Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Jak chcesz grać bez 9 i skrzydłowych? Oczywiście uważam że obrona też jest do wzmocnienia.
0
@Przemooooo95 Dybala to nie skrzydłowy tylko 10 i osobiście myślę że Lewandowski jest już klepniety przez Barcelonę tylko czekają na oficjalne info żeby nie utrudniać przyjścia Mane do Bayernu.
0
@Jestjakjest Skąd wziąłeś ta cenę?
0
Co myślicie o Drągowskim do nas bramkę? Cena około 10 mln.
3
@icon3520 Ter Stegen to najlepiej jak zostanie sprzedany i sprowadzimy kogoś konkretnego na bramkę.
1
@AmigoBlancos Generalnie zawiodła mnie jedna i druga drużyna dla kibica słabe widowisko.
2
Gratuluję Realowi zdobycia ligi mistrzów mam nadzieję że Barcelona będzie w stanie to zrobić w najbliższych 2-3 latach.
0
Trochę szkoda tego Dembele widziałem w nim lidera w przyszłym sezonie.
1
@AlexDark00 Mamy problem z zarejestrowaniem nowych piłkarzy którzy przyjdą za darmo więc za co mieliby kupić go?
8
@Cule1234 Wow mocne słowa.
0
@PatrychoO Co sezon kupujesz?
0
@cules100pro ,,realne"
1
Gdyby Neymar zszedł sporo z pensji byli byście na tak w kontekście transferu do Barcelony?
0
@Adi123456789 Messi już nie gra na skrzydle tylko na 10.
0
@Emhyr Nie spodziewał bym się fajerwerków więc najlepiej jak jednak Dembele podpisze z nami kontrakt.
3
@Emhyr Czy on jest topowym skrzydłowym?
1
Kiedyś Barcelona Real a teraz Liverpool Manchester City premier league najlepsza liga na świecie.
1
@Mns21 A kto twoim zdaniem jest najlepszym trenerem w historii?
1
@Cule1234 I za kogo on by tam grał?
1
@YouTuber Golf 5
3
@Pawel13sz Bardzo prawdopodobny skład ale ten Ter Stegen razi w oczy.
1
@Krystian1588 Pedri.
0
@marcinK0000 Przecież dobrze gra.
1
@Janiama Barcelona 2 Getafe 1.
0
@tomek8756 Przecież o to samo pytał godzinę temu.
0
@Demollation Nie.
0
@Emhyr Lewandowski.
1
@Janiama Barcelona 2 Celta 1
0
Ile gdzieś Kounde by kosztował? Były gdzieś informacje na ten temat?
1
Jak usunąć reklamę która nie ma ,,X"? Dokładniej chodzi o reklamę euro Jackpot która wyskakuje mi 4 razy pod rząd.