Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak się zastanawiam czemu Mane nie chcieliśmy sprowadzić skoro szukamy skrzydłowego.
0
@Mns21 Przecież on taka formę może utrzymać jeszcze spokojnie przez 3 lata a te 50 mln za takiego napadziora to drobne.
2
@Kondziubarca Tego Kounde za 60 bym kupił do pary z Araujo.
0
@patrykzmc2000 My tyle kasy mamy?
4
@ToshyFCB Auba jest młodszy od Lewego więc usuń tego dziadka.
0
@AlexDark00 Brać Sterlinga.
17
@AlexDark00 ten dziadek zapewni nam 30-40 goli na sezon.
1
@Rust_Cohle całe 0%
2
@FC1899Barca oby mordeczko.
0
@DonAndrzejos Pierdoły skąd niby kasa na to?
0
@Tomix_83 wątpię.
7
@DonAndrzejos Niech on już odejdzie.
5
@MrPGG Z tym prawem to fejk podobno był.
1
@Ali3231 Robert do United idzie?
1
@FC1899Barca Tych dwóch panów widział bym w Barcelonie.
1
@AlexDark00 To trzeba usiąść na spokojnie.
2
@AllBundy otóż to.
4
@Messibestplayerintheworld de Jong więcej zarabia od Bernardo? XD
2
@Jestjakjest On jest wart 100 mln ewentualnie 80 plus 20 w zmiennych.
0
@Kurkmen Może i tak chociaż z drugiej strony może myśli o nim w kontekście PO bo nie ma kasy na nikogo innego a Dani już wiekowy.
0
@Kurkmen Jeśli to prawda to bardzo nie profesjonalne zachowanie Xaviego.
0
@MrPGG A ponownie mieli się spotkać za kilka dni.
3
@Jakchcesz Jak nie Bartek to Tebas i ciągle pod górkę ma ta Barcelona.
0
@Jakchcesz Wiesz może przez ile będzie jeszcze prezydentem La ligi?
2
@DonMatteo901 Ja nie wiem o co chodzi xD
6
Gdyby Di Maria się zgodził na rok kontraktu z opcją przedłużenia o rok to zapraszam do Barcelony.
2
@333tricampeones333 Dlaczego niby nie??
3
@Tomix_83 Może ma niską klauzule odejścia.
0
Ciekawe czy Barcelona zrobi pożegnanie Dembele xD
1
@Clue Masz rację jego agent na prezydenta xD