Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Pamiętam jak prezydent Lyonu mówił, że pieniądze które Barca dała za Umtitiego to promocja. Miał rację skubaniec. Jakbym wiedział, że Francuz będzie tak dobrze grac, to dalbym za niego i 80mln
2
Chaos jak w tajwańskim burdelu na dniach otwartych
0
Jezu czemu Paulinho tak pozno
1
Jasne że nie
Mogl tak odpowiedzieć
0
Masz gościu radę życia jak dobrze to zrobisz
Wpisujesz dwa zespoły i Total sportek w google
Wchodzisz w pierwszy link i masz ~40 osobnych transmisji
Jakość jest super, zazwyczaj angielski komentarz
Polecam z całego serca
0
Powtarzam jeszcze dzis:
Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
9
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
61
Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Polska i Chinska liga go nauczyly ostrego zapier
0
Nie bądź taki mądry
Mogło mi się nie chcieć?
To raz
Dwa
Deulofeu jak wypali, tak jak Roberto albo Paulinho to pierwszy będziesz go chwalił
0
Szkoda mi deulo
Za bardzo szuka messiego
1
Bez różnicy czy z nim czy bez niego
10
Od Leo co mecz się już oczekuje gradu goli
Roberto ratuje asysta, a Messiego już nie? XD
2
Pamiętaj że rozstajesz się z Nią teraz, ale spotkacie się jeszcze na pewno. Bóg Ci pomoże. Trzymaj się
11
Od zawsze kibicowałem Paulinho
3
Paulinho Ramosem Barcelony
0
Spać jeszcze nie poszedłem, a poranny przegląd już jest XD
72
Bardzo proszę szanowną Redakcję o jak najwięcej takich ciekawostek, na temat innych piłkarzy także ;]
33
Wydaje mi się że po odejsciu Neymara, Messi podkręci statystyki ;)
5
Z nim w składzie Barca nigdy nie przegrała
Tyle samo meczów co tytułów
Szacun legendo!
2
Teraz sobie przypomnijmy jak KAŻDY jakiś czas temu chciał sprzedać Roberto
0
Spier*olić coś umie
0
W takiej sytuacji biorę obecny wynik w ciemno
0
Suarez co zagranie to spieprzone
I to nie tylko w tym meczu
0
Ronaldo wszedł, wziął gola zdj*bał, pokazał klatę i wrócił na groszek
6
Jak na wfie
Jedni się biją a drudzy grają
3
jak ten paco na boisko wszedl XDDD
0
Mam nadzieję że odpali z Realem tak jak to Roberto zrobił ;]
2
Życzę jemu jak najlepiej i jestem pewien że zostanie
Mój ulubiony zawodnik, którego kilka lat temu chciało sprzedać całe Barcelonismo
Mam nadzieję że zakończy tu karierę
9
Mam nowe powiedzenie na kogoś chytrego: "pazerny jak stary Neymara"