Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 Tym bardziej Barcelona nie za bardzo może sobie pozwolić teraz na płacenie za kota w worku takich pieniędzy.
2
@kryhaa @ViscaBarca123 jego pytaj.
0
@Zoker Nie no Puiq i tak nie byłby w topce trochę przesadziłeś. Coutinho za czasów gry w LFC był w top uważam ale no masz rację w Barcelonie coś mu przeskoczyło w głowie.
3
Gdyby Dembele miał lepsze wykończenie byłby w top 3 na swojej pozycji.
1
@Coutinho007 A poszedł do Bayernu za stosunkowo przyzwoita cenę 42 mln.
0
@Kwiatek67 Pozycja bardziej nie określona xD.
0
@Emhyr Skoro go chciał to ma na niego pomysł.
1
@danio1899 Luuk go usadzi na ławce.
6
Nie sądziłem że to napisze ale Luuk musi z nami zostać do końca sezonu.
0
@Worny Depay to nie 9.
0
@vangoor Desta posadził bo nie miał kontuzji czasem?
1
@taris Przecież staramy się o niego.
0
@sokot Wrócił po kontuzji i to jego pierwszy mecz w Barcelonie czego ty się spodziewałeś?
6
@ElKamil Gościu mógł iść do Juve i zarabiać dużo więcej to on obniżył swoje wynagrodzenie żeby tu grać.
1
@koksik2700 @Janiama to ja też typuje bo idę do pracy i nie będę miał kiedy 2:0 dla Realu niestety.
0
@Pilka_jest_okragla Jestem w stanie w to uwierzyć liga była by bardziej prestiżowa i wgl.
0
@Paradoks Jeśli wyjdzie w pierwszym składzie to jestem pewny że strzeli z dośrodkowania od Alvesa.
0
@Czak18 Myślę że Luuk może dziś coś ustrzelić pod warunkiem że będzie na boisku xD.
2
@Verema Ze zwycięskiego oczywiście.
1
@pawelgrywalski13 A niech on się już pakuje i odchodzi bo kpinę sobie robi z klubu i kibiców.
0
@abram3k z obowiązkiem kupna za 30 mln i niech idzie.
0
@Rewolucja123 Myślisz że Alves do końca sezonu czy będą chcieli przedłużyć z nim jeszcze o sezon?
3
@lucca87 Christiansen podobno chce zostać w Chelsea.
1
@MrShakira Odszedł do innego klubu?
Ps Dobra już widzę.
0
@CulesKamil xD i chyba więcej już nic pisać nie muszę.
0
@Lukdedomb Kiedyś Bartek powiedział że nawet od Neymara lepszy jest.
0
@Emhyr Brać go do Barcelony.
0
Jest jeszcze ktoś kto chciałby żeby Dembele został?
0
Burdel na kółkach co oni zrobili.
1
@Nazio87 Na czym?