0

@osa91 Tym bardziej Barcelona nie za bardzo może sobie pozwolić teraz na płacenie za kota w worku takich pieniędzy.

2

@kryhaa @ViscaBarca123 jego pytaj.

0

@Zoker Nie no Puiq i tak nie byłby w topce trochę przesadziłeś. Coutinho za czasów gry w LFC był w top uważam ale no masz rację w Barcelonie coś mu przeskoczyło w głowie.

3

Gdyby Dembele miał lepsze wykończenie byłby w top 3 na swojej pozycji.

1

@Coutinho007 A poszedł do Bayernu za stosunkowo przyzwoita cenę 42 mln.

0

@Kwiatek67 Pozycja bardziej nie określona xD.

0

@Emhyr Skoro go chciał to ma na niego pomysł.

1

@danio1899 Luuk go usadzi na ławce.

6

Nie sądziłem że to napisze ale Luuk musi z nami zostać do końca sezonu.

0

@Worny Depay to nie 9.

0

@vangoor Desta posadził bo nie miał kontuzji czasem?

1

@taris Przecież staramy się o niego.

0

@sokot Wrócił po kontuzji i to jego pierwszy mecz w Barcelonie czego ty się spodziewałeś?

6

@ElKamil Gościu mógł iść do Juve i zarabiać dużo więcej to on obniżył swoje wynagrodzenie żeby tu grać.

1

@koksik2700 @Janiama to ja też typuje bo idę do pracy i nie będę miał kiedy 2:0 dla Realu niestety.

0

@Pilka_jest_okragla Jestem w stanie w to uwierzyć liga była by bardziej prestiżowa i wgl.

0

@Paradoks Jeśli wyjdzie w pierwszym składzie to jestem pewny że strzeli z dośrodkowania od Alvesa.

0

@Czak18 Myślę że Luuk może dziś coś ustrzelić pod warunkiem że będzie na boisku xD.

2

@Verema Ze zwycięskiego oczywiście.

1

@pawelgrywalski13 A niech on się już pakuje i odchodzi bo kpinę sobie robi z klubu i kibiców.

0

@abram3k z obowiązkiem kupna za 30 mln i niech idzie.

0

@Rewolucja123 Myślisz że Alves do końca sezonu czy będą chcieli przedłużyć z nim jeszcze o sezon?

3

@lucca87 Christiansen podobno chce zostać w Chelsea.

1

@MrShakira Odszedł do innego klubu?
Ps Dobra już widzę.

0

@CulesKamil xD i chyba więcej już nic pisać nie muszę.

0

@Lukdedomb Kiedyś Bartek powiedział że nawet od Neymara lepszy jest.

0

@Emhyr Brać go do Barcelony.

0

Jest jeszcze ktoś kto chciałby żeby Dembele został?

0

Burdel na kółkach co oni zrobili.

1

@Nazio87 Na czym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?