2

@AdiKingu96 Może dlatego że chcą sie utrzymać w lidze? XD

1

@Gomess Kasa misiu kasa.

0

@marko111122 Za ile?

0

@Sergio_Devils My od dwóch lat gramy bez 9 także no xD.

2

@BARCA1899Messi Pierdoły wyssane z palca.

0

@quarto Zbieraj złom.

1

@Pawel13sz niech pali wroty jego wymagania są z kosmosu.

5

@Barca1922 Bardziej bym powiedział że Messi za free to kradzież dekady.

0

@budel17 Czy ty aby na pewno oglądasz mecz? XD

1

@Woland10 Po przeczytaniu że chcesz sprzedać Gaviego postanowiłem użyć opcji ignoruj xD.

2

@kuz XD........

1

@El dominatore Rakitic w przeciwieństwie do niego to był pan piłkarz.

3

@Janiama 1:0 dla Barcelony.

2

@Pawel13sz Wariacik z Ciebie.

1

@Janiama Dzisiaj 1:0 dla Barcelony.

3

@Pawel13sz Przy dobrych wiatrach 1:0.

0

@doc To ja już wolę Morate.

0

@Destroyer_of_Worlds A ile chce za niego PSG?

0

@TheNekro94 Chłopaki nie płaczą na jakim kanale?

0

@Worny Najwidoczniej mają w planach pożegnać kogoś w tym okienku.

6

@macio_944 Może to był Dembele.

0

@KrwawiaceoczyVEB A mu się kontrakt nie kończy z Atletico?

3

@Messibestplayerintheworld A gdy dostępnych było by 6 to mają grać? XD

0

@Derean A to sorki pomyliło mi sie.

1

@Emhyr Pomysł co by się stało gdyby wrócił Onana to by było 11 Hiszpanów.

0

Ale się jaram tym Ferranem Torresem jeszcze niedawno nawet bym nie pomyślał że City by go puściło. Mam nadzieję że da nam wiele szczęścia.

7

@Comfortable_ Cavaniego druga moja trzecia jestem lepszy.

1

Witamy Cię Ferran obyś dał nam dużo uśmiechu na twarzy.

0

@Sysia11 Lewandowskiemu partnerzy też nie pomogli na boisku. Napastnik żyje z podań.

6

@Criss18Barca Adam nie wygłupiaj się to już grali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?