24

Pamiętam jak prezydent Lyonu mówił, że pieniądze które Barca dała za Umtitiego to promocja. Miał rację skubaniec. Jakbym wiedział, że Francuz będzie tak dobrze grac, to dalbym za niego i 80mln

2

Chaos jak w tajwańskim burdelu na dniach otwartych

0

Jezu czemu Paulinho tak pozno

1

Jasne że nie
Mogl tak odpowiedzieć

0

Masz gościu radę życia jak dobrze to zrobisz
Wpisujesz dwa zespoły i Total sportek w google
Wchodzisz w pierwszy link i masz ~40 osobnych transmisji
Jakość jest super, zazwyczaj angielski komentarz
Polecam z całego serca

0

Powtarzam jeszcze dzis:
Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

61

Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Polska i Chinska liga go nauczyly ostrego zapier

0

Nie bądź taki mądry
Mogło mi się nie chcieć?
To raz
Dwa
Deulofeu jak wypali, tak jak Roberto albo Paulinho to pierwszy będziesz go chwalił

0

Szkoda mi deulo
Za bardzo szuka messiego

1

Bez różnicy czy z nim czy bez niego

10

Od Leo co mecz się już oczekuje gradu goli
Roberto ratuje asysta, a Messiego już nie? XD

2

Pamiętaj że rozstajesz się z Nią teraz, ale spotkacie się jeszcze na pewno. Bóg Ci pomoże. Trzymaj się

11

Od zawsze kibicowałem Paulinho

3

Paulinho Ramosem Barcelony

0

Spać jeszcze nie poszedłem, a poranny przegląd już jest XD

72

Bardzo proszę szanowną Redakcję o jak najwięcej takich ciekawostek, na temat innych piłkarzy także ;]

33

Wydaje mi się że po odejsciu Neymara, Messi podkręci statystyki ;)

5

Z nim w składzie Barca nigdy nie przegrała
Tyle samo meczów co tytułów
Szacun legendo!

2

Teraz sobie przypomnijmy jak KAŻDY jakiś czas temu chciał sprzedać Roberto

0

Spier*olić coś umie

0

W takiej sytuacji biorę obecny wynik w ciemno

0

Suarez co zagranie to spieprzone
I to nie tylko w tym meczu

0

Ronaldo wszedł, wziął gola zdj*bał, pokazał klatę i wrócił na groszek

6

Jak na wfie
Jedni się biją a drudzy grają

3

jak ten paco na boisko wszedl XDDD

0

Mam nadzieję że odpali z Realem tak jak to Roberto zrobił ;]

2

Życzę jemu jak najlepiej i jestem pewien że zostanie
Mój ulubiony zawodnik, którego kilka lat temu chciało sprzedać całe Barcelonismo
Mam nadzieję że zakończy tu karierę

9

Mam nowe powiedzenie na kogoś chytrego: "pazerny jak stary Neymara"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?