Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polećcie jakieś fajne komedie
31
Lecimy z koksem dalej
2
Suarez to gość, któremu łatwiej uderzyć czysto z przewrotki niż czysto podać na 5 metrów. Będzie go brakować
7
Z tego wszystkiego to dobrze, że w Bayernie ze śmiechu nie poumierali
1
@teacherakademicki Dużo zdrowia!
0
Kapitan odchodzi ;(
0
@Nihas nawet gola Ci trafił ;)
0
@Nihas zobacz czy żółtko dostał i kiedy zszedł z boiska
0
Napomnę tylko, wyciągnięcie Haalanda za 20mln to majstersztyk ze strony BVB. Ciekawe co nasz zarząd teraz szykuje ;)
5
Może, gdyby Rysiu poszedł na wypożyczenie do sensownego klubu i wrócił do Barcy po rzeczywistej przebudowie, to nie byłoby to głupie.
10
Do tych, co mówią, że nie ma miejsca dla Puiga:
A miejsce dla Aleñii, wiecznie wciskanego na siłę Roberto, Busquetsa już jest? W sumie czemu Pedriego nie oddamy?
4
@jedrek7000 Ja bym brał Miro Klose
2
A to skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98:
Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
0
@Tales_Omletu Jest co prawda w ochronie, ale tak
0
@AnnaMarianna czysta Wołowina, jak Busquets nakazał
0
@kuz Biegać się nie chce, coś jak piłkarzom xD
0
@BarcaInfo Można gdzieś obserwować jak się ma stan głosów? Bo sytuacja z czasem jest dość napięta
0
śmieszne, bo gościa nie powinno być od początku w tym klubie...
1
Takie mam pytanie:
Czemu Braithwaite jeszcze nie opchnięty?
3
Davies, Haaland, Sancho, Greenwood, Fati
0
@viscajasiek Dobry pomysł
0
Werner coś dzisiaj trafi? Mam go w FPL na kapitanie
0
@kamiVeB nie wiem, ale Francuzi na Twitterze pod jego postem dużo o tym mówią
0
Gościu, który dostał lepe od Neya najprawdopodobniej coś rasistowskiego powiedział
0
@zadafcb Chyba coś na podłożu rasistowskim tam było. Tak wynika z komentarzy pod postem
4
@macio_944 Apropos zepsucia, myślę że u nas wcale nie jest lepiej...
1
Co sądzicie o Adamie Traore? Widzielibyście go w Barcelonie, gdyby było miejsce, czy jeździec bez głowy?
0
@BarcaInfo Puig ma motorek jakiś, zasuwa jak dzika kuna
0
@Danny Gaucho trzeba sobie znaleźć jakiegoś role modela i go naśladować ;)
0
Kontynuując:
Klata Busquetsa wygląda jak zdeptany karton po herbatnikach