0

co Wy narzekacie ? -.- przecież to grała Barca B i chyba też Juvenil ? ; D nie jestem pewien... fakt faktem, mecz ładny... styl był narzucony, klepka dobra... nie potrzebnie młodziaki grali samolubnie, bo byśmy już coś strzelili, ale cóż? : DD

PS. nie powinno być karnych? :P

0

ludzie.. żałosne się robi to, że mówicie, iż nie mamy na niego pieniędzy -.- tak jak kibice AFC, którzy o tym piszą, że po transferze Alexisa, nie kupimy Cesca... Barca ma tyle pieniędzy, że kupilibyśmy 5 Alexisów, tyle, że zaczęliby sięnąsmiewać w prasie, że Barca tyle wydaje ;]

0

szkutnik91

Ibra już jest kupiony przez Milan .. nie grałby przecież w meczu sparingowym milanu ;] gdzie strzelił piękne bramki (2) i asysty :D (4)

0

Pewnie będzie miał 9, 11, albo 12... ale pewnie 9 po Bojanie ; / chociaż lepiej by wyglądał z 11

0

Leppus

bo Tevez, a Messi, to różnica... Tevez to dobry napastnik, który strzela bramki

Messi, to fantastyczny pomocnik, napastnik, rozgrywający, strzelający, atakujący, broniący, destruktor itd. On grając w pomocy, strzela bramki, asystuje i broni

jest najlepszym piłkarzem globu, a to ciągnie za sobą pewien obowiązek.. obowiązek, którego celem jest pociągnięcie w każdym meczu, zespołu do zwycięstwa... powiedz mi, gdy Barcelona remisuje 0:0 z Saragossą, to w kim się pokłada największe nadzieje? w Messim, bo jest najlepszy... to samo robią argentyńczycy nie wiedząc, że Messi to tylko człowiek...porównują go do kogoś z innego świata, ale jest tylko człowiekiem :) Nie zapominajmy o tym..

0

tak... zmieni narodowość xD Kocha swój kraj... czy zmienilibyście tak na prawdę grę w reprezentacji? Gdybyście mieli oferty gry z.. Holandii, bo tam byście grali, to czy zrezygnowalibyście z gry dla Polski? Ja na przykład nie! Leo jest klasowym piłkarzem, z charakterem i ogromnym honorem, więc nie odejdzie od argentyny...

mówicie, że Higuain grał słabo? OK! Ale On nie może sobie wypracować 100% miejsca w Realu a Leo jest bez konkurencyjny w Barcy... to na nim spoczywa presja i pociągnięcie zespołu do zwycięstwa w każdym meczu... to, że się jest dobrym piłkarzem, nie oznacza, że jest tak dobrze... bo gdybyście grali dla Polski, byłby ktoś ASEM reprezentacji, to na tym kimś spoczywałby obowiązek strzelenia 3 bramek w każdym meczu, asystowania, kiwania, bronienia... Leo jest najlepszy na świecie i może w historii, dlatego na nim spoczywa presja pociągnięcia zespołu do wygranej. Jest jeszcze młody i nie umie sobie radzić do końca z takimi rzeczami... : )

0

podpisze -.-

0

Opium

sprzedany za 24 mln ^^ fak jea :D

0

to co zrobił Messi w tym meczuuuuuuuu :D

połączenie Leo, Xaviego i Iniesty : > Bez kitu... kiwki, idealne prostopadłe podania, strzał itp. : )))

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! AGUERO! NA RATY, ALE GOOOL! : D

0

PILNIEEEEEEEE!

jeżeli ktoś ma link do meczu Argentyna - Kostaryka, to bardzo proszę o pisanie na gg: 21852085 :) z góry dziękuję!

VeB!

