0

@Criss18Barca Haha widać po wigilii cię jeszcze trzyma xD.

1

@busquets5 Już z legią ugrał.

1

A może Karol Krawczyk z FC Albatros na trenera reprezentacji Polski co o tym sądzicie?

3

1

@FC1899Barca Chciałem właśnie napisać że Maciej Skorza idealnie pasował by na trenera reprezentacji.

0

@Woland10 Michał Probierz czyli Polski Guardiola.

4

@Comfortable_ Raczej sam sobie odszedł.

1

@MarioVeB! Od 2 lat jest ciągle kontuzjowany pobiera wielką pensje gdy klub jest w kryzysie ale masz rację mario to ja jestem głupi przecież on kocha ten klub.

3

@JohnA Zepsuła go kontuzja, zarabia krocie, to powinien odejść bo od dwóch lat jedynie co robi to leży w szpitalu. Jest jeszcze gorsza pijawką która w dupie ma ten klub niż Luuk.

4

Jestem pewny że podpisze kontrakt ale z innym klubem.

3

Brać Christensena za darmo.

3

@Mario96w Ważne aby tak pić żeby cokolwiek pamiętać xD.

5

@MarioVeB! Każdy powód jest dobry.

0

@zodiak_10 A co powiedział?

0

@hefaj6 Panie kolego swojskich jajek tuzin proszę.

4

@Gaucho De Ligt miał możliwość grania dla Barcelony wybrał Juventus w którym nie prezentuje się najlepiej osobiście nie chce go tu.

0

@Uukasz_93 Gdzie przeczytałeś że za De Ligta 150 mln?

3

@gryfiT. Absolutnie nie Suarez to już nie ten sam zawodnik.

0

Real dzisiaj gubi punkty zobaczycie.

0

Tracimy już tylko 1 punkt do Atletico!

0

@BombowiecKrawczyk Timo jest skrzydłowym czy bardziej 9?

1

@TheMazixX Podobno jak będzie trzeba to i na bramce zagra.

0

@VamosVamos Sam jesteś szklanka.

0

@Dankhog Mamy zapis że możemy go odkupić?

1

Ferran jest i super ale jeszcze niech sprowadza obrońcę bo krucho to wygląda u nas.

3

@DonAndrzejos Ty tak serio?

3

@mokrychlopiec Idąc Twoim tokiem rozumowania Luuk też powinien być top grajek.

0

Antony z ajaxu ma jakąś klauzule odejścia?

8

@jeyx77x Ibra ładował bramy u nas po prostu miał konflikt z Guardiola.

0

@Grubson06 Czyli oficjalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?