Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj to może być bardzo ciężko, dzięki chłopaki
0
O której godzinie czasu polskiego walczy Conor?
8
Bez przesady, tak słabi nie jesteśmy
0
@Waller łąkotka, dobrej zabawy byczki
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
To zabrzmi trochę źle, ale Lenglet najlepiej się sprawdza jako mięso armatnie w polu karnym. Żeby luja dostać i wywalczyć karnego
0
Firpo dziku przystopuj, bo ich rozniesiemy jeszcze
2
Dobrze że Brejtłaldo Nazario da Silva jest na boisku i zaraz wjedzie w obronę zielonych jak w masło. Dajcie mu tylko piłkę
4
Araujo > Van Dijk
0
@333tricampeones333 paprykę od Piotrka Żyły
0
Ilaix jak się wkurzył na symulanta xD
4
Francuska bestia
0
Czy najlepszy obrońca w historii, Sergio Ramos, brał udział w dzisiejszym widowisku?
16
@BarcaInfo a Araujo?
0
@BarcaaVEB bez Puiga dwa gole, z - nie strzeliliśmy żadnego
0
Rudy pisze przepis na nalesniki
1
I to jeszcze Bartek Drągowski nam gola wsadził
0
Dobrze że Dembele zszedł XD Dojeżdżany Pedri przez kolejne 90 minut tez na plus. Brawo Koeman
2
Pedri zajechany. Chłopak 18 lat gra każdy mecz od deski do deski
2
Bartomeu: Dzień dobry
Cules: Skończ kłamać mendo
2
Chciałbym mieć taką psychę jak Mareczek
0
MARECZEK KOCHAMY CIĘ
0
Trincao Lenglet Dembele Firpo Griez dawać chłopaki
6
Flick stworzył potwora
1
Lenglet żółw, Pjanić żółw
1
Firpo będzie karnego strzelał :p
2
De Jong kolejną godzinę mógłby tak biegać, nie do zajechania chłopak
0
@Roobo płuca z żelaza i złota
1
@BarcaInfo bez niego ofensywy by nie było
0
No i znowu mecz życia bramkarza rywali