2

Widać od razu, że znasz się na koszykówce a nie piłce nożnej pozdrawiam :)

0

Wiecie dlaczego tak się dzieje. Nie dlatego bo Florek to Florek tamto. Messi, Neymar maja takich agentów jakich maja czyli Swoich ojców co nie znają się na niczym w Madrycie przedstawicielem takich spraw jest Mendes i tu widać klasę. Jest przedstawicielem tylu zawodników i nigdy nie było tematu nie płacenia podatków itd. No ale jak nie chce się wydać pieniędzy na agenta bo Tatuś chce się nachapać to jest jak jest, a tłumaczenie swojej kampanii to tylko upokorzenie. Jak dla mnie wstyd. Gdyby Ronaldo zrobił takie rzeczy to dawno temu byście go już zjedli wczoraj płakał jak doznał kontuzji został płaczkiem Leo jak płakał po copa amierica wszystkim było mu go żal. Takie moje refleksje inteligentni zrozumieja przekaz :)

0

Co sądzicie o wsparciu i kampanii zrobiona przez klub ? Wszyscy jesteśmy złodziejami ? Uważacie, że słusznie postąpili ?

0

a co myslisz bo jestem ciekawy ? :)

0

aveś wy głupiutcy :D

1

Panowie piszecie tu ironiczne komentarze widzę ale patrzac na fakty to Barcelona zdobyla lige 1 pkt majac w calym sezonie 20 karnych wiecej niz real gdzie nie wszystkie byly sluszne real odpadl z pucharu krola wiadomo z jakiej przyczyny ale wygral lige mistrzow wiec nie podwazajcie tego sam Ronaldo mial tyle bramek co cale atletico tez mi ich szkoda bo to swietna ekipa ale real tez zasluzyc na cos po tym sezonie :)

0

Jak to kto zawodnikiem zawsze jak jest problem daje sie Inieste bo trzyma dlugo pilke :)

0

Nie może być porównywane z żadną siłą w ataku ? Ronaldo Bale i Benzema maja wiecej bramek w tym sezonie niz historyczne MNS, ale wybaczam Pani Julii :)

0

:* ;) lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

Dlatego tak kocham piłkę :)

0

Cwaniara :) typowy kibic Barcelony :)

0

Nie zgadzam się :)

3

Dla Ronaldo wszyscy do ogórki. Chyba nie masz na mysli Barcelony bo im strzelil okolo 15 nie pamietam dokladnie troche tego bylo

0

Ronaldo 50 goli 15 asyst MACHINE

0

Prawo nie działa wstecz. moga jeszcze tylko dolozyc kare marszczerano.

0

Czytajcie uważniej to co pisze. Napisałem że Ci co uważają Pereza za czlowieka ktory trzęsie liga maja kompleks Realu. Ująłem to najbardziej delikatniej jak mozna. Nie chciałem pisac ze sa kompletnymi debi..mi. Poruszyłem sprawe sedziow bo temat sie tego tyczy. Sedzia opisal co powiedzial Suarez i dostal 2 mecze tak samo jak Pique 4 a Diop wylecial z boiska bo powiedzial cos Suarezowi. Waszych piłkarzy turbowali dlatego sedzia pokazal 10 kartek w tym 2 czerwone a zaden z pilkarzy nie odniósł zadnej kontuzji :) za to u rywala 2. Nie rozumiem skąd ten płacz. Zapadła decyzja koniec kropka tak samo jak real wyrzucili z pucharu popelnili blad trzeba sie z tym pogodzic. Spojrzcie czasami na pilke troche z innej str a nie ja typowy kibic przed telewizorem podaj chu... strzel ale seta Ty skur.... :)

1

Jak czytam, że Perez trzęsie całym komitetem i to jego sprawka od razu humor mi się poprawia. Osoby co tak uważają mają straszny kompleks Realu. Gracie w pucharze Króla i to co dzieję się na boisku i poza obwiniacie za to Real :) Jakby Perez miał taką władzę to Real grałby dalej w pucharze Króla a nie kompromitował się w taki sposób. Oglądałem ten mecz uważnie i jeżeli chodzi o Suareza to nie zachowywał się normalnie nie wspominając już o tej sytuacji z bramkarzem co nazwał go idiotą i pokazał ile wygrał tytułów :) Wrócił stary dobry Suarez i cieszcie się, że dostał 2 mecze bo presji w rewanżu by nie wytrzymał, a Barcelona ma już pewne wyjście do następnej fazy więc nie ma się co denerwować. Ogólnie fajnie czyta się te wasze komentarze, ale niektórych podejście to typowa Gimbazjada. Sędziowie mylą się raz w jedną raz w druga str ostatnio się mylili na korzyść Realu na messim tez ostatnio nie było karnego, a na Bale był valencia poszla z kontra i przez to real zremisował prawdopodobnie nie ma co tu płakać nad takimi sprawami zawsze sedziowie beda sie mylić.

2

Neymar dostal nie za faul tylko za gest ktory wykonal w kierunku sedziego komentatorzy tez nie zauwazyli. Trzeba uwaznie ogladac

0

16

messi nie płaci podatków, neymar, nie placi podatków. Niezle machloje wiecznie w tej barcelonie :)

0

Pique przeprasza i mowi ze nie obrazil sedziego. Bo obrazil ale jego matke dla mnie kara 6 meczów powinna być adekwatna dziekuje Dzień dobry :)

0

Naymar o malo sie nie przewrócił haha

3

0

xavi - " murawa była katastrofalna, było sucho ale byliśmy wierni Swojemu stylowi gry kontrolowaliśmy całe spotkanie, utrzymywaliśmy się przy piłce. Godzina rozegrania meczu ? Xavi - " Nie powinniśmy grać o tej porze godzina 16 jest porą na sieste mecze powinny się odbywać o godzinie 21 jest to najlepszy czas na grę w piłkę "

2

Statystyki Iniesty miazdzace jak co roku :D

0

0

Ciekawe porównanie, ale w rzeczywistości wygląda to inaczej. Portugalia, a Brazylia to 2 różne światy jeżeli chodzi o piłkę nożną. Gdyby Ronaldo był Brazylijczykiem zapewne miałby juz 3 puchary świata około 80 bramek dla reprezentacji puchary konfederacji, medale olimpijskie itd itd. Następny aspekt pozycja. Cristiano przez cała karierę w Manchesterze grał jako skrzydłowy w realu ma troszkę więcej swobody co odrazu widać Naymar ma taka swobode caly czas i w realu i w Brazylii nie sadze zeby dogonil Ronaldo pod wzgledem strzelonych bramek w barcelonie ich troche natrzaska ale nie 50 na sezon jak Ronaldo i Messi natomiast jakby sie przeprowadzil do ligi angielskie daje mu 15 bramek na sezona grajac na pozycji Ronaldo = skrzydlowy pomocnik 8 bramek na sezon takie jest moje skromne zdanie :) Nie interesuje mnie wasze pozdrawiam 3 2 1.... " Ronaldo może mu buty czyścić " START

0

Ronaldo 30 bramek Messi 15 :) Ronaldo strzal z 40 metrow gol Messi drybling 11 zawodnikow tez gol :)

0

messi rowniez powinien zakonczyc mecz przed czasem za wejscie wyprostowana noga na glowe bramkarza atleti

0

po przeczytaniu nicka przestalem czytac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?