Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mareeek2050 nawet przystojniejszy
1
@neeed Jeszcze Mirek i Trynek
10
Mame nie teraz, Barcelona ruszyła
1
@Sapos93 xD
0
@RosjaninBut a widziałeś ile dzisiaj dobrych wrzutek posłał?
3
Przecież Puig by tak Piły tutaj dzielił dzisiaj. Ale nie, Koeman fochy będzie stroił
1
Dembele to taki Cristiano, tylko czarny :p
7
Popatrzcie, co jakis czas Dembele macha ręką żeby do przodu grać. To mi się podoba!
0
@Bobo25 Wiesz no, pobiegać można jak najbardziej. Ale nie dziw się, że napadało w końcu śniegu i ludzie są źli
0
@AlexDark00 zdrowie psychiczne i fizyczne, mówi Ci to coś? Chyba że podstawą społeczną właśnie jest siedzenie pod dachem i zakuwanie
20
Otwarcie szkół dla klas 1-3: Tak
Otwarcie stoków: Nie
Ja p*******, ktokolwiek tam ma mózg?
0
@tobiasson92 szkoda, bo we Włoszech już za tydzień będą otwierać :(
0
Myślicie że od 17 stycznia otworzą stoki, czy przedłużą kiszenie?
1
Jak myślicie, Messi wyprzedzi Cristiano w liczbie goli podczas całej kariery?
7
@ricardo0705 przecież on takie piły posyła... Jak można mówić że pedri lepszy, jak miał kilkanascie razy więcej czasu do pokazania umiejętności?
2
@Cardinale Minister Obrony Katalońskiej
0
@Haxen z Amsterdamu chłopak przyjechał w końcu
0
Puig kapitalna poprawa grzywki i kluczowy uśmiech!!!!
0
@mientusek1407 Za to dla griezmanna, braithwaite, busquetsa, Lengleta zawsze jest
1
@BarcaInfo Mingueza super poza xd
3
Dembele ma chyba jakiś mały zakaz wchodzenia w mocne pojedynki z uwagi na szklane nogi
17
Busquets dzisiaj tak się rozpędzi i wzbije w powietrze w granadzie na hiszpańskim śniegu, że w Titisee wyląduje
1
Busquets w składzie i lecimy z ogórami
1
@NaFazieHitman przy sasinie I reszcie bandy to i tak nic ;p
10
@dasouzar11 zes*a się, a Puiga nie wpuści
2
Messi - najlepsza lewa stopa na świecie
Pedri - najlepsza prawa piętka na świecie
1
@Firestone z sęka mu przyfasolił
0
@Cwaniak4 Moim zdaniem fajnie że się przemieszcza dzisiaj dużo po boisku. Niesamowicie napędza akcje, aż drużyna nie nadąża :p
11
Dzisiaj gra wygląda NAPRAWDĘ DOBRZE
Poza ananasami Busquetsem i Lengletem
1
@Ronnie1992 ale pitolenie XD