Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Duvse pitolenie, a gola na wagę zwycięstwa z Sevillą w Superpucharze kto strzelił?
1
Ten Marquinhos jakoś swoją arabską aparycją działa mi na nerwy
0
@karci0 Chłopie, pomoc Betisu by naszą zaorała kondycyjnie xDD
1
@Mat_Cat Było to napisane żartobliwie, stąd ta płytkość
3
@Mat_Cat za 80 lat to i nas nie będzie. Nie ma czym się martwić :p
0
Ktoś jest w stanie powiedzieć coś ciekawego o Amandzie? Niebieska, czerwona i żółta ;)
0
@KSSniper nie do końca czaje
1
Co Pique pokazał po anulowanym golu Leo?
3
W Argentynie mają Boca Juniors, u nas powinno być Barca Grandpas
0
Okres, kiedy można było się śmiać lub płakać jest dawno za nami. Teraz to jest coś pokroju nostalgii w transie
1
Ktoś policzył na szybko wiek naszej dzisiejszej wyjściowej jedenastki? ;p
0
Nim się człowiek obrócił, Dembele ma już 23 lata :o
1
Ogląda ktoś częściej Trincão? Co można o nim powiedzieć pozytywnego?
0
Jaja ze stali, żeby zrobić coś takiego w takim momencie
0
@MarioVeB! A ja widzę szanse na wygryzienie Alby. Widzisz, problem w tej drużynie polega na braku wizji i łojeniem „sprawdzonym” trzonem zespołu przez 5 lat (inna sprawa, że transfery nie wypaliły). Uważam że na wielu pozycjach dawno przyszedł czas na młodych. Podobnie Ter Stegen by się nie ograł, gdyby nie popełnił paru błędów i nie wszedł żwawo do meczowej 11. Grimaldo wszedłby na jeszcze wyższy poziom w jeszcze lepszym klubie + Semedo wcale nie był od niego lepszy (wtedy), jak jeszcze grał w Portugalii.
24
Szkoda już w jakikolwiek sposób komentować ruchy zarządu. On i Grimaldo w niczym nie byli gorsi od Firpo lub Semedo
0
@BarcaInfo Thiago czy Vidal się wypowiedział?
3
Fati to taki Neymar, tylko czarny
0
Wsiedliśmy jak mucha na nie powiem co. Ten gol musiał paść
0
Reguilon to coś polubił obrywanie od piłkarzy Barcy
0
O co chodziło z Gołotą i Tajlandią?
21
Panie Rivaldo, co jutro lepsze na obiad? Gołąbki czy schabowe?
2
@Nigaki Daj znać co wyszło
1
@Janiama Zobaczcie jak Leo się cieszy z fanami, to jest coś pieknego
0
No to koronawirus w moim mieście :(
0
@NismoFCB mierz temperaturę, jeżeli masz jak
3
Atalanta by nas zjadła i wy(...)
0
No to drugi mecz jak na wyjeździe gramy xD
0
@bula1980 Francuzi tak mają
45
Rakitic wyglada na twarzy, jak po dłuższym spotkaniu z dementorem