0

Iniesta byl liderem w klasyfikacji asyst chyba na treningu Oezil zjadal go na sniadanie pod tym wzgledem a nawet notki nie ma o tym zawodniku ktory przez ostatnie lata bil wszystkich na glowe nie tylko w lidze hiszpanskiej ale i w europie

0

najlepsza srednia goli na mecz w lidze hiszpanskiej RONALDO dziekuje :)

0

Messi popieprzył leczo i wyszła jelitówka

0

Wy się sami ogarnijcie każdy z was daję inna ocenę to jak redakcja ma to pogodzić jak dla mnie poza zawyżoną nota dla messiego wszystki jest ok. Messi też się niczym nie wyróżnił a został po masche najlepszym zawodnikiem tyle :)

0

valencia ma pecha ? powinni grac juz w 8 a ich jedyna grozna akcja byl strzal w aut po ktorym poszedl rykoszet na slupek

4

Dla realu powinien byc 2 karny za reke gdzie ronaldo mial pozniej na pustaka valencia 2 reki w polu karnym zadnej kartki ramosowi musnelo palca na srodku boiska i odrazu zolta troche obiektywizmu. Valencia z kolei gra dosyc agresywnie, nic dziwnego ze dostaja co chwile kartke

0

Dziwie sie ze barcelona z tak slaba pomoc walczy jeszcze o cokolwiek w tym sezonie. porównajcie tych zawodnikow do Di Maria, Xabi Alonso, Kross, Modric, Kherdira, Bale, James Rodriguez, Irramendi...

0

gdyby Del Bosce nie byl barcelonista po nieudanym zakonczeniem kariery w realu nie mowiac ze wrogiem gralby isco zamiast iniesty i carvahal zamiast juanfrana po za tym kilku katalonczykow mniej i mundial w ich wykonaniu by wygladal calkiem inaczej

13

Ale gadacie głupoty, z tym że Real ciagnie Ronaldo bo ma teraz dobrze dysponowaną pomoc zobaczcie jego statystyki przez 6 lat grania w realu
270 spotkań 284 gole 82 asysty, a to co mówicie że za wszelką cenę chcę bramkę zdobyć i wygrać mecz zostawię bez komentarza. Determinacja, pracowitość, talent zrobiły z niego MASZYNĘ na miarę 21 wieku. Nie podoba mi się to też, że czasami wymusi faul, ale już tak jest nauczony grać gdyby za kazdym razem nie chował nóg przy wślizgach to rozgrywał by w sezonie może z 10 meczow to samo tyczy sie naymara zreszta latwo poszukac w necie filmikow gdzie ma cale kostki we krwi i dziury w nogach.

1

Najlepsi zawodnicy wyróżniają się tym ze strzelaja bramki Iniesta nigdy do nich nie nalezal jest odniesieniem tiki taki cos w stylu niewazne co robisz wazne ze robisz , nie wazne co mowisz wazne ze mowisz :) a Iniesta zawsze tak grał dlugie utrzymywanie bezproduktywne przy pilce kompletnie nic nie wnoszace podobny styl ma Isco ale on asystuje strzela bramki i biega od obrony do ataku. Pewnie wszyscy mnie zaraz skrytykujecie, ale takie sa fakty. ja tam wole "drewno Bale" ktory strzela co w drugim meczu i asystuje jak brakuje mu formy niz Inieste w formie kiwajacego po calym boisku nic nie wnoszacego.

0

Iniesta nawet się nie zbliży do ilosci bramek Ramosa w karierze taki geniusz :)

0

Real w pucharze króla wylosował najtrudniejsza sciezke trafiajac na atleti i nikt nie placze zeby wygrac LM trzeba wygrać i z schalke i z bayernem nie rozumiem Twojego placzu. jak real w nastepnej fazie trafi na slaba barcelone tez tak bedziesz mowil ze trafili wylosowali im barcelone ktora nie jest w formie

0

to na jakim w takim razie poziomie jest suarez i iniesta ? Rakitic ma lepsze statystyki niz obaj razem wzieci

0

Panowie Rakitic jest wybitnym piłkarzem i jak dla mnie prezentuję się w tym sezonie lepiej niż np Busqets, xavi, sergio, o iniescie to juz nawet nie powiem czy pedro i na pewno barcelona to nie sa dla niego za wysokie progi. Modric tez troszke sie przyzwyczajal do gry w realu i taki Rakitic na pewno by sie odnalazl w realu bo tam Anchelotti dla kazdego potrafi znaleźć miejsce nie ma tam zawodnika ktory nie jest przydatny. Tiki taka juz sie skonczyla barcelona nie ma juz zawodnikow do tej gry to wszystko jest bezproduktywne i mowienie ze bylismy wierni swojemu stylowi no sami wiecie jak to brzmi. Rowniez czytalem nieraz ze Ronaldo tylko bramki strzela i jak nie strzeli to o malo sie nie poplacze. To jest wlasnie ambicja Ronaldo jest odzwieciedleniem Realu ida jak burza strzelajac srednio 4 bramki na mecz. Ten sezon pod wzgledem statystyk bedzie dla nich historyczny a Trio BBC pobije wszystkie rekordy bramkowe jakie tylko sa.
Jak barcelonie nie zniasa tego bana transferowego to ciezko widze ich w przyszlym sezonie. Moze w tym cos osiagna lige lub puchar ale beda do tego potrzebowali mase szczescia lubi plage kontuzji Realu.

