Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 mówię ogólnie, nie próbuj argumentować, że jest dobry XD
7
Trincao, Pjanic, Lenglet, Busquets, Aleña - co za skład drewna, nie da się na nich patrzeć
7
Straszny syf w środku pola się zrobił przez te beznadziejne zmiany
4
Pjanić, no jak myślisz, czemu nie grasz dużo? XDDD
1
Biedny Pedriś :((
4
Pamiętacie pierwszy sezon Luisa Enrique? Też była kaszana - do momentu meczu z Sociedad ;)
0
@LuisSalvano no dostał w pysk, to co, podziękować mu może ma?
0
@cules100pro Problem w tym, że my jesteśmy jeszcze gorsi
0
Dostać w pysk od PSG, to będzie piękne zwieńczenie pięknej dekady, bo na następną ligę mistrzów parę lat poczekamy B-)
2
Ale umtiti ma brzuszek od browarów
3
Dawno tak bardzo nie cieszył mnie sprint Busquetsa
0
o Mustafim nie wspominam, bo Lenglet jest na jego poziomie
5
Do idealnego składu brakuje nam tylko Davida Luiza, Lingarda i Benteke
0
@NeroTFP ten PSG był lepszy ;p
1
@eryk0501 Haaland tak tego drewnianego Lengleta przestawi, że ten do domu nie trafi xD
0
@BARCA_FOR_EVER Dostaniemy srogi oklep. Nasza obrona nie nadaje się do tarcia chrzanu
8
Barcelona wstaje z kolan
0
Dodajmy do tego Dembele, Fatiego, Garcie - raczej zaklepany i mamy naprawdę fajne perspektywy
Czy mecz z Juve wyglądał tak bardzo źle?
Nie
Dwa przypadkowe karne i dobra akcja Juve zadecydowały o naszej przegranej. Dodatkowo gorąco polecam zobaczyć statystyki z meczu (tak, statystyki nie grają, ale polecam)
3
We wczorajszej wyjściówce zagrali:
Dest - 20 lat
Araujo - 21 lat
Pedri - 18 lat
Trincao - 20 lat
Frenkie - 23 lata
Ponadto:
Puig - 21 lat
Mingueza - 21 lat
Przed tym sezonem i po całym syfie z zeszłego sezonu, celem każdego myślącego kibica było szukanie radości z samej gry, a nie z męczenia buły dziadami i defensywną grą - tak jak to miało miejsce przez ostatnie lata. Nadzieja na lepszą grę pojawia się, ale przebudowa zespołu musi być kontynuowana. Średni wiek składu wyjściowego już teraz drastycznie zmalał i mamy jedną z młodszych drużyn. Brakuje ogrania i wzmocnienia kilku kluczowych pozycji. Za przykład można wziąć Chelsea - moim zdaniem transfery i wprowadzenie młodych zrobiły tam kolosalną robotę. Oby nam się udało powrócić na szczyt, ale największą radość w tym sezonie prędzej da dobra gra młodych chłopaków niż trofea - i oby to był dobry początek nowej drużyny.
1
Spokojnie chłopaki, my się rozgrzewamy, a na Bayern wjeżdżamy na pełnej k
1
Ale Mingueza wyczyścił maszyne!!!
2
Te ich strzały wyglądają jakby byli głodzeni w tej Barcelonie
4
Gdyby nie pajacerskie błędy obrony i impotencja w ataku, Juve byłoby do łyknięcia na luzno
0
Umtiti dziś czerwo XDDD
0
I bardzo kurwa dobrze
0
W ostatnich meczach to my nie umiemy atakować. Dembele i Fati dawali 80% polotu (wzorem Hajty policzone hehe) i to wtedy brakowało skuteczności. A teraz mamy czterech żółwi w ofensywie. Do tego wątpliwa obrona i elektryczny Busi/De Jong....
1
Coś mi się wydaje, że dostaniemy w papę od Juve dzisiaj :(
0
@patrykzmc2000 W sumie jego bieganie to kropla w morzu reszty kaszany
20
Busquetsowi w obecnej formie uciekłbym nawet w kapciach
3
Ale rzemieślnik z tego Lengleta, tragedia