0

Patrzyłem na grę i dalej upieram się przy swoim. Przy wyniku 3-1 uspokoiliśmy grę i nie forsowaliśmy tempa, bo po co? Niech Milan się otworzy jak chce coś strzelić. Gdyby karnych nie było Barca dalej by atakowała i zdobyłaby bramki z gry, jestem tego pewny. Naprawdę jestem spokojny co do ich formy, mogę się jedynie zgodzić z tym, że nie zagrali na 100% przez całe spotkanie bo wtedy po Milanie nie byłoby czego zbierać.

0

@DonPablo1899
Według mnie Cuenca spisał się świetnie, ze skutecznością u nas prawie zawsze tak jest, taki nasz styl. Stwarzamy sobie 20 okazji bramkowych i wykorzystujemy pare z nich. "obrońcy milanu podarowali nam ten półfinał" - co ty wypisujesz człowieku? To, że Barca ich zdominowała i chłopaki z Włoch nie wiedzieli gdzie mają biegać i co robić to tylko nasza zasługa. Zagraliśmy świetny mecz i awans zawdzięczamy tylko sobie. Co do półfinału to jeszcze bym poszekał do wieczora bo nie możemy skreślać Benfici, jeśli oglądałeś pierwszy jej mecz z Chelsea musisz brać pod uwagę, że to jednak drużyna z Lizbony awansuje ;)

0

Patrząc na to co Leo Messi wyprawia w tym sezonie kto wie czy nie zrówna się w tym sezonie z Van Nistelrooy'em pod względem bramek strzelonych w LM. 5 bramek w ciągu dwumeczu półfinałowego i ewentualnego finału? Why not ;)

0

@HOSSA
na NSporcie o 23:30 ;)

0

@patry1996
no co ty, jaka stacja chciałaby puścić taki mecz jak FC Barcelona - AC Milan.

0

@Bidon
Jestem pewny, że każdy kibic gdyby pozwoliły mu na to warunki finansowe, oraz gdyby miał na to czas ogladałby wszystkie mecze Barcy na żywo. Niestety żyjemy w Polsce i do Barcelony mamy kawałek. Jednak w żadnym wypadku nie zabrania nam to identyfikować się ze swoją ulubioną drużyną, nawet na odległość. Ja czuję sie tak jakby to była MOJA drużyna, a kim ty jesteś żeby mówić mi jak mam się wobec niej odnosić?

0

@Cesc_Fabregas
NPremium - 50

0

Ten news uświadomił mi jak fatalnie spisywał się Milan na wyjazdach w tej edycji LM. O ile remis z nami może być uznany za sukces to remis z Victorią czy Bate musi być rozpatrywany w kategoriach porażki. Do tego wyjazdowy mecz z Arsenalem gdzie po pierwszej połowie Włosi stracili 3 bramki i gdyby Kanonierom nie zabrakło sił mogło dojść do całkowitego upokorzenia.
Teraz przychodzi im się zmierzyć z rozwścieczoną, świetnie spisującą się w ostatnim czasie Barceloną na jej własnym stadionie. Już nie mogę się doczekać!

0

Najsilniejsza możliwa jedenastka na ten moment. Świetnie by było jakby wyszli takim składem.

0

@kicia1899
Super! Troche pary ze mnie spuściłeś tą wiadomościa i odrobine spokojniej doczekam 20:45 ;P

@marcinchoj
Takie pytanie pojawia się w każdym temacie po kilka razy. Nie obejrzysz meczu na platformie cyfry.

0

Jak dla mnie zielone są ok. Mieszane uczucia mam co do czarnych bo podobają mi sie ze względów estetycznych, ale przez słabą formę Barcy na wyjazdach w tym sezonie kojarzą mi sie z trochę gorszą grą Blaugrany. Nie ma to jak tradycyjne barwy ;)

0

@czosnek888
Tak, każda wygrana daje nam awans. Niestety każdy bramkowy remis daje awans Milanowi.

