2

Dokładnie tak było. Zresztą nie wierzę w to, że Messi się nie angażuje, bo myśli o Mundialu. Co za bzdura. Ten kto tak uważa to musi też wierzyc, że jak Messi nie trafia do bramki z 5 metrów, tak jak po patelni od Neymara z Atletico, to dlatego, że pomyślał: "Hmmm lepiej spartolę tę 100 i potem jeszcze 7 innych, bo przecież myślę o Mundialu, nie mogę tego strzelic". Messi nie ma formy, tak po prostu i teraz jest zwyczajnie słaby. Sprzedac? Niekoniecznie, ale musi przyjsc trener, który ustawi Leo, a nie Leo jego. Wtedy będzie cykac.

0

A pomyślał ktoś z was, że takich zmian się nie robi, jak chce się gonic wynik? Dla mnie sprawa jest jasna. Dwa zaprzyjaźnione kluby, szansa na wyjście z grupy dla Ajaxu w przypadku wygranej. Barca ma mecz u siebie i pewnie wygrają, Ajax będzie musiał powalczyc. Moim zdaniem Barca wyłożyła pałę, żeby dac szansę Ajaxowi. A przynajmniej zapewnic Ligę Europy.

0

Gdyby głosowania do parlamentu były jawne i zagłosowałbyś na PO, to twoja PiSowska, prokościelna i wierząca w Boga jedynego sąsiadka, dawno spaliłaby Ci chałupę. Ot tylko o teorii i praktyce;]

0

Zabiłeś temat...:P

0

Real też nie wygrał niczego, więc kto wie. Chociaż martwi mnie, że to jest jednak plebiscyt popularności, coś jak taniec z gwiazdami. Kto jest bardziej popularny ten wygrywa.

0

W sumie to Messi mógłby zagrac na prawym skrzydle, jak kiedyś z Eto'o, gdyby Miro był na boisku. To też mogłoby nie by głupie taktycznie. Dawałoby wiele urozmaiceń.

0

W artykule mowa tylko o lidze

0

A nie jest winny? Przez Niego nawet eksplodowała Gwiazda Śmierci. A tak serio, to masz absolutną rację. Zresztą jak pewnie zauważyłeś, to wielu kibiców nie zdaje sobie kompletnie sprawy z tego, że dla niektórych stron (np. Zarząd), ten sport, to czysty biznes. Stąd i z wielu innych nieporozumień wywołanych brakiem świadomości innych punktów widzenia, takie opinie i takie zachowania.

0

Hah, no tak poobrażajmy się na każdego strzelca bramek, w końcu to ktoś mu zagrywał. Chyba, że karny, albo ktoś wkręci rogala, wolny, albo po odbiorze piłki, to wtedy tak, można przyklasnąc.

0

Pytanie tylko, czy sędzia miał zamiar wypaczyc wynik, czy to tylko błąd w sztuce, ale tego się nie dowiemy nigdy.

0

Tak wskoczył mu na plecy, ale po oddaniu strzału. Nie przeszkodził tym samym w rozgrywaniu akcji. Moim zdaniem bramka powinna byc uznana.

0

Messitrans - chodzilo mu o to, że Neymar na siłę chce szuka Messiego. Miał idealną okazję do strzału, jednak zdecydował się podac. Lekko za plecy i nie w tempo zresztą. Czasami wydaje się, że taka jest umowa, bo Messi musi miec 70 bramek w sezonie. To niepokojące.

0

Tak tylko, że nie chodzi mi o wyżycie w sensie dosłownym, z głodu na pewno nie padnie. Weź tylko pod uwagę, że jak żyjesz załóżmy za 100 tyś miesięcznie, a nagle masz życ za 20. Oni się przyzwyczajają do pewnego poziomu jestestwa i tyle. Nie chcą z tego rezygnowac. Dla Takiego Silvy to byłby cios stracic dochód pokroju 3 mln rocznie. Tak jak dla mnie nawet "głupie" 5 tys.

0

Tak mądralo tylko, że oni biegają i zarabiają krocie przez 10-15 lat, w zależności kiedy zaczynali i kończyli kariery. Potem mogą zostac w sztabie szkoleniowym i zarabiac duzo, ale jednak większośc z nich trafia do tvMango i sprzedają maszyny do waty cukrowej albo ABGYMNIC. Kasa już nie spływa strumieniami, a jakoś trzba jeszcze wyżyc przy dobrych wiatrach z 60 lat. Także ja mu się nie dziwię, chce gra za większe pieniądze to niech gra. Jakby mi zaproponowali zmianę roboty za większą pensję to bym się nie zastanawiał i wątpię żebyś Ty to zrobił. Rozumiem argument miłości do klubu, ale Tobie łatwo to wygarniac bo jesteś kibicem, a nie piłkarzem. Proste

0

To była ironia z jego strony

0

Janusz Korwin-Mikke wybawcą narodu?

0

Żeby Tello też odszedł do MU? Tello bedzie grał w przypadku kontuzji innych napastników, albo z łaski żeby dac odpoczac innym. Taka jest prawda. Smiesznie brzmia słowa o cierpliwosci ktora poplaca. Tello dwa sezony czekał na wiecej minut...Thago cztery o ile dobrze licze i sie nie doczekal. Idac tym tokiem myslenia, ile jeszcze Tello bedzie musial czekac? Do emerytury Pedro? Kpina, co robia z mlodymi, Tello nie wygryzie Pedro nawet gdyby ten jezdzil na wozku inwalidzkim bez nog, bo to zasluzony weteran. Taka polityka klubu. Niby ladnie ze docenia sie tych zasluzonych, ale nie pozwala sie zdobyc zaslug innym, ktorzy jesze o trofea maja parcie walczyc.

