Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld oby tak było
0
@macio_944 Za niedługo sie kończy i żadnych konkretnych informacji nie było na ten temat.
0
To co gramy w tym sezonie jednak bez prawego obrońcy? Liczyłem ze kogoś ściągną a tu cisza.
0
@BoRoWieC Bo nie ściągali by Silvy gdyby nie mieli zaklepanego prawego obrońcy. To było by nie rozsądne.
0
@Jasialdinho Foyth pewnie zaklepany.
5
@Messibestplayerintheworld Jak to zrobią to ja nie mam pytań.
1
@lucca87 Alba jeśli się nie ogarnie? Przecież to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie i tych dwóch panów których wymieniłeś zjada.
1
@klopx Mi tam żal Mareczka bardziej.
1
@Toretto Po ostatnich wybrykach Barcelony w LM tez na miejscu kibiców Pilzna cieszył bym się ze Barcelonę trafili xD.
1
@rafik300010 Sprawdź dla przypomnienia jaka 11 była gdy przegraliśmy 8:2. Bayern nigdy nam nie leżał.
7
@Encore Raz na rok to i kura piernie.
0
@mateusz1989VeB Tak jakby był bo opłacamy jego pensje.
1
Szkoda ze Auba musi odejść wolał bym żeby Depay odszedł.
2
@Lionel_Messi10 Wyglada trochę jak Guardiola dawać go do nas na ławkę trenerska.
1
@Enerio Mam to samo.
1
@Fabik87 coś pięknego.
4
@Suzu My Kounde nie możemy zarejestrować a sprowadzamy kolejnego piłkarza.
0
Jeśli Depay odejdzie będzie można zarejestrować Kounde?
15
@Kondziubarca Cyrk na kółkach. Miłość kosztuje.
0
@inFLAMES No komedia co się wyprawia.
0
@Medium To tak jak my obecnie.
0
@szkutnik91 xDDDD
0
@Kwasiak98 Może dlatego że Gaya nie chce u nas grać tylko zostać w Valencii?
2
@AlexDark00 w sumie to masz rację.
1
@FC1899Barca Ładnie z jego strony.
4
@Firestone 20 jak jeszcze wezmą de Jonga za 80 xD
2
@Striker Thiago też odszedł bo była zbyt duża konkurencja.
0
@Firestone Na stronie głównej pojawił się artykuł że nie popisze jeśli przyjdzie Silva. Oczywiście te informacje przyjmuje z przymrużeniem oka.
0
Myślicie że Gavi podpisze umowę?
0
@Cabaz z czym mam się pogodzić, ze Xavi go chce?