0

@FCB_dimiC Romero to wczoraj pisał.

1

@FCB_dimiC Jak miał podpisać jak nie stawił się na badaniach? Była jasna informacja wczoraj że rano badania.

1

@szkutnik91 Martin idź do fryzjera o matko.

1

@Deviler oczywiście że nie.

0

Pojedynki w elclasico Benzema vs Lewandowski to by było coś.

1

@martin3131 50 mln

0

@Survier A kto do pary z Auba skoro by nie przyszedł Robert?

1

@Songo91 Jeśli to prawda to trzeba go odpuścić 70 mln to zdecydowanie za dużo.

1

@Pawel13sz Muszę się przyznać że nie oglądałem jego meczy ale słyszałem że to kozak ta drogą powinniśmy podążać tzn stawiać na młodych.

0

@BoreekxD Dlaczego tak uważasz? W Leeds na pewno nie zostanie.

3

@Deviler Coraz mocniej jestem umocniony w tym że go nie puszcza i zostanie w Bayernie na kolejny sezon.

1

Jesli Dembele zostaje to mi nie szkoda Raphinhi niech idzie za te 70 mln do Chelsea.

2

@Deviler Sterling gra na lewym skrzydle a Raphinha na prawym.

1

@Messibestplayerintheworld Brać go za te 8 mln.

3

@kuz Tagliafico o matko xD

3

@Deviler No 36 lat ma potwierdzam.

1

@Emhyr Czereśnie i szpinak.

0

@Michu94 Ta na pewno nie jest skłonny podpiszą go pewnie nawet dziś.

2

@doc szkoda że nie 3 lata umowy.

0

@Criss18Barca Oby nie skończył jak w Bayernie.

0

@Ali3231 Przedłużenie Dembele.

0

@Kondziubarca Skąd wiesz?

1

@HavertzKai Kounde go zjada.

0

@ShawnC A ile meczy Christensena oglądałeś?

1

@Qexi Bzdury......

0

@Encore O i to mi się podoba. Pasuje mu ta koszulka.

0

@lucca87 Kounde potrzebujemy do pary z Araujo to priorytet.

0

@Messibestplayerintheworld A ile oferują za Todibo?

2

Jak to kto? Lewandowski który przyjdzie do 12 lipca przecież.

0

@Lionel_Messi10 Lub Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?