0

jaki Puyol :D Co Ty RAMUK piszesz? :D

0

Patrzmy obiektywnie i racjonalnie, bez żadnych sympatii do zawodnika... Jeffren 80% sezonu ma kontuzje... wejdzie w meczach o pietruszkę, albo raz na jakiś czas i może strzeli bramkę (Real - jeden gol w sezonie)

Jeffren do Udinese, a Sanchez do Barcy - transfer ułatwiony i tańszy... nie możemy trzymać zawodników dlatego, że to wychowankowie ; O dajcie spokój...

0

Victor

Hercules wygrał 2:0 z Barcą na CN, a spadli z ostatniego miejsca ;] nic nie wiadomo

0

; D

i bardzo dobrze, że mówi o nowych zawodnikach... więcej się nauczy i nie ucieka, tak jak kiedyś Cesc przed Ronaldinho ale co równać Rossiego do Ronaldinho :D

0

Magik44

nie zdziwię się, jak dojdzie do nich Guti, który odchodzi z Besiktasu :P

dalej - może R. Carlos? :D

patrząc na to, jak się rozwijają, można się ich przestraszyć trochę :P

0

Dameek

słabo? Kogo nam potrzeba? Wziąć najlepszego napastnika z Barcy B, dojdzie jeszcze Thiago, pewnie Fontas do pierwszej drużyny

tak więc mamy pewnie 3 zawodników, na pewno 2 z Barcy B...

na atak dojdzie Rossi albo Sanchez - Pep będzie mógł się bawić ustawieniem do upadłego, a zawodnicy będą mieli większą rywalizację ;]

popatrzcie na to:

Villa z kim rywalizuje o miejsce w składzie? Z nikim! Bojan i Jeffren? Boki zrywać...

Pedro ten z kim? No, patrzcie... mamy dobrego rezerwowego, który wchodzi w rywalizację z Pedrito! Afellay - nie ograny zawodnik, który jeszcze się nie odnajduje w innym (Katalońskim) świecie

Messi? On nie ma konkurencji, bo musielibyśmy mieć drugiego Maradonę albo Pelego, albo Ronaldinho ;p

0

bez przesady... Thiago i Montoya w Arsenalu za Cesca... ;|

mam nadzieję, że nie odejdą!

Witamy Cescu w Barcelonie, to już w tym sezonie! :D

Napastnik... wiecie po co Pep go chce? Bo chłopaki z MVP nie mają żadnej rywalizacji.. Messi się nie podejmuje tak czy tak rywalizacji, ale Villa i Pedro, z kim mają rywalizować? z Jeffrenem? Bojanem? Tylko z Afellayem, który gra na pozycji Pedro :D

0



Wygrają, bo selekcjoner Brazylii to idiota...

0

chciałem tutaj pogromu Francji... 4 - 5:0... i zwolnienia Franka...

Franek Cuda nie zdziałał cudów... poza tym katastrofalnie nie umie wprowadzać zmian :D

0

wróci... Xavi nie gra tak, jak sezon temu, więc będzie grał już słabiej.. .teraz będą się zmieniać, a za 2 sezony Cesc zastąpi Xaviego... Thiago potem będzie około 2-3 sezonów wchodził z ławki, a potem wskoczy za Andresa :D Ale mam wizję : >

0

SORIANO NA WYMIANĘ?! nigdy w życiu... fantastyczny chłopak, w dodatku lepiej by było już oddać Bojana...

0

haha :D Sezon ogórkowy... Boże ;d do 30 albo 31 sierpnia (?) nie wiem jak to jest :D Będą nam truć takimi duperelami do północy :D więc przygotujcie się ;d

0

SEZON OGÓRKOWY!

