LOCO
Dołączył/a: styczeń 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SoRcIk,
dobrze prawisz, poleję Ci;]
0
Pgla
2 asysty, a Cesc Cię martwi? Fakt jedna po dryblingu, ale asystował Villi tak jakby Xavi się nie powstydził:)
0
adrian10087
chodziło o to, żeby Ronaldo nie miał całej bramki na oddanie strzału. Pique nie spodziewał się, że Valdes przeskoczy piłkę:P
0
natall11, 55 sekund temu:
ogladałem mecz, ale nie mówię o całokształcie występu Valdesa tylko o tych sytuacjach.
0
mariuszkab2
tak wina obrony, ale Valdesa też. Piłka pod nogami i pod łokciem? łupali w niego a wystarczyłoby, żeby usiadł, a nie podskakiwał. Nie zwalałbym przy tych bramkach winy tylko na obronę.
0
Trzeba poprawić grę bez piłki. Jak się komuś zagrywa a potem stoi jak cała reszta ekipy i liczy na to, że ktoś sam przejdzie całą drużynę rywala, to tak jest. Jak idzie szybki atak (Pedro, Montoya-w końcówce spotkania) a reszta drużyny stoi, albo decyduje się jednak pobiec pod bramkę rywala, ale o 5 sekund za późno to zostaje tylko strzał. Za mało ruchu bez piłki i wymiany pozycji, a jak się uruchamia skrzydłowych to trzeba za nimi pójść. Tyle od siebie:P
0
oł shit
0
Lulinho10, 1 minutę temu
Jak zagraja tak samo to przegramy 1:0, tak by przynajmniej wskazywała logika. Zgrają lepiej, dużo lepiej:)
0
Aveiro,
Dobrze mówi o strzałach z dystansu. Nie ma takiego grajka. Polać mu. A tak naprawdę nie ma się co bać. Przejdziemy Chelsea na pewno. Szczęście się odwróci.
0
Jak widać można;] awansujemy na pewno, ale pozostaje niesmak. Mam nadzieję, że w meczu z realem nie będzie tak pechowo. Dziś mieliśmy po prostu zdecydowany deficyt szczęścia.
0
link, please?
0
ma ktos jakis dobry link? szukam transmisji całą połowę i nie mogę znaleźć
0
patryk,
To zabawne co napisałeś, ale masz prawo tego nie wiedzieć. W końcu człowiek uczy się całe życie. Mianowicie człowiek jako niemowlę cechuje się najwyższą inteligencją, później ten iloraz maleje;] Jeśli chcesz kogoś obrazić to zastanów się dwa razy jak to zrobić, bo akurat sam też masz inteligencję niższą niż małe dziecko, jak każdy zresztą;] pozdrawiam
0
prawie pewnego wyeliminowania ich przez Arsenal z dalszych rozgrywek elitarnej Champions League przez Milan
To sami się prawie wyeliminowali, czy zrobił to Milan?:P Mimo błędu w artykule, to zdanie i tak ma jakiś sens. Sprawa, czy odpowiedzialność za eliminację ponosi Arsenal, czy Milan ich wyeliminował z własnej inicjatywy, to chyba sprawa dyskusyjna;]
0
BESTIA
Widzisz, rzecz w tym, że takie komentarze piszą ludzie, którzy nie mają dystansu, albo niesamowicie zgryźliwe poczucie humoru. Niektórzy nie łapią, że można mieć szacunek nawet do największego rywala. A jak się czujemy? Jak zasłużenie wygracie, to chwała wam za to, ale póki nie przegramy z wami 3-4 meczy bezpośrednich z rzędu, to czuć się gorzej nie będziemy;]
0
tefflon
Też mam takie zdanie. Widać, że już Pepowi bardzo zależy na wprowadzeniu wielu młodych piłkarzy. Biorąc pod uwagę, to, że zarząd upiera się przy nie wykazywaniu dużej aktywności transferowej na lato, to jest najlepszy ruch z możliwych. Widać, że młodzi mają potencjał i warto w nich inwestować. Ale jak to zrobić inaczej, jak nie dawać im grać właśnie w meczach ligowych, których jest jak by nie patrzeć najwięcej? Poczekajcie, aż maszyna ruszy i wszystko wróci do normy;] A liga nie jest przegrana, młodzi nie przegrają wszystkiego, może już nawet wszystko pocisną do przodu, kto wie? Nawet 10 pkt to nie jest tak dużo, Real musi w końcu jakieś trzy mecze zagrać gorzej, a wystarczą 2 porażki i remis, a w GD ich dogonimy;] trzeba wierzyć, ale jak się nie uda, to trudno, są kolejne sezony:)
0
Może Pep potraktował już ligę jak treningi dla młodych:P a dalej gadają ze walcza, bo tak wypada;]
0
SebaBlaugrana,
chyba oglądaliśmy różne mecze. O ile dobrze pamiętam (a na pewno dobrze ;] ), to właśnie Alexis wypracował bramkę Xaviego. Czasem liczy się bardziej, kto zainicjował całą sytuację, niż to kto wykonał ostatnie podanie. Ta sytuacja właśnie taka była i Alexis zrobił bardzo dużo, żeby mecz zakończył się takim wynikiem. Co do Tello to fakt, mógłby zmienić Cuencę trochę wcześniej;]
0
Piszecie, że ten chłopak nie ma nic wspólnego z Barcą poza trykotem. Może macie racje, jednak przyszło mi do głowy, że może jest jeszcze coś. Oczywiście nie jest to napisane w artykule, ale może jest tak, że to unicef wysyła ubrania tym ludziom. Skoro jego logo jest na naszych trykotach, jednocześnie propaguje swoje działania i pomaga. Koszulki musi produkować jakaś fabryka na zlecenie klubu, a co za tym idzie FC Barcelona miałaby pośredni wpływ na pomoc właśnie takiemu chłopcu jak ten. Taka współpraca miedzy klubem, a Unicefem może mieć miejsce. Rzecz jasna mam świadomość, że mogę się mylić, jednak uważam, że ta rzecz jest warta weryfikacji. Może stwierdzenie "więcej niż klub" wcale nie jest aż tak nad wyrost. Tak poza tym, to trochę dziwne, ale jednak bardziej podejrzane, że Unicef przyznał nagrodę za zdjęcie, na którym widoczne jest jego logo:P
0
StiffiBarca,
Xavi >> (tu wpisz znane nazwiska)
Xavi >> Wałęsa