0

Moim zdaniem Messi w tym sezonie poprawi swój rekordowy dorobek bramkowy w jednej edycji Ligi Mistrzów

1

Żebyśmy tego nie żałowali....

0

Dość podobny mecz z Bayernem Guardioli, tez 3:0 było

0

Salah jak zapierdaczył XDDDDDDDDDDD

0

Pora płakać.

0

Przynajmniej nie oszukujemy jak Real XDDDDDDDD

0

Upp.

6

Suarez taranuje wszystkich po kolei, nie pieści się :p

0

Nie do końca, raz go objechał

2

JAK ON TO WYKOŃCZYŁ
W TAKIM MOMENCIE SIĘ ODBLOKOWAĆ, W PÓŁFINALE Z BYŁYM KLUBEM

1

Widziałbym dziś Dembele w składzie, bo gra jest rozciągnięta bardzo szeroko

1

Wrzuci ktoś linka z 7-0 Hajty? Nie mogę znaleźć na yt

3

Wyjdz blagam.....

0

Ajax miał być zniszczony przez Real, a potem przez Juve. To jest LM, nie przewidzisz co się stanie ;)

0

Wszystko wyłapuje i odbija skurczysyn

0

A kto tam mówił podczas pierwszej połowy że gramy nudy? Pokażcie się

0

Ale dzisiaj srogo z nimi jadą ;D

2

Wkurza mnie MacTominay, kopie wszystko co się rusza jak cham

23

Całe przygotowania, plany, taktyka, rotacje składu. Przychodzi on i w 20 minut zamyka dwumecz XDDDDD

0

Widzę że już nie pamiętamy, że nasi mają w nogach mecze z Villarrealem i Atle, a Man Utd cały tydzień odpoczywało

0

Suarez gol na wyjeździe w LM!

8

Leszek śmieszek XD

0

TO JEST BARCELONA

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ale zaje*ał :000

0

Od początku meczu nie mogę oglądać Busquetsa

0

Malcom wjeżdża z buta w ten mecz

0

Ale szybki pączuś

1

Teraz pora na ernesto the captain obvious

13

Pau Lopez na pewno nie za zachowanie, kiedy grał w Espanyolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?