0

0

@macio_944 Za niedługo sie kończy i żadnych konkretnych informacji nie było na ten temat.

0

To co gramy w tym sezonie jednak bez prawego obrońcy? Liczyłem ze kogoś ściągną a tu cisza.

0

@BoRoWieC Bo nie ściągali by Silvy gdyby nie mieli zaklepanego prawego obrońcy. To było by nie rozsądne.

0

@Jasialdinho Foyth pewnie zaklepany.

5

@Messibestplayerintheworld Jak to zrobią to ja nie mam pytań.

1

@lucca87 Alba jeśli się nie ogarnie? Przecież to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie i tych dwóch panów których wymieniłeś zjada.

1

@klopx Mi tam żal Mareczka bardziej.

1

@Toretto Po ostatnich wybrykach Barcelony w LM tez na miejscu kibiców Pilzna cieszył bym się ze Barcelonę trafili xD.

1

@rafik300010 Sprawdź dla przypomnienia jaka 11 była gdy przegraliśmy 8:2. Bayern nigdy nam nie leżał.

7

@Encore Raz na rok to i kura piernie.

0

@mateusz1989VeB Tak jakby był bo opłacamy jego pensje.

1

Szkoda ze Auba musi odejść wolał bym żeby Depay odszedł.

2

@Lionel_Messi10 Wyglada trochę jak Guardiola dawać go do nas na ławkę trenerska.

1

@Enerio Mam to samo.

1

@Fabik87 coś pięknego.

4

@Suzu My Kounde nie możemy zarejestrować a sprowadzamy kolejnego piłkarza.

0

Jeśli Depay odejdzie będzie można zarejestrować Kounde?

15

@Kondziubarca Cyrk na kółkach. Miłość kosztuje.

0

@inFLAMES No komedia co się wyprawia.

0

@Medium To tak jak my obecnie.

0

@szkutnik91 xDDDD

0

@Kwasiak98 Może dlatego że Gaya nie chce u nas grać tylko zostać w Valencii?

2

@AlexDark00 w sumie to masz rację.

1

@FC1899Barca Ładnie z jego strony.

4

@Firestone 20 jak jeszcze wezmą de Jonga za 80 xD

2

@Striker Thiago też odszedł bo była zbyt duża konkurencja.

0

@Firestone Na stronie głównej pojawił się artykuł że nie popisze jeśli przyjdzie Silva. Oczywiście te informacje przyjmuje z przymrużeniem oka.

0

Myślicie że Gavi podpisze umowę?

0

@Cabaz z czym mam się pogodzić, ze Xavi go chce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?