Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cabaz to co lepiej czy to co nie lepiej to chyba Xavi wie co?
0
@Mns21 Dlaczego niestety dalej gra ma tam sam Alba?
3
@arsenallondyn0 73 mln
2
@Messibestplayerintheworld Jakby jeszcze Bernardo przyszedł to było by najlepsze okienko w historii Barcelony chyba.
1
@kaczucha1899 No i super odciąży Albe w końcu będzie konkurencja na LO.
9
Szkoda że nie przyszedł Azpi ale cieszmy się z transferów jakie mamy bo przed okienkiem transferowym nikt by nie pomyślał jakich piłkarzy wujaszek Lapcio z Alemanym nam ściągnie.
1
@Coutinho007 Kounde tam zagra pewnie.
2
@Survier A co ma do tego Setien i jego 4-4-2? XD skoro Xavi chce Pjanicia to ja mu ufam.
7
@bartekvisca Dlatego on jest trenerem a nie ty.
10
Jak dla nich 40 mln
1
@swiergol2 ,,Co jak co, ale mi nie przeszkadza, że Barca oddaje złom za darmo" to o Depayu?
1
@Pawel13sz Reguilon
0
@Homeopata8989 Ja bym go widział u nas.
2
@Culer_1906 Myślę że dość Barcelona już wydała w tym okienku.
5
@Pawel13sz czyli transfer.
0
Ciekawe czy PSG sprzedało by nam Keylora Navasa na 2-3 lata jak znalazł.
2
@Encore Ja bym zrobił. Każdy by zrobił.
1
Sevilla niech bierze tego Depaya bo słabo to widzę.
0
@Kessie Dawać go na obronę do nas wzięli byśmy takie cztery i Mareczek nie miał by nic do roboty xD.
0
@jutroIV Efekt Kounde.
8
Barcelona powinna zastanowić się nad sprzedażą koszulek z Alemanym na plecach gościu to przekot.
1
@OnlyCules kobieta nawróciła go na dobrą drogę.
0
@MrPGG a co chcesz kupić?
0
@Ogorinho1974 chyba w lidze Polskiej xD
3
@agaFCB najpierw to się de Jong z tego klubu musiał by ruszyć xD
9
@Herato U nas piłkarze grają za darmo.
4
@Lionel_Messi10 Z opcja a najlepiej obowiązkiem wykupu to nie głupi pomysł.
7
@ini_barca XDDD
2
@Patrykl145 myślę że nie.
1
@aleksandrowielki Puyol ma taki sam wzrost.