Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AdiKingu96 Może dlatego że chcą sie utrzymać w lidze? XD
1
@Gomess Kasa misiu kasa.
0
@marko111122 Za ile?
0
@Sergio_Devils My od dwóch lat gramy bez 9 także no xD.
2
@BARCA1899Messi Pierdoły wyssane z palca.
0
@quarto Zbieraj złom.
1
@Pawel13sz niech pali wroty jego wymagania są z kosmosu.
5
@Barca1922 Bardziej bym powiedział że Messi za free to kradzież dekady.
0
@budel17 Czy ty aby na pewno oglądasz mecz? XD
1
@Woland10 Po przeczytaniu że chcesz sprzedać Gaviego postanowiłem użyć opcji ignoruj xD.
2
@kuz XD........
1
@El dominatore Rakitic w przeciwieństwie do niego to był pan piłkarz.
3
@Janiama 1:0 dla Barcelony.
2
@Pawel13sz Wariacik z Ciebie.
1
@Janiama Dzisiaj 1:0 dla Barcelony.
3
@Pawel13sz Przy dobrych wiatrach 1:0.
0
@doc To ja już wolę Morate.
0
@Destroyer_of_Worlds A ile chce za niego PSG?
0
@TheNekro94 Chłopaki nie płaczą na jakim kanale?
0
@Worny Najwidoczniej mają w planach pożegnać kogoś w tym okienku.
6
@macio_944 Może to był Dembele.
0
@KrwawiaceoczyVEB A mu się kontrakt nie kończy z Atletico?
3
@Messibestplayerintheworld A gdy dostępnych było by 6 to mają grać? XD
0
@Derean A to sorki pomyliło mi sie.
1
@Emhyr Pomysł co by się stało gdyby wrócił Onana to by było 11 Hiszpanów.
0
Ale się jaram tym Ferranem Torresem jeszcze niedawno nawet bym nie pomyślał że City by go puściło. Mam nadzieję że da nam wiele szczęścia.
7
@Comfortable_ Cavaniego druga moja trzecia jestem lepszy.
1
Witamy Cię Ferran obyś dał nam dużo uśmiechu na twarzy.
0
@Sysia11 Lewandowskiemu partnerzy też nie pomogli na boisku. Napastnik żyje z podań.
6
@Criss18Barca Adam nie wygłupiaj się to już grali.