Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że Gavi wykartkowany! :D
1
@Seledynowy to trafne porównanie xd
1
Alba ty czereśniaku
0
Dobrze Granada się organizuje w defensywie. Dembele nie ma okazji pobiegać więcej, bo zawsze jest podwojony
1
@Dankhog ciężko tutaj tak naprawdę podzielić naukę na kroki. To cały czas jest jeden wielki proces. Ja najwiecej się nauczyłem na wymyśleniu sobie projektu w wybranej technologii/znalezieniu pomysłu na jakiejś stronce i zrealizowanie go. Bardzo dużo zabawy i wiedzy może dostarczyć napisanie na początek jakiejś małej gierki w pygame, na przykład snake’a. Żeby się wspomóc, znajdziesz na pewno dużo artykułów w Internecie. Przy okazji takiego projektu gorąco polecam przyswoić sobie Gita, czyli system kontroli wersji. Innym przykładem może być wspomniana przez kolegów wyżej todo apka, może jakiś mały bot. 80% rzeczy uczysz się na bieżąco podczas każdego projektu, na googlowaniu i stack overflow :P
1
@FCB_dimiC bardziej mi chodziło o wybrane technologie, ale to i tak prawda. Nie jest łatwo
1
Ale to z czasem przychodzi
1
@FCB_dimiC podbijam, poza Pythonem trzeba umieć technologie. Przykładowo są Git, Tensorflow, Keras, Django, Flask, ogarnięcie bibliotek typu matplotlib, Docker, coś z bazek danych typu MySQL…
1
@Dankhog polecam kanały na YT: freecodecamp, neuralnine, corey schafer. Z książek: automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Trzeba wszystkiego po trochę spróbować. Skoro Python, to może być machine learning, webówka, data science… dużo tego jest. Sam musisz zdecydować, co Ci najbardziej leży. Polecam również ogarnięcie podstaw C/C++, wtedy można załapać pojęcie, co się dzieje pod spodem, bo Python to wysokopoziomówka.
3
Dostanie metalową ortezę i będzie nieźle bił białych :D
24
Już myślałem, że Xavi zaczyna realizować również aspekt ogrodniczy swojej pracy :D
0
Haaland to możliwość kolejnego wielkiego transferu i pomimo, że gdyby przyszedł najprawdopodobniej z miejsca zacząłby ładować bramy, należy pamiętać jak skończyła się większość drogich transferów, nie tylko u nas, ale i w całej Europie. Między innymi przez to jestem dość sceptyczny co do jego przybycia. No i wiadomo jak stoją jeszcze nasze finanse. Według mnie, fajnie jest wykopać jakiegoś grajka trochę znikąd i jego wykreować na gwiazdę w naszym zespole, a są ku temu możliwości, bo mamy dużo młodych, dobrych graczy. Haalanda trzeba było brać dwa lata temu. Teraz trzeba szukać podobnej okazji.
0
Ma ktoś może nagraną paradę Neto? :D
0
Mingueza nadaje się do klepki z Kononowiczem, a nie z resztą piłkarzy
0
Sanz jak Pjanic wygląda xD
0
Dembele jakkolwiek nie jest głupi, łamliwy i chciwy, to wciąż jest naszym najlepszym napadziorem
4
@jedrek7000 ja również przepraszam.
5
Puig biega i gra jak ta jedna dziewczynka na wfie wśród chłopaków
1
Co to za zawodnik?
Goli nie zdobywa, gdy trening się odbywa, za późno tam przybywa,
Na konsoli pogrywa, w szpitalu przebywa i Dembele się nazywa
4
Wygląda na to, że jest tylko jedna osoba, której Barcelona nie może kupić. Nie jest to Haaland, Mbappe, a Paweł Kukiz. Jego nikt nie jest w stanie kupić.
0
Jak zagrał dzisiaj Ilias?
0
Mendy, Jota, Salah, TAA, Kante, VVD, Fabinho, Mane… Miód na oczy jak się patrzy na ich grę. Każdego bym do obecnej Barcy przyjął :p
1
@doc „The club will inform Xavi in the coming hours…”
w sumie wszyscy już wiedzą, tylko Xaviego jeszcze trzeba poinformować xD
0
A może Jacek Kurski sprzeda naszym piłkarzom recepturę na szybkie wyleczenie covida?
Telefon też już podał.
Trzeba go zapytać!
0
Luźne porty
Ten gość zaraz znowu się połamie na pół roku, bo już coś długo gra bez kontuzji
4
@masq we dwójkę chłopaki się zapakują, to paliwko taniej wyjdzie ;)
0
Paulo Sousa jest sprzedawczykiem
Zibi top i cały PZPN są głąbami
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu
1
@Pawel13sz bo ładne, dźwięczne imię i nazwisko :D
0
Gdzie można kupić buty snowboardowe w miarę rozsądnej cenie? Wszędzie mi brakuje rozmiarów, albo >800 :/
0
Wziął mi nad ranem kretyn zarysował auto i odjechał. Nikt nic nie widział, nie ma kamer, centrum miasta.