0

Wardęga jak pijany wujek

1

Filipek bardzo śmieszny gość :D

0

Spokojnie, Koeman oszczędza Roberto i Luuka na Bayern ;)

0

@Malpi_Musk dzieci głodujące są? No nie ma

4

Do twej czupryny modlitwy swe powierze
Nie przychodź do Barcelony, Andrea trenerze

1

Oby zagrał z Atletico, opierdziela się ten Pedri za bardzo

2

Spokojnie, 8 goli w jednym meczu (jeszcze) nie dostał

7

@Kamiloza91 nikt go z Chelsea nie puści. Właśnie wygrał LM, ma dobrą młodą drużynę i na pewno mu tam dobrze

0

Plus jest taki, że Lenglet nie gra :D

0

Odwróć tabele i Barca będzie na czele B-)

0

LDJ gnatem w dętkę trafił, a piłką w bramkę już nie umie XDDDDD

1

@AmigoBlancos wędkę dostał za faule

1

@AmigoBlancos tak, mózgu

2

Luuk chyba spożywa kamienie na obiad, że tak biega

0

Najlepsze, że po zwolnieniu Koemana weźmiemy kolejny wynalazek jak Valverde albo Setien (tudzież niewiadoma Xavi) nie dający absolutnie nic więcej niż poprzednik

4

Ktoś liczył ile razy Luuk dotknął piłkę? Co za bezużyteczny typ…

0

Wg mnie Dest na plus po 1 połowie i daleko nikt

0

Jeszcze poproszę Demir/Cou/ktokolwiek za Luuka

0

@D10SLEO był kuzwa 100 razy lepszy

3

Nie mogę patrzeć jak Żuuk De jong się porusza na napadzie. Wolny, statyczny żółw, któremu na dobieg nie podasz, bo nie dobiegnie, a i tak na spalonym stoi.

1

Brakuje jeszcze, żeby do holenderskich amigosów, Koeman sobie ściągnął swojego starego na bramkę
Kolesiostwo jak w pisie

0

Koeman powinien mieć na nazwisko Boomer, a nie Koeman

0

Koeman: z tym składem nie powalczymy o Ligę Mistrzów
Koeman również: wystawia taki skład jak dziś

Betoooooooon

4

ale beznadzieja

10

Wszystkich młodzików im zabraliśmy do 1 składu xd

1

@BarcaInfo obrona będzie dobra jak nigdy! :D

16

Na czym polega prawdziwy geniusz Leo?Już jakieś 30 metrów od miejsca oddania strzału i kilka sekund wcześniej, każdy, kto go chociaż trochę zna, wiedział co zrobi. Piłkarze City też na pewno wiedzieli, a mimo to, nie byli w stanie nic zrobić

4

@IronSanHybrid żeby marzeniem młodych piłkarzy Barcelony było granie właśnie tutaj - w Białymstoku

0

@rafeVeB
1. Depay
2. Araujo/MATS
3. Frenkie

1

Ansu Fati, adoptuj mnie proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?