0

Nie wierzę w te plotki o Moracie serio myślicie że Lewandowski odstawiał by taka szopkę nie mając zapewnienia ze strony Barcelony że przyjdzie?

1

@parpe Żaden Morata.

0

Przemyślałem sprawę i Koulibaly to powinien być nasz priorytet tylko problem w tym czy nas na niego stać.

1

@Emhyr Wydaje mi się że Gnabry odejdzie i za niego przyjdzie Mane który przede wszystkim jest skrzydłowym nie 9.

0

@KrwawiaceoczyVEB Verratti ma 165 a tak to nie znam piłkarza grającego niższego. W Barcelonie to już wgl.

1

@Kgorecki2500 Ciężko stwierdzić jeśli znajdą godne zastępstwo to go puszcza a jeśli nie to zostanie na kolejny sezon.

1

@HighestInTheRoom Nie wiem skąd u niego taki spadek, w formie był top 3 na świecie a w drużynie 2 najlepszy po Messim.

2

@AllBundy No tak ale jeśli odejdzie Dembele to przydał by się ktoś na jego miejsce i aż kłują w oczy boki obrony.

5

Tak sobie myślę że spoko jakby przyszedł Koulibaly do pary z Araujo, do tego wzmocnili byśmy boki obrony, ale dalej ten Ter Stegen nie pewny na tej bramce.

0

@Emhyr My nie możemy podpisać nawet nowej umowy z Roberto ( co mnie cieszy). Oby było tak jak mówisz i mają kasę na Koulibaliego i Lewego.

0

@Emhyr Wątpię kasy nie ma na niego.

1

@Messibestplayerintheworld To już niech lepiej Dest zostanie.

2

@Dawidfcb1998 Przecież go jeszcze nie kupili.

0

Jakby przyszedł Lewandowski na 9 i skrzydła Fati i Auba można by spróbować jak myślicie?

4

@Rekker Harry Maguire kosztował 87 mln funtów to za de Jonga bym wolał 100 mln funtów.

1

@Firestone Zeszmacilismy się płacąc za niego tak dużo. Jeśli by podpisał umowę na warunkach które mu proponują nie widzę w tym nic złego.

1

@Gaz Tak i Abde będzie grał na skrzydle,super.

2

@Comfortable_ Piszą o nim nowy Aguero. Kupiło go jak my od nich Ferrana wzięliśmy.

0

@Jestjakjest Bardzo dobrze.

1

Trzeba było kupić Juliana Alvareza byśmy mieli 9 za nie duże pieniądze.

5

@Survier Zalewski

0

@Medium Rok temu gdy wygrał copa też był w formie a w PSG każdy wie jak się skończyło.

0

@Medium kogo znowu kupują?

1

@kosmos91 Tylko Lewandowski.

4

@DaPidejpi Widzę że już nawet swojego zdania mieć nie można.

0

@Azi W takim razie nie powinniśmy kupować piłkarzy tylko czekać aż skończy im się kontrakt idąc twoim tokiem rozumowania.

1

@MateuszDoniec zawsze powtarzał że chce pomóc drużynie więc niech odejdzie.

0

Jeśli przyjdzie Lewandowski i Fati będzie zdrowy to o liczbę zdobytych goli nie będę się martwił.

0

@msmsms Azpi na pewno w końcu mielibyśmy kogoś z mentalem urodzony kapitan.

1

@macio_944 Taki skład to w granicach rozsądku marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?