
@JAACKK Bo są nowe.
0
@Godlo Ale dla kogo? XD
2
@sebo939 Może trochę xD
1
@Janiama Real Barcelona 1-2
0
@Dajnatace Problemy ze snem?
3
@Lionel_Messi10 @ElKamil @Joe_Pesci @Gavinho a to przepraszam panowie coś mi się tam pomieszało.
0
@D10SLEO Przecież nie ma meczu na eleven.