0

Dobrze, że Gavi wykartkowany! :D

1

@Seledynowy to trafne porównanie xd

1

Alba ty czereśniaku

0

Dobrze Granada się organizuje w defensywie. Dembele nie ma okazji pobiegać więcej, bo zawsze jest podwojony

1

@Dankhog ciężko tutaj tak naprawdę podzielić naukę na kroki. To cały czas jest jeden wielki proces. Ja najwiecej się nauczyłem na wymyśleniu sobie projektu w wybranej technologii/znalezieniu pomysłu na jakiejś stronce i zrealizowanie go. Bardzo dużo zabawy i wiedzy może dostarczyć napisanie na początek jakiejś małej gierki w pygame, na przykład snake’a. Żeby się wspomóc, znajdziesz na pewno dużo artykułów w Internecie. Przy okazji takiego projektu gorąco polecam przyswoić sobie Gita, czyli system kontroli wersji. Innym przykładem może być wspomniana przez kolegów wyżej todo apka, może jakiś mały bot. 80% rzeczy uczysz się na bieżąco podczas każdego projektu, na googlowaniu i stack overflow :P

1

@FCB_dimiC bardziej mi chodziło o wybrane technologie, ale to i tak prawda. Nie jest łatwo

1

Ale to z czasem przychodzi

1

@FCB_dimiC podbijam, poza Pythonem trzeba umieć technologie. Przykładowo są Git, Tensorflow, Keras, Django, Flask, ogarnięcie bibliotek typu matplotlib, Docker, coś z bazek danych typu MySQL…

1

@Dankhog polecam kanały na YT: freecodecamp, neuralnine, corey schafer. Z książek: automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Trzeba wszystkiego po trochę spróbować. Skoro Python, to może być machine learning, webówka, data science… dużo tego jest. Sam musisz zdecydować, co Ci najbardziej leży. Polecam również ogarnięcie podstaw C/C++, wtedy można załapać pojęcie, co się dzieje pod spodem, bo Python to wysokopoziomówka.

3

Dostanie metalową ortezę i będzie nieźle bił białych :D

24

Już myślałem, że Xavi zaczyna realizować również aspekt ogrodniczy swojej pracy :D

0

Haaland to możliwość kolejnego wielkiego transferu i pomimo, że gdyby przyszedł najprawdopodobniej z miejsca zacząłby ładować bramy, należy pamiętać jak skończyła się większość drogich transferów, nie tylko u nas, ale i w całej Europie. Między innymi przez to jestem dość sceptyczny co do jego przybycia. No i wiadomo jak stoją jeszcze nasze finanse. Według mnie, fajnie jest wykopać jakiegoś grajka trochę znikąd i jego wykreować na gwiazdę w naszym zespole, a są ku temu możliwości, bo mamy dużo młodych, dobrych graczy. Haalanda trzeba było brać dwa lata temu. Teraz trzeba szukać podobnej okazji.

0

Ma ktoś może nagraną paradę Neto? :D

0

Mingueza nadaje się do klepki z Kononowiczem, a nie z resztą piłkarzy

0

Sanz jak Pjanic wygląda xD

0

Dembele jakkolwiek nie jest głupi, łamliwy i chciwy, to wciąż jest naszym najlepszym napadziorem

4

@jedrek7000 ja również przepraszam.

5

Puig biega i gra jak ta jedna dziewczynka na wfie wśród chłopaków

1

Co to za zawodnik?

Goli nie zdobywa, gdy trening się odbywa, za późno tam przybywa,
Na konsoli pogrywa, w szpitalu przebywa i Dembele się nazywa

4

Wygląda na to, że jest tylko jedna osoba, której Barcelona nie może kupić. Nie jest to Haaland, Mbappe, a Paweł Kukiz. Jego nikt nie jest w stanie kupić.

0

Jak zagrał dzisiaj Ilias?

0

Mendy, Jota, Salah, TAA, Kante, VVD, Fabinho, Mane… Miód na oczy jak się patrzy na ich grę. Każdego bym do obecnej Barcy przyjął :p

1

@doc „The club will inform Xavi in the coming hours…”

w sumie wszyscy już wiedzą, tylko Xaviego jeszcze trzeba poinformować xD

0

A może Jacek Kurski sprzeda naszym piłkarzom recepturę na szybkie wyleczenie covida?
Telefon też już podał.

Trzeba go zapytać!

0

Luźne porty
Ten gość zaraz znowu się połamie na pół roku, bo już coś długo gra bez kontuzji

4

@masq we dwójkę chłopaki się zapakują, to paliwko taniej wyjdzie ;)

0

Paulo Sousa jest sprzedawczykiem
Zibi top i cały PZPN są głąbami

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu

1

@Pawel13sz bo ładne, dźwięczne imię i nazwisko :D

0

Gdzie można kupić buty snowboardowe w miarę rozsądnej cenie? Wszędzie mi brakuje rozmiarów, albo >800 :/

0

Wziął mi nad ranem kretyn zarysował auto i odjechał. Nikt nic nie widział, nie ma kamer, centrum miasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?