Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao Nie dziwię się.
1
Ciekawe ile kosztował by Gvardiol?
1
@doc Ja tam bym wolał żeby Memphis został.
1
@avanes Zapytaj Roberta.
0
@Luciano99 Tuchel?
0
@Falownik123 Jeszcze jak!
9
@AlexDark00 Zapomniałeś dodać że ich kapitan chce do nas odejść.
3
@Oskar00 Jeszcze Sevilla.
2
@Janiama Chyba team Ansu.
0
@Jonyx Nie obchodzi mnie PSG.
17
Teraz nagle każdego cieszy transfer Raphinhy a jeszcze niedawno był nazywany średniakiem za zbyt duże pieniądze xD.
0
@KrychaFCB xDDD
3
@jacobFCB Jeśli de Jong zostaje to Soler nam nie potrzebny.
6
Odpuścił bym Silvę i ściągnął tak jak było mówione Kounde, Azpilicuete i Gaya gdyby przyszedł było by super.
0
Gdzie najlepiej kupić koszulkę Barcelony?
0
@Katalonbar Puiq
0
@Emhyr Daje 10 nie spodziewałem się że ściągną takich graczy.
0
Ten Tchouaméni naprawdę taki dobry czy real przepłacił?
0
@Sawik_10 Depay ma jeszcze rok kontraktu.
0
@MarioVeB! Wątpię że będzie grał Auba w pierwszym. Lewandowski raczej 1sklad.
2
A pomyśleć że mógł u nas grać super Alvaro Morata.
1
@PatrychoO Spoko ustawiłeś sobie avka tak wgl.
0
@Pawlak1992 Kandydat na prezydenta (który przegrał)to pisał z miesiąc temu Toni Freixa.
0
Gnabry nie pojawił się na prezentacji zawodników??
1
@ZiggyStardust My ciebie też nie kojarzymy i widzę że długo już jesteś na stronie aż od lutego xD
5
@FanBarcYxD Alemany: potrzymaj mi piwo.
4
@tbas Przecież on chyba za miesiąc jakoś ma urodziny i wszystko podobno jest przygotowane.
2
Ciekawe czy Martin Braithwait dalej będzie mówił że zostaje i chce walczyć o pierwszy skład? XD
0
@Rewolucja123 Dlaczego dobrze?
3
Dawać już oficjalke Roberta!