Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Godlo Raphinha większość meczy grał na lewym skrzydle wiec gdyby Xavi nie wystawiał go tam tylko na prawym to jestem pewny ze dziś grałby dużo lepiej.
3
@Cule1234 Dostał piłkarzy jakis chciał i mimo tego nie wyszedł z grupy wiec uważam ze jego przyszłość powinna zostać rozważona.
10
W takich czy tez innych meczach po prostu przydał by się Leo Messi.
0
@Roxi nie ma opcji
0
@Cochise Neymar po ile miał?
0
@Outlook Antony lepszy?
0
@qbuteq Najdroższy transfer w histori to 222 mln a promocja w twoim mniemaniu to 160 mln,okej.
0
@qbuteq 180 mln to promocja?
0
@domino1344 brałeś Dentosept a?
6
@domino1344 No co ty serio chcesz żeby wyrwali Ci jedynkę? Możesz udać się na pogotowie maja tam mocniejsze leki może chociaż trochę pomoże a jutro idź do tej dentystki i niech poprawia.
0
@katalonczyk112 A co Messi tylko gra w tej Argentynie? Oczywiście ze maja szanse bo mają bardzo dobry zespół.
0
@smieszek ekspert się znalazł.
0
Myślicie ze Real zgubi dziś punkty?
0
Myślicie ze gdyby Barcelona wygrała z Bayernem to Nagelsmann by wyleciał po 5 przegranych meczach z rzędu?
2
Dawać Zidana do Chelsea
0
@paweldunajecfcb Już nie.
0
@czosnekfcb HBO max
3
@koziar Również dzięki niemu wygrali ligę mistrzów w 2015 roku. Neymar podczas pobytu w Barcelonie był top 3 piłkarzy na świecie zaraz po Ronaldo i Messim. Sprawdź sobie jego statystyki i się nie kompromituj xD.
3
@koziar Ter Stegen czy Pedri byli lepszymi transferami od Neymara? XD co ty za pierdoly wypisujesz xD.
0
@Messi1992 Nie chciał bym go u nas ma dużo większe ego niż Ronaldo.
0
Tchouaméni szkoda ze do realu poszedł.
1
Nikt nie przyjdzie już pewnie.
0
Ale by było gdyby Leo wrócił.
0
@ranger3120 Gundogan za 100 mln?
0
@czółkovsky Fekir to kozak.
0
@Rust_Cohle Goata? Jestem na tak.
1
@cracker Nie tak dawno? 5 lat temu kolego.
0
@bartas97 A jakim jest typem napastnika?
0
@Cvzx to brać z pocałowaniem ręki.
0
Myślicie ze ile Bellerin by kosztował?