0

@Tomek54321 mówię ogólnie, nie próbuj argumentować, że jest dobry XD

7

Trincao, Pjanic, Lenglet, Busquets, Aleña - co za skład drewna, nie da się na nich patrzeć

7

Straszny syf w środku pola się zrobił przez te beznadziejne zmiany

4

Pjanić, no jak myślisz, czemu nie grasz dużo? XDDD

1

Biedny Pedriś :((

4

Pamiętacie pierwszy sezon Luisa Enrique? Też była kaszana - do momentu meczu z Sociedad ;)

0

@LuisSalvano no dostał w pysk, to co, podziękować mu może ma?

0

@cules100pro Problem w tym, że my jesteśmy jeszcze gorsi

0

Dostać w pysk od PSG, to będzie piękne zwieńczenie pięknej dekady, bo na następną ligę mistrzów parę lat poczekamy B-)

2

Ale umtiti ma brzuszek od browarów

3

Dawno tak bardzo nie cieszył mnie sprint Busquetsa

0

o Mustafim nie wspominam, bo Lenglet jest na jego poziomie

5

Do idealnego składu brakuje nam tylko Davida Luiza, Lingarda i Benteke

0

@NeroTFP ten PSG był lepszy ;p

1

@eryk0501 Haaland tak tego drewnianego Lengleta przestawi, że ten do domu nie trafi xD

0

@BARCA_FOR_EVER Dostaniemy srogi oklep. Nasza obrona nie nadaje się do tarcia chrzanu

8

Barcelona wstaje z kolan

0

Dodajmy do tego Dembele, Fatiego, Garcie - raczej zaklepany i mamy naprawdę fajne perspektywy

Czy mecz z Juve wyglądał tak bardzo źle?
Nie

Dwa przypadkowe karne i dobra akcja Juve zadecydowały o naszej przegranej. Dodatkowo gorąco polecam zobaczyć statystyki z meczu (tak, statystyki nie grają, ale polecam)

3

We wczorajszej wyjściówce zagrali:
Dest - 20 lat
Araujo - 21 lat
Pedri - 18 lat
Trincao - 20 lat
Frenkie - 23 lata

Ponadto:
Puig - 21 lat
Mingueza - 21 lat

Przed tym sezonem i po całym syfie z zeszłego sezonu, celem każdego myślącego kibica było szukanie radości z samej gry, a nie z męczenia buły dziadami i defensywną grą - tak jak to miało miejsce przez ostatnie lata. Nadzieja na lepszą grę pojawia się, ale przebudowa zespołu musi być kontynuowana. Średni wiek składu wyjściowego już teraz drastycznie zmalał i mamy jedną z młodszych drużyn. Brakuje ogrania i wzmocnienia kilku kluczowych pozycji. Za przykład można wziąć Chelsea - moim zdaniem transfery i wprowadzenie młodych zrobiły tam kolosalną robotę. Oby nam się udało powrócić na szczyt, ale największą radość w tym sezonie prędzej da dobra gra młodych chłopaków niż trofea - i oby to był dobry początek nowej drużyny.

1

Spokojnie chłopaki, my się rozgrzewamy, a na Bayern wjeżdżamy na pełnej k

1

Ale Mingueza wyczyścił maszyne!!!

2

Te ich strzały wyglądają jakby byli głodzeni w tej Barcelonie

4

Gdyby nie pajacerskie błędy obrony i impotencja w ataku, Juve byłoby do łyknięcia na luzno

0

Umtiti dziś czerwo XDDD

0

I bardzo kurwa dobrze

0

W ostatnich meczach to my nie umiemy atakować. Dembele i Fati dawali 80% polotu (wzorem Hajty policzone hehe) i to wtedy brakowało skuteczności. A teraz mamy czterech żółwi w ofensywie. Do tego wątpliwa obrona i elektryczny Busi/De Jong....

1

Coś mi się wydaje, że dostaniemy w papę od Juve dzisiaj :(

0

@patrykzmc2000 W sumie jego bieganie to kropla w morzu reszty kaszany

20

Busquetsowi w obecnej formie uciekłbym nawet w kapciach

3

Ale rzemieślnik z tego Lengleta, tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?