Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę w te plotki o Moracie serio myślicie że Lewandowski odstawiał by taka szopkę nie mając zapewnienia ze strony Barcelony że przyjdzie?
1
@parpe Żaden Morata.
0
Przemyślałem sprawę i Koulibaly to powinien być nasz priorytet tylko problem w tym czy nas na niego stać.
1
@Emhyr Wydaje mi się że Gnabry odejdzie i za niego przyjdzie Mane który przede wszystkim jest skrzydłowym nie 9.
0
@KrwawiaceoczyVEB Verratti ma 165 a tak to nie znam piłkarza grającego niższego. W Barcelonie to już wgl.
1
@Kgorecki2500 Ciężko stwierdzić jeśli znajdą godne zastępstwo to go puszcza a jeśli nie to zostanie na kolejny sezon.
1
@HighestInTheRoom Nie wiem skąd u niego taki spadek, w formie był top 3 na świecie a w drużynie 2 najlepszy po Messim.
2
@AllBundy No tak ale jeśli odejdzie Dembele to przydał by się ktoś na jego miejsce i aż kłują w oczy boki obrony.
5
Tak sobie myślę że spoko jakby przyszedł Koulibaly do pary z Araujo, do tego wzmocnili byśmy boki obrony, ale dalej ten Ter Stegen nie pewny na tej bramce.
0
@Emhyr My nie możemy podpisać nawet nowej umowy z Roberto ( co mnie cieszy). Oby było tak jak mówisz i mają kasę na Koulibaliego i Lewego.
0
@Emhyr Wątpię kasy nie ma na niego.
1
@Messibestplayerintheworld To już niech lepiej Dest zostanie.
2
@Dawidfcb1998 Przecież go jeszcze nie kupili.
0
Jakby przyszedł Lewandowski na 9 i skrzydła Fati i Auba można by spróbować jak myślicie?
4
@Rekker Harry Maguire kosztował 87 mln funtów to za de Jonga bym wolał 100 mln funtów.
1
@Firestone Zeszmacilismy się płacąc za niego tak dużo. Jeśli by podpisał umowę na warunkach które mu proponują nie widzę w tym nic złego.
1
@Gaz Tak i Abde będzie grał na skrzydle,super.
2
@Comfortable_ Piszą o nim nowy Aguero. Kupiło go jak my od nich Ferrana wzięliśmy.
0
@Jestjakjest Bardzo dobrze.
1
Trzeba było kupić Juliana Alvareza byśmy mieli 9 za nie duże pieniądze.
5
@Survier Zalewski
0
@Medium Rok temu gdy wygrał copa też był w formie a w PSG każdy wie jak się skończyło.
0
@Medium kogo znowu kupują?
1
@kosmos91 Tylko Lewandowski.
4
@DaPidejpi Widzę że już nawet swojego zdania mieć nie można.
0
@Azi W takim razie nie powinniśmy kupować piłkarzy tylko czekać aż skończy im się kontrakt idąc twoim tokiem rozumowania.
1
@MateuszDoniec zawsze powtarzał że chce pomóc drużynie więc niech odejdzie.
0
Jeśli przyjdzie Lewandowski i Fati będzie zdrowy to o liczbę zdobytych goli nie będę się martwił.
0
@msmsms Azpi na pewno w końcu mielibyśmy kogoś z mentalem urodzony kapitan.
1
@macio_944 Taki skład to w granicach rozsądku marzenie.