0

Mam nadzieje, że chłopaki strzelą 2 lub 3 gole i zagramy na 0 z tyłu. Nie wiem czy moje biedne serce wytrzyma jeśli Milan zdobędzie bramkę jako pierwszy.

0

@wojtek3395
Nie ma takiej możliwości.

0

Świetne zdjęcia. Jak widzę chłopaków takich uśmiechniętych i beztroskich to przestaję się martwić wtorkowym spotkaniem z Milanem. Czasami mi się wydaje, że my się bardziej martwimy tym wszystkim niż oni. Widać, że mają bardzo fajne podejście do tego co robią ; )

0

@juliancarax
Taki typ człowieka, jedni mają klasę inni nie. Ja już się nawet nie denerwuję czytając jego wypowiedzi bo szkoda nerwów na tryskającą jadem miernotę.

0

@La Pulgaa
wyjazd

0

@suszin
Pewnie w półfinale, mecz (prawdopodobnie) z Bayernem będzie takim papierkiem lakmusowym dla gry Realu. Jestem bardzo ciekawy jak wypadną.

0

Tak oglądam ten mecz Realu i zacząłem się zastanawiać dlaczego wszyscy przypinają im łatkę "drugiej najlepszej drużyny świata" czy też "najlepszego Realu w historii". Nie chcę się tutaj napinać, Królewscy to świetny zespół ale skąd te wszystkie opinie? Od paru lat Real nie grał z nikim z europejskiej czołówki poza nami (a wszyscy wiemy jak kończyły się te mecze). Chłopaki z Madrytu regularnie dają wycisk ligowym średniakom, dali popalić paru miernym drużynom w lidze mistrzów, a teraz męczą się niemiłosiernie z Cypryjskim Apoelem. W tym samym czasie my regularnie gramy z takimi zespołami jak MU, Arsenal, Bayern czy Milan i osiągamy świetne wyniki. Naprawdę wstrzymałbym się z tworzeniem opinii jakoby dzisiejszy Real był jedynym zespołem mogącym równać się z Barcą. Dajmy im pograć, niech zagrają parę spotkań z naprawdę wymagającymi rywalami i wtedy zobaczymy na co naprawdę ich stać.

0

A wiadomo coś na temat progresu Villi?

0

Ciekawe jakim zespołem pocinał Messi : D

0

Wiele osób mówi, że obecny sezon jest jednym ze słabszych za kadencji Pepa. Dla mnie jest jednym z najlepszych. Wyobraźcie sobie, że zdobywamy tryplet (w co naprawdę mocno wierzę). Jak smakowałoby takie osiągnięcie? Wygrać LL po niesamowitej pogoni za Królewskimi? Zwyciężyć w CdR po wyeliminowaniu najsilniejszych zespołów w Hiszpanii? Ostatecznie jako pierwsza ekipa w historii obronić Puchar Ligi Mistrzów po zwycięstwach z takimi drużynami jak Milan, Chelsea, Real/Bayern? Wszystko to brzmi kosmicznie. Taki sezon dawałby niesamowitą satysfakcję każdemu culé.

0

Nie wiecie czy gdzieś w internetach znajdę ten mecz w całości

0

Przeczesalem kanały i znalazłem, TV Tunisia 1 program 683 na platformie "n"

0

Oby za rok też mieli szansę w nich zagrać.

0

Puyol raczej nie ma się z czego śmiać ;d

0

możecie się podzielić linkami jeśli oglądacie mecz gdzieś w sieci? Ja oglądam tutaj http://sports24u.com/ch1.html ale jakość jest straszna.

0

Levante naprawdę wygląda nieźle, świetnie bronią (może bramkarz zaliczył pare niepewnych interwencji) i coraz śmielej poczynają sobie w ataku. Mam nadzieje, żę któraś kontra przyniesie im gola. Ciekawe czy naprawde tak spieli poślady i grają dobry mecz czy może Real podszedł do spotkania na zbyt dużym luzie?

0

Jak to? Przecież to zawsze przez Barce były boruty :(

0

2-0 co ten człowiek wyprawia : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?