0

Oj to może być bardzo ciężko, dzięki chłopaki

0

O której godzinie czasu polskiego walczy Conor?

8

Bez przesady, tak słabi nie jesteśmy

0

@Waller łąkotka, dobrej zabawy byczki

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

To zabrzmi trochę źle, ale Lenglet najlepiej się sprawdza jako mięso armatnie w polu karnym. Żeby luja dostać i wywalczyć karnego

0

Firpo dziku przystopuj, bo ich rozniesiemy jeszcze

2

Dobrze że Brejtłaldo Nazario da Silva jest na boisku i zaraz wjedzie w obronę zielonych jak w masło. Dajcie mu tylko piłkę

4

Araujo > Van Dijk

0

@333tricampeones333 paprykę od Piotrka Żyły

0

Ilaix jak się wkurzył na symulanta xD

4

Francuska bestia

0

Czy najlepszy obrońca w historii, Sergio Ramos, brał udział w dzisiejszym widowisku?

16

@BarcaInfo a Araujo?

0

@BarcaaVEB bez Puiga dwa gole, z - nie strzeliliśmy żadnego

0

Rudy pisze przepis na nalesniki

1

I to jeszcze Bartek Drągowski nam gola wsadził

0

Dobrze że Dembele zszedł XD Dojeżdżany Pedri przez kolejne 90 minut tez na plus. Brawo Koeman

2

Pedri zajechany. Chłopak 18 lat gra każdy mecz od deski do deski

2

Bartomeu: Dzień dobry
Cules: Skończ kłamać mendo

2

Chciałbym mieć taką psychę jak Mareczek

0

MARECZEK KOCHAMY CIĘ

0

Trincao Lenglet Dembele Firpo Griez dawać chłopaki

6

Flick stworzył potwora

1

Lenglet żółw, Pjanić żółw

1

Firpo będzie karnego strzelał :p

2

De Jong kolejną godzinę mógłby tak biegać, nie do zajechania chłopak

0

@Roobo płuca z żelaza i złota

1

@BarcaInfo bez niego ofensywy by nie było

0

No i znowu mecz życia bramkarza rywali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?