0

sev3nd4ys

proszę Cię, o uważne czytanie :) owszem, tytuł na kanonierzy.com jest o tym, że zostają, natomiast treść newsa jest o tym, że ma nadzieję, a nie, że zostaną : )

0

na pewno musi przyjść przed eliminacjami do LM ; ] Bo jak Arsenal zagra 1 mecz z nim, to dupa... :) Ja i tak się nie przejmuję tymi newsami, bo czekam na oficjalną wiadomość :) czekamy do połowy sierpnia w takim razie ;p może już na Superpuchar, Cesc i Alexis będą z nami :P OBY! :D

0

po czym ta kontuzja? Nie wierzę poza tym, żeby nie pojechał na tourne, chociażby po to, by być z nimi jako kapitan -.- jest kapitanem przecież... musi też tam pojechać, żeby przygotować się nawet mentalnie, spędzić czas z zespołem :P

0

2 zdobył LM : D 2006 i 2009 - pamiętny półfinał LM po bramce Iniesty, gdy jako jedyny zachował zimną krew i doradził Pepowi zmiany :) Zyskaliśmy na tym sporo sekund... :)

0

dać 40 i po sprawie -.- 5 mln dostaną za bilety na Gran Derbi, więc niech nie żałują i kupują:P

0

no no :) Jak będziemy go mieli od najmłodszego :D kolejny obcokrajowiec z 10? :D TAK! : D To byłby już kolejny taki :)

0

opcja pierwokupu ma byyć :) We włoszech nabierze charakteru i się ogra :> Przy boku Tottiego nabierze na prawdę ogrom doświadczenia i nauczy się włoskiej gry ;] przyda się w LM przeciwko włoskim klubom! : )

0

hahaha :D XX wiek :) Barcelona przez 20 lat, zdobyła więcej pucharów, niż Real, a wielkość Barcy, powinno się liczyć właśnie od tamtego momentu ;] tak, wcześniej grał też Maradona, Cruyff i inni, ale to 20 lat temu Barca grała najlepiej i od tamtego czasu są jedną z najlepszych drużyn świata, a od 3 lat - najlepszą;] czyli wychodzi na to, że Barca jest najlepszą drużyną tego tysiąclecia! xD Real się może schować ze swoimi 100 latami ;d

0

bolinho29

ale po co nam młodszy?Młodszego mamy - Montoyę, ale potrzeba nam doświadczonego ;] idealny - całe życie w Hiszpanii...

0

no... muszę przyznać, że zły byłem na Rosella po tym, jak zwolnił Txiki'ego... ale to, co robi teraz Andoni...... coś nie zwykłego :)

0

kapet

u mnie w mieście, byli dwaj bracia w dwóch parafiach - księża rzecz jasna :D i pewnego dnia, na ulicy, przy ludziach, zaczęli się bić o babę, natomiast u mnie w parafii, kochają się kobiety w proboszczu :) I to żonate nawet ;] więc jak ich kochają, to ciupciają i to za darmola, a zakazane może ich bardziej pociągać ;]

0

i elegansio ^^ większa konkurencja w ataku i pomocy... i Pep zrobi z niego jeszcze skrzydłowego, albo DM : D

0

a co było z Hiszpanią na Mundialu? 0:1 ze Szwajcarią, a potem Mistrzowie Świata... ;] Dadzą radę... i bez napinki :D

0

bixmix

"niby" Od 1 lipca, do 30 sierpnia, ale transfery są robione wcześniej ; ) chyba jest to związane z jakimiś dodatkowymi opłatami... ale do 30 sierpnia będziemy ciągle zaskakiwani ; )

0

więc pewnie dojdzie ;]

0

que aprenguin

nie kiedyś

za sezon, góra trzy ;]

0

Radke12

podejrzewam, że odejdzie Milito i Maxwell ;] więc pewnie 18, lub 19 - numer z którym gra w reprezentacji U-21...

0

ja mam przeczucie, że będzie bardzo dobry... Kiko Femenia za 2 mln Ź... oby się to spełniło, bo transfer za małą kwotę, a talent ogromny ;] VeB!

0

MastaBanana

hahahaha :D Dobre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?