4

@FCB24 Dać palca to całą rękę zabiorą xD

2

@Culer_1906 Nie mogę się doczekać!

1

@Adamski69 Może Rancza nie lubią xD

0

@Mns21 Zamiast Silvy kupili by porządnego bramkarza.

0

@damiano996 De Jong może by wtedy odszedł.

8

@Kluivert_P filmy Marvela? Top!

6

@VegetaPolska Braithwait jest na sprzedaż chceta?

1

@MesQueUnClub96 Na mecz pożegnalny jak najbardziej.

0

@HavertzKai my podpisaliśmy nie wy xD

51

Wchodzi Alemany do biur Sevilli i mówi: Napił bym się herbatki,herbatki z cukrem,bez cytrynki.

6

@dariooo skąd wiesz ile zapłacił i ile Sevilla chciała?

1

@HERORICH2 Molina spoko transfer.

0

@ricardo0705 Umtiti mówi to panu coś?

0

Czuje że Kounde będzie grywał na PO.

0

@Vebrol Alemany załatwi.

8

@Cule1234 Alemany? Top! Przed chwilą chcieli 60 mln teraz za darmo xD

1

Czuje że ten Inigo byłby u nas kozakiem do tego lewonożny z Araujo stworzyli by parę do gry na co najmniej 3-4 lata.

1

@Kondziubarca 31 lat to jak na obrońcę nadal młody.

1

@adi7adi8 Jak za darmo.

13

@Kondziubarca Wpłacać 80 mln i się nie czaić.

3

@Pilka_jest_okragla Dokładnie najemników już nie potrzebujemy tylko piłkarzy którzy chcą tu grać.

4

@bartekvisca Jeden z najlepszych LO na świecie więc skąd przypuszczenia że z nim nie wygramy nic?

3

Komentarz usunięty

24

Koulibaly 31 lat Inigo 31 lat ale mogliśmy brać przecież Senegalczyka bo Hiszpan za stary xD.

1

@Arczek2001 skrojony pod Barcelonę.

0

@Lionel_Messi10 Była gdzieś oficialka?

5

Lubię go ale dobrze że nie od niego zależne.

0

@Granto Kogo proponujesz?

1

@Emhyr Kounde na Po też zagra.

1

Dawać już Kounde do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?