0

Pele nie dorasta dziś do pięt Messiemu... Teraz zapewne wpłynie na mnie fala krytyki, zwłaszcza "Hala dzieci", bo Pele najlepszy, bo Messi słabszy od Ronaldo... Futbol przez te 40 lat, jakby nie patrzeć Panie Pele ogromnie się rozwinął... jest znany na całym świecie... teraz jest więcej tych "WIELKICH" zawodników. Ale Messi jest ponad nimi, więc myślę, że nie brakuje mu do tych zawodników jak Maradona, Eusebio, czy Pele :)

Śmieszy mnie także to, że kibice ManUtd piszą, że Messi będzie odbijał się od Vidicia, MVP nie przejdzie ich "super" obrony. Tak miało być i dwa lata temu, a nasz KNYPEK, KURDUPEL, PCHŁA, SKRZAT, przeskoczyła nad głowami ich "super" obrońców, kolosów, na miarę King-Konga w 70. minucie w finale w 2009 roku. Na nic zdał się ich wzrost przy zapale i nie ziemskiej grze Messiego. Czasami się zastanawiam, czy określenie gry Leo "kosmiczną" jest odpowiednie, bo dla mnie, jak i dla kibiców Barcy, jest czymś o wiele więcej :)

VEB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?