0

kuge masz jakiś link?

0

@accept
Tak o 00:30, na meczyki.pl na pewno będzie jakiś link do transmisji.

0

@BiSLBK
To już chyba 3 z rzędu

0

Jaka różnica w klasie zespołów, które musieliśmy pokonać my, a które Athletic.

0

Fajny tekst, dodaje otuchy i pozwala ze spokojem czekać na nowy sezon wiedząc, że Vilanova to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

0

Szkoda, że Champions League nie organizuje meczu o 3 miejsce ;)

0

Koko Koko Silva Spoko!

0

Podolski oficjalnie w Arsenalu od nowego sezonu. Taki news dla zainteresowanych.

0

@ramses1013
Wydaje mi się, że 65

0

@hazo428
Bardzo przyzwoicie, kilka ciekawych akcji. Debiut jak najbardziej na plus

0

vinek12
To nie komentuj

0

Wcześniej byłem całkowicie przeciw temu transferowi i wolałem Albę, teraz nie jestem już taki pewny. Nie chodzi mi tu o jakieś rajdy Bale'a a o jego mocny strzał. Barca musi szukać recepty na zespoły, które będą grały przeciw nam jak Chelsea. Potrzebujemy zawodnika, który w momencie kiedy zespół stawia autobus będzie napierdzielał z za 16, a Bale mógłby nim być. W każdym razie jakoś nie wierzę w to, że od nowego sezonu będzie on Blaugrana, ale nie obraziłbym się gdyby tak się stało.

0

@NaZawszeBarca
Troll harder

0

whatis
Nie chce mi sie silić na jakieś argumenty bo z osobami jak ty nie da się dyskutować na poziomie. "Nigdy nie kloc sie z idiotami. Sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doswiadczeniem", a sądząć po tym co tym co napisałeś jesteś właśnie idiotą i półgłówkiem. Zgłaszam twój post do moderacji i liczę na bana.

0

Wczoraj jak oglądałem mecz i widziałem jak co chwile leży na murawie zacząłem się zastanawiać czy biednego naprawde tak kopią czy trochę dodaje od siebie. Ogląda ktoś z was częściej bundeslige i wie jak to jest z Riberym? To znaczy czy lubi dać nura czy raczej sie nie kładzie?

0

w 2

0

Powiem wam, że podchodziłem do środowego spotkania z dużym spokojem i szacunkiem dla rywala. Teraz kiedy wszedłem na stronę Chelsea i poczytałem komentarze mam nadzieje, że dostaną ostry wpier***. Zero szacunku, jakieś dziecinne wyzwiska typu "barcwelona, UEFAlona" itp. ŻENADA jedym słowej poziom tamtych kibiców. Troche mnie to zagotowało i mam nadzieje, że w środę nasi nie pozostawią im złudzeń.

0

Chelsea kolejny mecz z rzędu gra straszny piach a jakimś cudem wychodzi na prowadzenie. Dużo szczęscia mają. Mam nadzieje, że z nami sie ten scenariusz nie powtórzy.

0

@Tom30
http://lmgtfy. com/?q=najlepsi+strzelcy+liga+mistrz%C3%B3w

0

Messi właśnie w taki sposób powinien wykonywać karne. Bomba prosto w okienko. Przecież umiejętności mu na to pozwalają, a zawsze kiedy posyłal te swoje szczurki z przystawaniem przed piłką nerwy mnie zabijały. Teraz będę spokojniej patrzył jak wykonuje jedenastki ;)

0

Może jutro Real straci punkty, a potem my wygramy z Levante zmniejszając stratę do 1-2 punktów co w ostatecznym rozrachunku pozwoli nam sięgnąć po czwarte mistrzostwo ;)

0

Sorki jak pisałem komentarz to nie było jeszcze odpowiedzi ;P

0

@azulrojo11
Numer Abidala ;)

0

@Pedrosilva
Alves doznał jakiegoś drobnego urazu podczas ostatniego meczu, ale już ostatnio część treningu spędził z grupą. Bardzo możliwe, że dzisiaj Pep da mu odpocząć, w następnych spotkaniach powinien wystąpić. Także nie musisz się martwić o mecz w CL i o GD ;)

0

Chętnie zobaczyłbym taki sparing jak na treningu drużyna dzieli się na dwie i grają przeciw sobie ;)

0

Swoją drogą Alves dzisiaj odbył część treningu z drużyną. Pique dalej trenuje osobno.

0

Karny dla Chelsea, dobrze niech wygrywają. Może odniosą fałszywe wrażenie, że są w dobrej formie i trochę śmielej z nami pograją. Będą też zaabsorbowani ligą wciąż mając szansę na zajęcie miejsca w czołowej czwórce ;)

0

Oglądacie może mecz Chelsea? Grają naprawdę kiepsko. Jedyne czego się boję mając w myślach spotkanie z nimi to wielki niebieski autobus pod własnym polem karnym, który mogą postawić i jakieś fartowne gole po desperackim wybiciu piłki na Drogbe. Nie będąc zarozumiałym, ale jednak patrząc trzeźwo na poziom ich i naszego zespołu to tylko tego musimy się obawiać. W każdym razie finał LM na wyciągnięcie ręki.

0

Na oficjalnej stronie Realu jest już notka z konferencji, na której pojawił się Karanka (Wielki Mou znowu tupnął nóżką i poszedł obrażony do swojego pokoju?). Oczywiście nie obyło się bez standardowego pieprzenia farmazonów "Wszyscy widzą co się dzieje, a my chcemy jedynie aby sędziowie pozwolili nam robić swoje". No naprawdę sędzia nie dyktując im karnego na symulującym Di(ver) Marii czy Ronaldo nie pozwolił im robić swojego ;). Tak swoją drogą to takie troche gadanie bez sensu ale zauważcie, że Real ostatnio kiedy tracił punkty często robił to w dwóch meczach pod rząd ;). Najpierw pokonajmy Getafe, a potem trzymajmy kciuki za Atletico.

@polokolo
Trochę głupio się usprawiedliwiasz. Głód sukcesów nie stoi w przeszkodzie do obiektywnego oceniania sytuacji i zachowania pewnego poziomu.

0

Mascherano dzisiaj swietnie wyprowadza piłki do przodu. Z obrona też raczej dobrze, jedynie mógł się lepiej zachować przy sytuacji bramkowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?