Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Messi w tym sezonie poprawi swój rekordowy dorobek bramkowy w jednej edycji Ligi Mistrzów
1
Żebyśmy tego nie żałowali....
0
Dość podobny mecz z Bayernem Guardioli, tez 3:0 było
0
Salah jak zapierdaczył XDDDDDDDDDDD
0
Pora płakać.
0
Przynajmniej nie oszukujemy jak Real XDDDDDDDD
0
Upp.
6
Suarez taranuje wszystkich po kolei, nie pieści się :p
0
Nie do końca, raz go objechał
2
JAK ON TO WYKOŃCZYŁ
W TAKIM MOMENCIE SIĘ ODBLOKOWAĆ, W PÓŁFINALE Z BYŁYM KLUBEM
1
Widziałbym dziś Dembele w składzie, bo gra jest rozciągnięta bardzo szeroko
1
Wrzuci ktoś linka z 7-0 Hajty? Nie mogę znaleźć na yt
3
Wyjdz blagam.....
0
Ajax miał być zniszczony przez Real, a potem przez Juve. To jest LM, nie przewidzisz co się stanie ;)
0
Wszystko wyłapuje i odbija skurczysyn
0
A kto tam mówił podczas pierwszej połowy że gramy nudy? Pokażcie się
0
Ale dzisiaj srogo z nimi jadą ;D
2
Wkurza mnie MacTominay, kopie wszystko co się rusza jak cham
23
Całe przygotowania, plany, taktyka, rotacje składu. Przychodzi on i w 20 minut zamyka dwumecz XDDDDD
0
Widzę że już nie pamiętamy, że nasi mają w nogach mecze z Villarrealem i Atle, a Man Utd cały tydzień odpoczywało
0
Suarez gol na wyjeździe w LM!
8
Leszek śmieszek XD
0
TO JEST BARCELONA
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ale zaje*ał :000
0
Od początku meczu nie mogę oglądać Busquetsa
0
Malcom wjeżdża z buta w ten mecz
0
Ale szybki pączuś
1
Teraz pora na ernesto the captain obvious
13
Pau Lopez na pewno nie za zachowanie, kiedy grał w Espanyolu