0

Sapiecie wszyscy, że nie sprzedawac, że Tito zły, że zarząd do dupy. A co byście mówili gdyby Thiago zagrał każdy mecz, a Tito niczego kompletnie nie wygrał? Że spoko, bo się chłopak chociaż ogrywał? Wątpię. Na Barcy jest ciśnienie żeby wygrywac każdy mecz, więc Tito podchodził do tego rozważnie i desygnował sprawdzonych graczy. Poza tym Thiago spędził dużą częśc sezonu w szpitalu, ale o tym się nie pamięta. Będzie chciał to odejdzie, ja się nie zdziwię jak tak zrobi. Będzie szkoda, nawet wielka, ale racjonalnie patrząc, przy trzęsących się dupach o każdy puchar to chłopak dużo nie pogra. Tylko to nie wina zarządu, ani Tito, tylko oczekiwań kibiców...puchary ponad wszystko.

0

A ja się martwię, że będzie szklany i nie znajdziemy w nim pożytku przez pół sezonu. Na wszelki wypadek wypluję to co napisałem...tfu.

0

A ja to widzę tak, że wcale nie potrzeba wielkich transferów, tylko motywacji. Jak jeden ma piłkę przy nodze to reszta stoi. Kiedyś ładnie grali w trójkątach, bo zawsze było dwóch, trzech piłkarzy, którzy wychodzili do podania, a reszta szukała w tym czasie wolnej przestrzeni. Piłka szła szybko i było do kogo grać, Dziś stoją jak kołki, a jeśli jest podanie, to bardzo przewidywalne. To jest ta różnica, nie chce im się biegać.

0

E tam gadacie, sprawa jest bardziej banalna niż się wydaje. Musimy to przegrać, taka jest niestety racja klątwy Ibrahimovica. Nie ma rady. Wygraliśmy LM, Ibra przechodzi do nas z interu, a Inter wygrywa LM. Oddaliśmy Ibre do Milanu i wygraliśmy LM. Teraz oni go sprzedali, więc muszą wygrać. Proste!!! :)

0

Nikt z was nie widzi, że Barca gra piach od ponad miesiąca, a zaczęło się z Sociedad. Nie wiem, czy ktoś z was widzi to, że nie ma z kim grać, mamy piłkę to każdy stoi w miejscu a biega tylko ten, który ma piłkę przy nodze. Taka jest prawda. To cud, że nie dostaliśmy batów od Realu i jeszcze większy cud, że udało nam się wygrać w takim stylu cokolwiek. Wyniki przysłoniły brutalną prawdę, że nie da się wygrywać wszystkich spotkań mistrzostwem Iniesty i skutecznością Messiego, zwłaszcza z silnym rywalem, a nie takim, który tylko chce się bronić.

0

kolejny raz brak ruchu bez piłki i kolejny raz potwierdza się, że gdy Iniesta nie ma dnia to Barca nie gra, Chłopaki mysleli, że Milan sie zamuruje, oni będą klepać i w koncu coś wpadnie. O dziwo ostatnio lepiej szło z leszczami którzy chcieli grać tylko na swojej połowie. Dziś wystarczyło trochę pocisnąc i lipa. Nikt nie wychodził do podania, każdy musiał sam zwinąć czterech i za wolno. Jak tak będą grać to mamy po dwumeczu. To fajny styl gry, ale czasem jak na to patrzę to tęsknię za prostą piłką, atak na 4 podania, zamiast stac i klepać w kółko.

0

no i nie obejrzę;/ oby wygrali to chociaz dobrze będzie mi się poprawkę pisało:P

0

Jeżeli już cos było ustawione to sezon temu lub dwa, nie mam poczucia czasu, jak Real grał z Ajaxem i musiał ich pyknąć 2-3ma bramkami, żeby Lyon przeszedł dalej, pod warunkiem, że pyknie jakieś parówki 7-8 do zera. Jeśli ktoś pamięta co się wtedy działo w obydwu meczach, to skuma i złoży sobie fakty do kupy. Nie mówię, że Real tu coś majstrował, ale dwie strzelone i to poprawnie bramki dla Ajaxu zostały anulowane, a Lyon i niesamowity Gomis walnęli parówki chyba właśnie 7:0, albo 8:1. Jeśli Lyon czegoś nie zachachmęcił to nie mam pojęcia co się wtedy stało.

0

Kwestionariusz
poza tym co napisałeś, to też warto dodać, że Real jednak radzi sobie ostatnio lepiej z rezerwowymi niż gdy miał pełny skład do wykorzystania.

0

Zgrywus

Jak to co będą pisać? Że znowu sędzia wygrał nam mecz. Czegoś innego byś się spodziewał? Może jeszcze dodadzą, że Messi na sterydach jedzie.

0

Fernando Torres :ten fabregas to jakas meska dziwka. szkoda mi go

I mowi to Fernando Torres:P

0

Tak sobie myślę, że może po niekorzystnym wyniku w CdR, tito zdecydował żeby się chłopaki nie forsowali. Oby tak było, bo nie widzę rewanżu w Maladze z taką grą w różowych barwach. Drugi taki mecz z rzędu, Oby nie było coś nie tak.

0

Tito mógł zmieniać, ale co da jeden biegający gracz przy 10 stojących?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?