Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wardęga jak pijany wujek
1
Filipek bardzo śmieszny gość :D
0
Spokojnie, Koeman oszczędza Roberto i Luuka na Bayern ;)
0
@Malpi_Musk dzieci głodujące są? No nie ma
4
Do twej czupryny modlitwy swe powierze
Nie przychodź do Barcelony, Andrea trenerze
1
Oby zagrał z Atletico, opierdziela się ten Pedri za bardzo
2
Spokojnie, 8 goli w jednym meczu (jeszcze) nie dostał
7
@Kamiloza91 nikt go z Chelsea nie puści. Właśnie wygrał LM, ma dobrą młodą drużynę i na pewno mu tam dobrze
0
Plus jest taki, że Lenglet nie gra :D
0
Odwróć tabele i Barca będzie na czele B-)
0
LDJ gnatem w dętkę trafił, a piłką w bramkę już nie umie XDDDDD
1
@AmigoBlancos wędkę dostał za faule
1
@AmigoBlancos tak, mózgu
2
Luuk chyba spożywa kamienie na obiad, że tak biega
0
Najlepsze, że po zwolnieniu Koemana weźmiemy kolejny wynalazek jak Valverde albo Setien (tudzież niewiadoma Xavi) nie dający absolutnie nic więcej niż poprzednik
4
Ktoś liczył ile razy Luuk dotknął piłkę? Co za bezużyteczny typ…
0
Wg mnie Dest na plus po 1 połowie i daleko nikt
0
Jeszcze poproszę Demir/Cou/ktokolwiek za Luuka
0
@D10SLEO był kuzwa 100 razy lepszy
3
Nie mogę patrzeć jak Żuuk De jong się porusza na napadzie. Wolny, statyczny żółw, któremu na dobieg nie podasz, bo nie dobiegnie, a i tak na spalonym stoi.
1
Brakuje jeszcze, żeby do holenderskich amigosów, Koeman sobie ściągnął swojego starego na bramkę
Kolesiostwo jak w pisie
0
Koeman powinien mieć na nazwisko Boomer, a nie Koeman
0
Koeman: z tym składem nie powalczymy o Ligę Mistrzów
Koeman również: wystawia taki skład jak dziś
Betoooooooon
4
ale beznadzieja
10
Wszystkich młodzików im zabraliśmy do 1 składu xd
1
@BarcaInfo obrona będzie dobra jak nigdy! :D
16
Na czym polega prawdziwy geniusz Leo?Już jakieś 30 metrów od miejsca oddania strzału i kilka sekund wcześniej, każdy, kto go chociaż trochę zna, wiedział co zrobi. Piłkarze City też na pewno wiedzieli, a mimo to, nie byli w stanie nic zrobić
4
@IronSanHybrid żeby marzeniem młodych piłkarzy Barcelony było granie właśnie tutaj - w Białymstoku
0
@rafeVeB
1. Depay
2. Araujo/MATS
3. Frenkie
1
Ansu Fati, adoptuj mnie proszę