4

@Duvse pitolenie, a gola na wagę zwycięstwa z Sevillą w Superpucharze kto strzelił?

1

Ten Marquinhos jakoś swoją arabską aparycją działa mi na nerwy

0

@karci0 Chłopie, pomoc Betisu by naszą zaorała kondycyjnie xDD

1

@Mat_Cat Było to napisane żartobliwie, stąd ta płytkość

3

@Mat_Cat za 80 lat to i nas nie będzie. Nie ma czym się martwić :p

0

Ktoś jest w stanie powiedzieć coś ciekawego o Amandzie? Niebieska, czerwona i żółta ;)

0

@KSSniper nie do końca czaje

1

Co Pique pokazał po anulowanym golu Leo?

3

W Argentynie mają Boca Juniors, u nas powinno być Barca Grandpas

0

Okres, kiedy można było się śmiać lub płakać jest dawno za nami. Teraz to jest coś pokroju nostalgii w transie

1

Ktoś policzył na szybko wiek naszej dzisiejszej wyjściowej jedenastki? ;p

0

Nim się człowiek obrócił, Dembele ma już 23 lata :o

1

Ogląda ktoś częściej Trincão? Co można o nim powiedzieć pozytywnego?

0

Jaja ze stali, żeby zrobić coś takiego w takim momencie

0

@MarioVeB! A ja widzę szanse na wygryzienie Alby. Widzisz, problem w tej drużynie polega na braku wizji i łojeniem „sprawdzonym” trzonem zespołu przez 5 lat (inna sprawa, że transfery nie wypaliły). Uważam że na wielu pozycjach dawno przyszedł czas na młodych. Podobnie Ter Stegen by się nie ograł, gdyby nie popełnił paru błędów i nie wszedł żwawo do meczowej 11. Grimaldo wszedłby na jeszcze wyższy poziom w jeszcze lepszym klubie + Semedo wcale nie był od niego lepszy (wtedy), jak jeszcze grał w Portugalii.

24

Szkoda już w jakikolwiek sposób komentować ruchy zarządu. On i Grimaldo w niczym nie byli gorsi od Firpo lub Semedo

0

@BarcaInfo Thiago czy Vidal się wypowiedział?

3

Fati to taki Neymar, tylko czarny

0

Wsiedliśmy jak mucha na nie powiem co. Ten gol musiał paść

0

Reguilon to coś polubił obrywanie od piłkarzy Barcy

0

O co chodziło z Gołotą i Tajlandią?

21

Panie Rivaldo, co jutro lepsze na obiad? Gołąbki czy schabowe?

2

@Nigaki Daj znać co wyszło

1

@Janiama Zobaczcie jak Leo się cieszy z fanami, to jest coś pieknego

0

No to koronawirus w moim mieście :(

0

@NismoFCB mierz temperaturę, jeżeli masz jak

3

Atalanta by nas zjadła i wy(...)

0

No to drugi mecz jak na wyjeździe gramy xD

0

@bula1980 Francuzi tak mają

45

Rakitic wyglada na twarzy, jak po dłuższym spotkaniu z dementorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?