LaChupacabra
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wejdz na Livesports pl, klikasz na odpowiedni mecz i wchodzisz w zakładkę "składy".
0
Możesz poszukać transmisji na ustream.tv
0
Link do treningu http://m.youtube.com/?client=mv-google#/watch?v=8nZkufmnxgY
Około 41:30 zaczyna się mecz kontrolny, warto obejrzeć.
0
W tamtym sezonie news pojawiał się po każdej kolejce, pichichi, asysty, zamora itp. Mam nadzieję, że redakcja z tego nie zrezygnowała.
0
W tym seozonie nie będzie newsów ze statystykami La Liga?
0
Messi drugi według tego co piszą na rm.pl
0
Piękna antyteza
0
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=214035&part=sports
0
Dzisiaj w nocy o 2
0
Finał pucharu konfederacji odbywa się 30 czerwca. To znaczy, że 20 lipca Tito będzie miał do dyspozycji całą kadrę? Czy reprezentanci Hiszpanii będą mieli przedłużone wakacje? Orientuje się ktoś jak to wygląda?
0
Nie chcę się jakoś napalać na remontade żeby potem nie czuć jeszcze większego rozczarowania. Z dugiej strony pojawia się myśl o Messim w formie i zaczyna się tlić jakaś mała nadzieja. Przecież on może strzelić w pierwszej połowie 2 gole z niczego i potem wszystko będzie możliwe. Nie skreślajmy jeszcze Barcelony.
0
Oj Tito, może z Bilbao się uda ale ogólnie coraz gorsze mam odczucia co do jego decyzji. Mam nadzieje, że mnie w przyszłości miło zaskoczy.
0
Ogląda może ktoś z was mecz PSG? Nie wiem czy ich gra zawsze wygląda tak kiepsko czy może Montpellier gra świetny mecz, ale jeśli PSG tak samo zagra we wtorek to nie bawiąc się w przesadną kurtuazję w stosunku do rywala - po miliarderach z Paryża może nie być czego zbierać.
0
Na mecz z Celtą powinniśmy wyjść bardzo okrojonym składem. Potrzebna jest pełna gotowość na PSG.
0
Nie jestem pewny tego transferu. http://m.youtube.com/#/watch?v=0_ir0Z4IvjA&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D0_ir0Z4IvjA myślę, że będzie wielkim graczem ale jeśli miałby się tak zachowywać w Barcelonie to lepiej niech tu nie przechodzi, tylko da pożywkę wszystkim hejtującym Barcę. Ogląda może ktoś z was ligę brazylijską i jest w stanie powiedzieć czy to jednorazowe akcje czy może częściej mu się to zdarza?
0
Nie związane z tematem - polecam świetny tekst o Busquetsie http://www.washedup.org/2012/08/26/an-ode-to-sergio-busquets/
(po angielsku)
0
Massimiliano Allegri na pomeczowej konferencji powiedział między innymi, że "Bardzo przeszkadzała nam pozycja Villi, który rozciągał naszych środkowych i w to miejsce wbiegał Messi."
Mam nadzieję, że na dobre skończymy z męczeniem Iniesty na skrzydle.
0
Mam nadzieję, że Villa znajdzie się w pierwszym składzie. Mimo wszystko chciałbym też zobaczyć od początku Alexisa. Kiedy biedak ma szukać formy? Kiedy mamy rotować składem jak nie w meczu ligowym, gdzie mamy 16 pkt przewagi nad Realem, z Getafe u siebie?
0
@AdrianM11
Przecież to półfinał, wyeliminowanie Realu = finał ;D
0
Ciechan
"Nigdy nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona cię doświadczeniem."
Żegnam.
0
Ciechan
Przynajmniej jakąś mam ;)
0
Ciechan
O takich panienkach mówisz? http://kwejk.pl/obrazek/369896/c-ronaldo.html
0
Artisite
W mojej opinii laika, który rapu słucha okazyjnie, musisz jeszcze sporo popracować nad płynnością tekstu. W każdym razie duże brama za włożoną pracę i chęci.
0
Chyba wiadomo, że tylko Anży miałaby środki na taki transfer więc nie za bardzo rozumiem dlaczego chcą pozostać anonimowi.
0
Zyo villa
Masz jakieś źródło?
0
diego662
Wiesz, że to nie jest oficjalne konto Balotellego tylko jego parodia, prawda?
0
barca2002
opiewających zawodników?
0
@patryk
Ma prowadzić auto i oglądać tv jednocześnie?
0
Daniel191,
Mam to samo. Koleś odbiera przyjemność z oglądania meczu. Zamiast podkręcić emocje zapodaje swoje genialne złote myśli i zawiłe pseudointeligentme porównania, które chyba spisuje do poduszki dzień przed meczem żeby później je odczytywać z wielką dumą.
0
Pedro w stylu Messiego.