Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Styl bardzo ofensywny?
4
@arasz1819 Czas żeby ruszył w drogę bo do swojej 11 nie wybrał Messiego tak?
3
@barteggg08 Fati jest ciągle kontuzjowany.
2
@Janas11224 przecież on ma rację zresztą to nie jest stroną tylko dla kibiców Barcelony.
0
@PatrychoO Całej drużynie możemy być wdzięczni a nie jednemu piłkarzowi.
0
@Janiama 0:3 Dla Barcelony.
0
@szkutnik91 Brać go.
0
@Emhyr o kurde to ciekawy jestem gdzie pójdzie.
0
Haaland do nas pasuje czy nie i dlatego?
0
@Emhyr Pep odchodzi za rok?
0
@Barca1922 Oglądasz jego mecze?
0
Na jakiej stronie głównie zamawiacie buty?
0
@Cule1234 Newcastle
1
@Pilka_jest_okragla A to już Leo skrytykować nie można że w obecnym sezonie jest słaby?
0
@AllBundy Po pierwsze ,,Ferran" to jest jego imię nie nazwisko xD jak go tak hejtujesz to się doinformuj następnym razem. Nie będziesz mi tego tłumaczył bo nie ma takiej definicji wpisz w wyszukiwarkę i sprawdź co to znaczy.
0
@AllBundy ,,myślę że z ocena trzeba poczekać" xDD piszę to gościu który nazwał Ferrana ,, jeźdźcem bez głowy" nie znając tego znaczenia.
0
@AllBundy Nie ma takiej definicji xD więc ty mi wyjaśnij.
0
@AllBundy Oglądam każdy mecz ale nadal czekam na argumenty że Ferran to jeździec bez głowy.
1
@Malkey95 Busi to sztanga.
3
@arasz1819 myślisz że Ferran do PSG?
0
@AllBundy Bo ty się rozpisujesz xD napisałeś jedynie że Ferran to jeździec bez głowy więc skoro pytasz mnie o argumenty najpierw napisz swoje.
2
@masq Pique nasz najlepszy obrońca.
0
@AllBundy Nie..
0
@AllBundy Jeździec bez głowy xDDDDDDDDD
1
@Janiama Barcelona 2 Osasuna 1
0
@Cule1234 Żaden Messi tu nie przyjdzie ewentualnie Kessie.
5
@Dzemix111 W czym?
0
@hayek City ponoć 100 dawało.
0
@Emhyr Jak dobrze pójdzie to i 5.
0
@messi564 Niestety albo stety.