1

Tak się zastanawiam czemu Mane nie chcieliśmy sprowadzić skoro szukamy skrzydłowego.

0

@Mns21 Przecież on taka formę może utrzymać jeszcze spokojnie przez 3 lata a te 50 mln za takiego napadziora to drobne.

2

@Kondziubarca Tego Kounde za 60 bym kupił do pary z Araujo.

0

@patrykzmc2000 My tyle kasy mamy?

4

@ToshyFCB Auba jest młodszy od Lewego więc usuń tego dziadka.

0

@AlexDark00 Brać Sterlinga.

17

@AlexDark00 ten dziadek zapewni nam 30-40 goli na sezon.

1

@Rust_Cohle całe 0%

2

@FC1899Barca oby mordeczko.

0

@DonAndrzejos Pierdoły skąd niby kasa na to?

0

@Tomix_83 wątpię.

7

@DonAndrzejos Niech on już odejdzie.

5

@MrPGG Z tym prawem to fejk podobno był.

1

@Ali3231 Robert do United idzie?

1

@FC1899Barca Tych dwóch panów widział bym w Barcelonie.

1

@AlexDark00 To trzeba usiąść na spokojnie.

2

@AllBundy otóż to.

4

@Messibestplayerintheworld de Jong więcej zarabia od Bernardo? XD

2

@Jestjakjest On jest wart 100 mln ewentualnie 80 plus 20 w zmiennych.

0

@Kurkmen Może i tak chociaż z drugiej strony może myśli o nim w kontekście PO bo nie ma kasy na nikogo innego a Dani już wiekowy.

0

@Kurkmen Jeśli to prawda to bardzo nie profesjonalne zachowanie Xaviego.

0

@MrPGG A ponownie mieli się spotkać za kilka dni.

3

@Jakchcesz Jak nie Bartek to Tebas i ciągle pod górkę ma ta Barcelona.

0

@Jakchcesz Wiesz może przez ile będzie jeszcze prezydentem La ligi?

2

@DonMatteo901 Ja nie wiem o co chodzi xD

6

Gdyby Di Maria się zgodził na rok kontraktu z opcją przedłużenia o rok to zapraszam do Barcelony.

2

@333tricampeones333 Dlaczego niby nie??

3

@Tomix_83 Może ma niską klauzule odejścia.

0

Ciekawe czy Barcelona zrobi pożegnanie Dembele xD

1

@Clue Masz rację jego agent na prezydenta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?