0

@Cabaz to co lepiej czy to co nie lepiej to chyba Xavi wie co?

0

@Mns21 Dlaczego niestety dalej gra ma tam sam Alba?

3

2

@Messibestplayerintheworld Jakby jeszcze Bernardo przyszedł to było by najlepsze okienko w historii Barcelony chyba.

1

@kaczucha1899 No i super odciąży Albe w końcu będzie konkurencja na LO.

9

Szkoda że nie przyszedł Azpi ale cieszmy się z transferów jakie mamy bo przed okienkiem transferowym nikt by nie pomyślał jakich piłkarzy wujaszek Lapcio z Alemanym nam ściągnie.

1

@Coutinho007 Kounde tam zagra pewnie.

2

@Survier A co ma do tego Setien i jego 4-4-2? XD skoro Xavi chce Pjanicia to ja mu ufam.

7

@bartekvisca Dlatego on jest trenerem a nie ty.

10

Jak dla nich 40 mln

1

@swiergol2 ,,Co jak co, ale mi nie przeszkadza, że Barca oddaje złom za darmo" to o Depayu?

1

@Pawel13sz Reguilon

0

@Homeopata8989 Ja bym go widział u nas.

2

@Culer_1906 Myślę że dość Barcelona już wydała w tym okienku.

5

@Pawel13sz czyli transfer.

0

Ciekawe czy PSG sprzedało by nam Keylora Navasa na 2-3 lata jak znalazł.

2

@Encore Ja bym zrobił. Każdy by zrobił.

1

Sevilla niech bierze tego Depaya bo słabo to widzę.

0

@Kessie Dawać go na obronę do nas wzięli byśmy takie cztery i Mareczek nie miał by nic do roboty xD.

0

@jutroIV Efekt Kounde.

8

Barcelona powinna zastanowić się nad sprzedażą koszulek z Alemanym na plecach gościu to przekot.

1

@OnlyCules kobieta nawróciła go na dobrą drogę.

0

@MrPGG a co chcesz kupić?

0

@Ogorinho1974 chyba w lidze Polskiej xD

3

@agaFCB najpierw to się de Jong z tego klubu musiał by ruszyć xD

9

@Herato U nas piłkarze grają za darmo.

4

@Lionel_Messi10 Z opcja a najlepiej obowiązkiem wykupu to nie głupi pomysł.

7

@ini_barca XDDD

2

@Patrykl145 myślę że nie.

1

@aleksandrowielki Puyol ma taki sam wzrost.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?