0

Polećcie jakieś fajne komedie

31

Lecimy z koksem dalej

2

Suarez to gość, któremu łatwiej uderzyć czysto z przewrotki niż czysto podać na 5 metrów. Będzie go brakować

7

Z tego wszystkiego to dobrze, że w Bayernie ze śmiechu nie poumierali

1

@teacherakademicki Dużo zdrowia!

0

Kapitan odchodzi ;(

0

@Nihas nawet gola Ci trafił ;)

0

@Nihas zobacz czy żółtko dostał i kiedy zszedł z boiska

0

Napomnę tylko, wyciągnięcie Haalanda za 20mln to majstersztyk ze strony BVB. Ciekawe co nasz zarząd teraz szykuje ;)

5

Może, gdyby Rysiu poszedł na wypożyczenie do sensownego klubu i wrócił do Barcy po rzeczywistej przebudowie, to nie byłoby to głupie.

10

Do tych, co mówią, że nie ma miejsca dla Puiga:
A miejsce dla Aleñii, wiecznie wciskanego na siłę Roberto, Busquetsa już jest? W sumie czemu Pedriego nie oddamy?

4

@jedrek7000 Ja bym brał Miro Klose

2

A to skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98:
Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

0

@Tales_Omletu Jest co prawda w ochronie, ale tak

0

@AnnaMarianna czysta Wołowina, jak Busquets nakazał

0

@kuz Biegać się nie chce, coś jak piłkarzom xD

0

@BarcaInfo Można gdzieś obserwować jak się ma stan głosów? Bo sytuacja z czasem jest dość napięta

0

śmieszne, bo gościa nie powinno być od początku w tym klubie...

1

Takie mam pytanie:
Czemu Braithwaite jeszcze nie opchnięty?

3

Davies, Haaland, Sancho, Greenwood, Fati

0

@viscajasiek Dobry pomysł

0

Werner coś dzisiaj trafi? Mam go w FPL na kapitanie

0

@kamiVeB nie wiem, ale Francuzi na Twitterze pod jego postem dużo o tym mówią

0

Gościu, który dostał lepe od Neya najprawdopodobniej coś rasistowskiego powiedział

0

@zadafcb Chyba coś na podłożu rasistowskim tam było. Tak wynika z komentarzy pod postem

4

@macio_944 Apropos zepsucia, myślę że u nas wcale nie jest lepiej...

1

Co sądzicie o Adamie Traore? Widzielibyście go w Barcelonie, gdyby było miejsce, czy jeździec bez głowy?

0

@BarcaInfo Puig ma motorek jakiś, zasuwa jak dzika kuna

0

@Danny Gaucho trzeba sobie znaleźć jakiegoś role modela i go naśladować ;)

0

Kontynuując:
Klata Busquetsa wygląda jak zdeptany karton po herbatnikach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?