Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCB24 Dać palca to całą rękę zabiorą xD
2
@Culer_1906 Nie mogę się doczekać!
1
@Adamski69 Może Rancza nie lubią xD
0
@Mns21 Zamiast Silvy kupili by porządnego bramkarza.
0
@damiano996 De Jong może by wtedy odszedł.
8
@Kluivert_P filmy Marvela? Top!
6
@VegetaPolska Braithwait jest na sprzedaż chceta?
1
@MesQueUnClub96 Na mecz pożegnalny jak najbardziej.
0
@HavertzKai my podpisaliśmy nie wy xD
51
Wchodzi Alemany do biur Sevilli i mówi: Napił bym się herbatki,herbatki z cukrem,bez cytrynki.
6
@dariooo skąd wiesz ile zapłacił i ile Sevilla chciała?
1
@HERORICH2 Molina spoko transfer.
0
@ricardo0705 Umtiti mówi to panu coś?
0
Czuje że Kounde będzie grywał na PO.
0
@Vebrol Alemany załatwi.
8
@Cule1234 Alemany? Top! Przed chwilą chcieli 60 mln teraz za darmo xD
1
Czuje że ten Inigo byłby u nas kozakiem do tego lewonożny z Araujo stworzyli by parę do gry na co najmniej 3-4 lata.
1
@Kondziubarca 31 lat to jak na obrońcę nadal młody.
1
@adi7adi8 Jak za darmo.
13
@Kondziubarca Wpłacać 80 mln i się nie czaić.
3
@Pilka_jest_okragla Dokładnie najemników już nie potrzebujemy tylko piłkarzy którzy chcą tu grać.
4
@bartekvisca Jeden z najlepszych LO na świecie więc skąd przypuszczenia że z nim nie wygramy nic?
3
Komentarz usunięty
24
Koulibaly 31 lat Inigo 31 lat ale mogliśmy brać przecież Senegalczyka bo Hiszpan za stary xD.
1
@Arczek2001 skrojony pod Barcelonę.
0
@Lionel_Messi10 Była gdzieś oficialka?
5
Lubię go ale dobrze że nie od niego zależne.
0
@Granto Kogo proponujesz?
1
@Emhyr Kounde na Po też zagra.
1
Dawać już Kounde do Barcelony.