Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Haha widać po wigilii cię jeszcze trzyma xD.
1
@busquets5 Już z legią ugrał.
1
A może Karol Krawczyk z FC Albatros na trenera reprezentacji Polski co o tym sądzicie?
3
@Rust_Cohle XDDD
1
@FC1899Barca Chciałem właśnie napisać że Maciej Skorza idealnie pasował by na trenera reprezentacji.
0
@Woland10 Michał Probierz czyli Polski Guardiola.
4
@Comfortable_ Raczej sam sobie odszedł.
1
@MarioVeB! Od 2 lat jest ciągle kontuzjowany pobiera wielką pensje gdy klub jest w kryzysie ale masz rację mario to ja jestem głupi przecież on kocha ten klub.
3
@JohnA Zepsuła go kontuzja, zarabia krocie, to powinien odejść bo od dwóch lat jedynie co robi to leży w szpitalu. Jest jeszcze gorsza pijawką która w dupie ma ten klub niż Luuk.
4
Jestem pewny że podpisze kontrakt ale z innym klubem.
3
Brać Christensena za darmo.
3
@Mario96w Ważne aby tak pić żeby cokolwiek pamiętać xD.
5
@MarioVeB! Każdy powód jest dobry.
0
@zodiak_10 A co powiedział?
0
@hefaj6 Panie kolego swojskich jajek tuzin proszę.
4
@Gaucho De Ligt miał możliwość grania dla Barcelony wybrał Juventus w którym nie prezentuje się najlepiej osobiście nie chce go tu.
0
@Uukasz_93 Gdzie przeczytałeś że za De Ligta 150 mln?
3
@gryfiT. Absolutnie nie Suarez to już nie ten sam zawodnik.
0
Real dzisiaj gubi punkty zobaczycie.
0
Tracimy już tylko 1 punkt do Atletico!
0
@BombowiecKrawczyk Timo jest skrzydłowym czy bardziej 9?
1
@TheMazixX Podobno jak będzie trzeba to i na bramce zagra.
0
@VamosVamos Sam jesteś szklanka.
0
@Dankhog Mamy zapis że możemy go odkupić?
1
Ferran jest i super ale jeszcze niech sprowadza obrońcę bo krucho to wygląda u nas.
3
@DonAndrzejos Ty tak serio?
3
@mokrychlopiec Idąc Twoim tokiem rozumowania Luuk też powinien być top grajek.
0
Antony z ajaxu ma jakąś klauzule odejścia?
8
@jeyx77x Ibra ładował bramy u nas po prostu miał konflikt z Guardiola.
0
@Grubson06 Czyli oficjalnie.