1

@Mareeek2050 nawet przystojniejszy

1

@neeed Jeszcze Mirek i Trynek

10

Mame nie teraz, Barcelona ruszyła

1

0

@RosjaninBut a widziałeś ile dzisiaj dobrych wrzutek posłał?

3

Przecież Puig by tak Piły tutaj dzielił dzisiaj. Ale nie, Koeman fochy będzie stroił

1

Dembele to taki Cristiano, tylko czarny :p

7

Popatrzcie, co jakis czas Dembele macha ręką żeby do przodu grać. To mi się podoba!

0

@Bobo25 Wiesz no, pobiegać można jak najbardziej. Ale nie dziw się, że napadało w końcu śniegu i ludzie są źli

0

@AlexDark00 zdrowie psychiczne i fizyczne, mówi Ci to coś? Chyba że podstawą społeczną właśnie jest siedzenie pod dachem i zakuwanie

20

Otwarcie szkół dla klas 1-3: Tak
Otwarcie stoków: Nie

Ja p*******, ktokolwiek tam ma mózg?

0

@tobiasson92 szkoda, bo we Włoszech już za tydzień będą otwierać :(

0

Myślicie że od 17 stycznia otworzą stoki, czy przedłużą kiszenie?

1

Jak myślicie, Messi wyprzedzi Cristiano w liczbie goli podczas całej kariery?

7

@ricardo0705 przecież on takie piły posyła... Jak można mówić że pedri lepszy, jak miał kilkanascie razy więcej czasu do pokazania umiejętności?

2

@Cardinale Minister Obrony Katalońskiej

0

@Haxen z Amsterdamu chłopak przyjechał w końcu

0

Puig kapitalna poprawa grzywki i kluczowy uśmiech!!!!

0

@mientusek1407 Za to dla griezmanna, braithwaite, busquetsa, Lengleta zawsze jest

1

@BarcaInfo Mingueza super poza xd

3

Dembele ma chyba jakiś mały zakaz wchodzenia w mocne pojedynki z uwagi na szklane nogi

17

Busquets dzisiaj tak się rozpędzi i wzbije w powietrze w granadzie na hiszpańskim śniegu, że w Titisee wyląduje

1

Busquets w składzie i lecimy z ogórami

1

@NaFazieHitman przy sasinie I reszcie bandy to i tak nic ;p

10

@dasouzar11 zes*a się, a Puiga nie wpuści

2

Messi - najlepsza lewa stopa na świecie
Pedri - najlepsza prawa piętka na świecie

1

@Firestone z sęka mu przyfasolił

0

@Cwaniak4 Moim zdaniem fajnie że się przemieszcza dzisiaj dużo po boisku. Niesamowicie napędza akcje, aż drużyna nie nadąża :p

11

Dzisiaj gra wygląda NAPRAWDĘ DOBRZE
Poza ananasami Busquetsem i Lengletem

1

@Ronnie1992 ale pitolenie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?