0

Ja chciałbym, żeby wrócił :( Lubiłem to, jak grał.. .to, że nie strzelał bramek - trudno, ale wciąż go bardzo lubię :)

0

pierwszy raz słyszę o tym, że Keita miałby odejść : O owszem, chcę, żeby odszedł... ale... Pep go nie sprzeda : |

PS. widzieliście bulwers Victora w finale LM, jak wchodził Keita? ; )

0

matej

nie tylko Ty... ;] ale chcę Rossiego, lub Sancheza, bo przynajmniej każdy by grał lepiej, bo co ma grać Pedro, jak nie ma konkurencji? Bojan? Jeffren? Jest tylko Afellay... który nie ogarnął jeszcze do końca tego zespołu :)

0

filip22

patrząc na twój komentarz, widać że nie masz pojęcia, choć odrobiny, o mentalności Barcelony... Neymar to gwiazda Santosu i będzie taki chciał być w Barcelonie ;] będzie się stawiał, będzie udzielał wielu wywiadów i kontrowersyjnych wypowiedzi :) jest także chamski... oglądałeś jakiś mecz Santosu? Ja tak.. po to, żeby go zobaczyć - talent wielki, cham też wielki... Falcao? 4 bramki w meczu z Villarealem, nie robią go Messim czy Di Stefano! lepiej poczekać jeszcze 1 sezon :) i potem może go ściągnąć ;]

0

jestem na tak, ale przychodzi Rossi, nie ma Aguero.. przychodzi Aguero, nie ma Rossiego... coś za coś ;] Fabregas będzie ;]

0

Fabregas będzie na pewno... a atak? Rossi, Sanchez czy Aguero? Najbardziej liczę na Aguero, ale pewnie przyjdzie Rossi, bo to jest transfer Pepa ;] i przyjdzie...

0

popili, pojedli, potańczyli - to wypie*dalać :D

0

japa a nie :D

0

:) Super :D ale to, co robiła defensywa w meczu... bajka! Pomoc i atak też! Victor również! Wszystko było idealnie :)

Pomyłki sędziego? Były.. i to znowu bardzo cenne. Ręka Villi w naszym polu karnym. Kibice Manchesteru domagali się karnego? Nie słusznie, bo Evra zrobił to samo ; ) Kilka fauli podyktowanych na korzyść Barcy? Odpowiedzieć można bramką, ze spalonego ;]

Vamos MVP! : D

0

Puyol.. jest kapitanem... ale powinniśmy wyjść Alves Pique Puyol Abidal... wrócili wszyscy, wrócili też do formy, więc co gdybać? Zamiast Sergio dać Javiera, bo On zagra ostrzej... ;]

0

Pyrzo_Barca

nie koniecznie zza granicy... szkolić ich trzeba od małego... mam znajomego, co gra od 5 roku życia! ma 11 lat i gra w Legii... i gra dobrze, jak na swój wiek i to nawet bardzo! ale widać, jaki tu jest poziom ;]

0

Ludzie, nie On pierwszy, nie ostatni będzie zawodnikiem który grał w Barcy i w Realu... rzygać mi się chce tymi Waszymi znienawidzeniami... mało kto z Was pamięta to co zrobił! nie pamiętacie, co zrobił Nando w latach 90? Co zrobił Saviola? Co zrobił Ronaldo? Takich zawodników którzy przechodzili z Barcy do Realu i na odwrót jest dużo... przestańcie robić cyrki już

0

w Sobotę za 6 dni Finał LM :D A w piątek może będę miał koszulkę Barcy! Wygramy! :D Nie będę typował wyniku i strzelców, ale ucieszy mnie wynik 1:0, po samobójczym golu nawet ;D

0

"Obserwując zespół Pepa Guardioli przez ostatnie tygodnie, uważam, że finał Ligi Mistrzów jest najlepszym momentem na pokonanie drużyny ze stolicy Katalonii"

od 3 tygodni gramy rezerwowymi i juniorami.. ;] Więc o czym Ty pierniczysz Panie Arsene ? :)

0

poczekamy rok - Wygramy! : D Villa się ogra bardziej, Afellay przygotuje się na obozie, dojdzie Thiago ;] Pedro też brakuje ogrania... nie oszukujmy się, na swój wiek jest ogromnie doświadczony, ale brakuje mu czegoś :) Bojan (mam nadzieję) wróci do formy ;]

Off top: Myślę, że w tym sezonie opuści nas Maxwell i Gabi Milito Maxwell dostaje mało szans na grę. W Gran Derbi, gdy nie było Abidala i Adriano, Pep wolał wstawić do składu Carlesa, zamiast Maxwella.

0

ostry pressing? Nie... ofensywna piłka... jak Real zagrał ofensywnie, to dostali 5:0... bo SAF wie, że jak ustawią autobus, to taki Pique i tak strzeli im bramkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?