Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Nigdzie nie napisałem że nie można na ten temat rozmawiać. Śmieszy mnie a zarazem męczy już ten temat Lewandowskiego że drogi że stary dziadek itd.
3
@Songo91 Nic dziwnego żyje sobie w pięknym mieście,spokojnie może zajmować się swoją firmą bo nie gra i ma na to dużo czasu a pieniążki z nieba spadają.
0
@AlexDark00 czasem zachowujecie się jakby to był wasz hajs zrozumcie że jest nowy rząd i myślę że oni lepiej wiedzą czy Lewandowski jest warty 50 mln i się spłaci czy też nie.
8
@Patrykl145 Pewnie kogoś ściągną za pieniążki ze sprzedaży.
3
@kris81 Super tylko potem nie narzekajcie na brak goli. 9 to priorytet w te okienko.
9
@AlexDark00 To kogo kupimy na 9 w podobnej cenie?
27
@LS Jak miał byc na treningu jak nie jest naszym zawodnikiem?
3
50 mln za Bernardo xD
1
@Kondziubarca Pierdoły nie wierzę w to.
0
@doc Antony by podobnie nie kosztował?
0
@hayek Nie wyślą bo od nowego sezonu będzie grał w Barcelonie.
0
@Kondziubarca Myślę że 50 dadzą za niego.
0
@Clue Jaki hamulec?
0
Następna z dźwigni Laporty będzie sprzedaż Franka.
0
@Clue no zobaczymy.
0
Czyli Dembele zostaje u nas.
4
@Marcelinho99 Pablo Torre jest przyklepany.
1
@bleble123 zwykle wróżenie z fusów.
0
@JohnnyBarca Gabriel Jesus został gdzieś sprzedany?
0
@msmsms Kounde i dobry bramkarz to jest priorytet.
16
@!34RC3!_0N4 tylko pamiętaj żeby chociaż wędkę zarzucić a nie tylko chlać,miłego dnia.
7
@Mns21 No i super ja tam Ernesto lubię.
14
Bardzo dobrze my go weźmiemy może.
1
@HavertzKai Przecież to jest pomocnik a Lewandowski to 9.
8
@Kondziubarca Znowu się zaczyna xD
5
@Emhyr Bo pewnie coś jest na rzeczy.
0
@pato1234 Ciekawe co byś mówił gdybyś miał kredyt na głowie.
4
@Comentateiro Messi tak CR7 nie
0
@Messibestplayerintheworld Bayern podobno im nie odpowiedział na ofertę a oni już planują prezentacje xD
11
@Ali3231 Wypożyczenie jak za rok kończy mu się kontrakt xD