0

a kto pilke wyprowadzal zanim dotarla ona do mascherano ktory byl osaczony przez 2 zawodnikow ?

1

gdyby nie sedzia messi mialby asyste przy golu zawodnika z getafe w ostatniej akcji no ale 4 min to 4 min niewazne ze sam na sam :)

0

Iniesta najlepszy zawodni meczu albo xavi !

0

Iniesta dzisiaj pokazal jak sie utrzymywac przy pilce klasa Man of the match
Brawo Ini !

0

jak dla mnie iniesta zawodnik meczu !

0

zlota pilka zostala przedluzona zanim ronaldo strzelil hattricka rownie dobrze portugalia mogla odpasc w barazach i Ronaldo mialby wielkiego minusa u glosujacych. Dobrze Messi strzelil w 5 meczach 10 goli ale Ronaldo tez ciagle strzela i srubuje kolejny rekord zwycięstw z Realem w lidze plus 18 pkt jako jedyna druzyna w LM do tego zapewne Real wygra Klubowe MS wiec kibice powinni sie cieszyc ze glosowanie zostalo przerwane bo Ronaldo by doszedl kolejny tytul z Realem i argument ze to Ronaldo jest najlepszy. Tak więc roznica glosow moglaby juz byc tylko wieksza. To jest moja opinia :)

0

fajnie to zrobiles opis transferow jestem ciekaw jak ocenil bys transfery realu w ten sam sposob :)

0

Iniesta jak narazie najlepszy zawodnik barcelony !

0

w 94 min Panie Enri

1

Jeżeli chodzi o MS to dziwie sie w ze tak slaba kadre Ronaldo wciagnal w ogole na ten mundial gdzie trafili do grupy smierci i niewiele braklo aby wyszli natomiast argentyna miala trudnosci z takimi druzynami jak nigeria kostaryka ekwador porazka no ale doczlapali sie do tego finalu lecz niestety ich silnik di maria doznal kontuzji i to jego najbardziej brakowalo w finale. 1 Ronaldo 2 Di Maria 3 Neuer, Robben, Kross, Lahm

1

Panowie cieszcie sie jeszcze rekordem messiego 3 lata pozniej temu bandziochowi przestanie sie chciec grac w pilke wszyscy bedziecie go chcieli sprzedac pojdzie do Swojego taty Boga Diego a wam modly tylko zostana do Jezusa Leooo Łaaaaaj Łaaaaj wybrales buenos Aires Ronaldo go spokojnie pobije z nadwyzka i powiecie ze tylko go pobil o 50 bramek i ze strzelil 100 karnych wiecej ale nie zapomnijcie wspomniec ze mial 5 sezonow mniej Błenos Dijas Was Religios Messios haha :)

0

kolego messi nic nie gral na MS taki James to go zamiótł poprowadzil Kolumbie do pólfinalu krol strzelcow najladniejsza bramka a wybrali messiego ktorego ciagnal wlasnie di maria macherano itd. chlopina nie gral nic zlota pilka mundialu w ogole z czapy nagroda pocieszenia litość dla messiego sam pewnie byl wkurzony bo wiedzial ze sie beda smiali z tego . zlota pilke mundialu powinien dostac . Neuer, Robben, Lahm , Muller, Kross, James, Di Maria, Neymar i Macherano tez sie ladnie zaprezentowal co tam robil Messi tego on sam nie wie pewnie podejrzewał ze odbierajac ta nagrode chetnie zamiast Boga zamienil by sie w Diabla pod ziemia ktorego nikt nie jest w stanie zobaczyc jedna wielka FARSA

0

Nic mnie nie boli bo jak juz na to patrzysz to Ronaldo ma wiecej bramek niz messi tyle ze patrzycie na bramki tylko ktore strzelal dla realu a juz goni messiego chodz ma o 7 sezonow lub 6 mniej jakby messiego wyslali to ligi angielskiej to by strzelal okolo 20 bramek w lidze chodz w na 11 meczów z chelsea strzelil moze z 1 nie pamietam dokladnie ale by go tam zniszczyli dlatego módlcie sie żeby zostal w barcelonie do konca sezonu bo w zadnej druzynie sie tak nie odnajdzie i przykre by bylo widziec jak zamiast 40, 50 bramek w sezonie sprowadza was na ziemie i pakuje 15, 20 grajac np w city

0

sorki zapomnialem pokazal magie po wyjsciu z grupy i znikł :)

0

Riczko Piczko liczy sie sezon i co zdobyl Lahm i Kross zdobyli wszystko Messinka jedynie zarzygał kilka trawników tym się wyróżniał :)

0

Panowie emocje za bardzo was ponosza. Najpierw zwalniacie trenera, później sprzedajecie messiego, a teraz messi dla was jest Bogiem i przed spaniem będziecie odmawiali paciorek o zdrowie babci do Messiego ? Jak Ronaldo strzeli gola ze słabeuszem to się nabijacie jak Messi strzelił dzisiaj 3 bramki na pustaka to mistrzunio :) Co z tego ze pobił rekordy jak w tym sezonie strzelil 2 razy mniej bramek niz Cristiano nie zdobyl zadnego trofeum. MS nawet nie licze bo zagral to samo co Cristiano a nagrode dostal bo jest grzecznym i milym chlopcem. Barcelona i w lidze i w pucharze dostała baciory od Realu, a Messi niczym się nie wyróżnił zaskoczeniem bedzie jezeli dostanie sie do pierwszej trójki. 1 Cristiano 2 Di Maria / Robben 3 Lahm / Kross :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?