0

0

@Kitek1640 Ja w Barcelonie a co?

4

@Matix28 Coś króciutka ta ławka rezerwowych i Neto musi opuścić Barcelonę a za niego Pena. Barcelona Adamy nie wykupi.

0

@Cule1234 czyli ile Lewandowski chce?

0

@tbas My też mamy problem z kasą.

36

0

@Medium To jaką ty wódkę pijesz? XD

2

@Messibestplayerintheworld Brawo obecnie jest naszym najlepszym zawodnikiem w linii ataku.

0

@Survier On ma do lipca umowę.

0

@FCMichalo Skąd wiesz??

2

@Ilona_VeB Albo idź z buta.

0

@Deeespacito Ciekawe że mu plomba nigdy z zęba nie wypadnie xD

0

@Encore Oczywiście.

1

@Emhyr Lewy plus Kimmich.

0

Inferno na super Polsat.

0

Myślę że real 2 City 1.

1

@Cule1234 Niech go real bierze.

0

@ProMILs My prócz Araujo przecież nikogo nie mamy więcej na środkowego.

1

@Jakchcesz I po co nam Rudiger jak mamy tego kota.

5

Christensen i Lenglet nie mogę doczekać się tej pary stoperów w przyszłym sezonie w Barcelonie.

1

@aldewir Dokładnie Laporta nas rozpieszcza.

1

Roberto zostaje to rzeczywiście rewolucje będą w drużynie chyba czegoś więcej się spodziewałem po Laporcie.

0

Nie no bez jaj liczę że będziemy w top 4 na koniec sezonu.

2

@MICHU2 przed jego przyjściem byliśmy na 9 miejscu.

0

@Limit_l3ss Na takie oceny poczekał bym do końca następnego sezonu.

16

To o czym rozmawialiście? XD

1

Ferran strzela dziś gola na wagę zwycięstwa.

1

@Suzu Przecież znawcy wiedzą lepiej niż Xavi.

1

@Janiama Barcelona 1 Rayo 0

0

@Veysel @MVP Rozumiem że oglądacie mecze Darwina Nuneza że tak piszecie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?