0

@Hubsao Nie dziwię się.

1

Ciekawe ile kosztował by Gvardiol?

1

@doc Ja tam bym wolał żeby Memphis został.

1

@avanes Zapytaj Roberta.

0

@Luciano99 Tuchel?

0

@Falownik123 Jeszcze jak!

9

@AlexDark00 Zapomniałeś dodać że ich kapitan chce do nas odejść.

3

@Oskar00 Jeszcze Sevilla.

2

@Janiama Chyba team Ansu.

0

@Jonyx Nie obchodzi mnie PSG.

17

Teraz nagle każdego cieszy transfer Raphinhy a jeszcze niedawno był nazywany średniakiem za zbyt duże pieniądze xD.

0

@KrychaFCB xDDD

3

@jacobFCB Jeśli de Jong zostaje to Soler nam nie potrzebny.

6

Odpuścił bym Silvę i ściągnął tak jak było mówione Kounde, Azpilicuete i Gaya gdyby przyszedł było by super.

0

Gdzie najlepiej kupić koszulkę Barcelony?

0

0

@Emhyr Daje 10 nie spodziewałem się że ściągną takich graczy.

0

Ten Tchouaméni naprawdę taki dobry czy real przepłacił?

0

@Sawik_10 Depay ma jeszcze rok kontraktu.

0

@MarioVeB! Wątpię że będzie grał Auba w pierwszym. Lewandowski raczej 1sklad.

2

A pomyśleć że mógł u nas grać super Alvaro Morata.

1

@PatrychoO Spoko ustawiłeś sobie avka tak wgl.

0

@Pawlak1992 Kandydat na prezydenta (który przegrał)to pisał z miesiąc temu Toni Freixa.

0

Gnabry nie pojawił się na prezentacji zawodników??

1

@ZiggyStardust My ciebie też nie kojarzymy i widzę że długo już jesteś na stronie aż od lutego xD

5

@FanBarcYxD Alemany: potrzymaj mi piwo.

4

@tbas Przecież on chyba za miesiąc jakoś ma urodziny i wszystko podobno jest przygotowane.

2

Ciekawe czy Martin Braithwait dalej będzie mówił że zostaje i chce walczyć o pierwszy skład? XD

0

@Rewolucja123 Dlaczego dobrze?

3

Dawać już oficjalke Roberta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?