0

22:47
W piątek Władimir Putin i Alaksander Łukaszenko uzgodnili, że Moskwa w najbliższej przyszłości dostarczy swojemu mniejszemu sąsiadowi najnowocześniejszy sprzęt wojskowy — podała agencja Reutera, powołując się na państwową białoruską agencję informacyjną Biełta.
zaczyna sie robic nieciekawie

0

Co sądzicie o tym?
Rosyjski bank centralny poinformował w piątek, że Rosjanie otrzymujący przekazy pieniężne z zagranicznych banków będą mogli wypłacić pieniądze tylko w rublach. Bank poinformował, że nowy tymczasowy środek, podjęty w celu radzenia sobie z zachodnimi sankcjami wejdzie w życie w sobotę. Nie podano do kiedy ma obowiązywać.

4

Coś dla fanów militarnych, a mianowicie rozwój Polskiej armii przez 30 tal. Słowo kluczowe tutaj pada słowo rozwój i czy w ogóle jest widoczny? Mam wątpliwości, ale znalazłem filmik w necie i chętnie poczytam komentarze co sami o tym sądzicie bo ja mam pewne wątpliwości czy w dobrą stronę idziemy?


Zachęcam do komentowania
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan

1

@Lionel_Messi10 a dziękuję wypije się i za twoje przy okazji :P

2

To dziś kultowe pytanie do męskiej i żeńskiej części la rambli. Odpowiemy co w życiu jest ważniejsze? żreć vs bara bara. Boczek do dziś nie ma pomysłu co wybrać XD
https://www.dailymotion.com/video/x7d3z89
A wy co wybieracie? :D
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @VamosRakieta

1

@Lionel_Messi10 niewykluczone :D

1

@Lionel_Messi10 dzisiaj filecik z fryteczkami, które są oblane sosikiem grzybowym do tego sałatka pekińska i kompocik :P

4

oho zaczyna sie....
Wrocław. Mężczyzna zgwałcił Ukrainkę, której oferował pomoc
Policja we Wrocławiu zatrzymała 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o zgwałcenie 19-letniej uchodźczyni, którą przyjął pod swój dach.
Czy myślicie że nadal tak będzie?
https://www.rp.pl/przestepczosc/art35839491-wroclaw-mezczyzna-zgwalcil-ukrainke-ktorej-oferowal-pomoc
Czy jednorazowy wybryk?

0

Neymar w najlepszej wersji vs Mbappe w najlepszej wersji który lepszy? :D

0

@sendesara Messi biega więcej niż Mapet? :O

0

@Jackazz dobry pomysł :P

0

@osa91 nie xd ale patrze chleb przykryty pod torebkami a twardy jak skała ale nie jest spleśniały to czemu by wywalać :D Jak troche twardy tylko :P

0

Jedliście kiedyś czerstwy chleb? Ja dziś podjąłem się tego wyzwania :D Twardy jak skała :D

0

Pytanie dla maniaków motoryzacji :D Czy można by zrobić czołg na gaz? :D Czy to w ogóle możliwe by było? :D

0

Mam pytanie czy ktoś zna sie dobrze na czołgach? Jestem głównie ciekaw porównania spalania paliwa starych czołgów vs nowych. Ogółem jaka jest różnica pomiędzy starą rosyjską T72 a najnowocześniejszymi czołgami na 100km. Który z czolgów współczesnych najmniej pali? Wiadomo warunki warunkami i wiem że idealnie sie tego nie policzy ale tak mniej więcej chodzi mi. Czy postęp techniczny dużo dał w kwestii spalania?

0

@18cm wystarczy dać kartę kredytową.... nw ile to ma cm xd

0

@Roobo jeden z najlepszych filmów w historii

0

@Borneo nie ma nigdzie notki ze zatonął

2

@Abominacja akurat o dobro kraju powinno każdemu chodzić niezależnie z jakiej jest partii, jakie ma wyznanie czy poglądy. Takie sprawy powinny jednoczyć a nie dzielić bo to poważne sprawy gdzie ludzie giną i do tego trzeba poważnie podchodzić niezależnie z jakiej jesteś partii...

0

@Borneo wybuchł tam pożar ale go remontują i w 2022 ma być przeznaczony do ponownego użytku i ponoć ma pełnić użytek przez 5 lat a potem nw czy go wymienią czy co

0

@maroon a do Nato Koreę Południową doliczyć bo nienawidzi Północy XD, więc na pewno by nie była bierna :D

1

Ciekawe ile z tych rzeczy co podają w necie to fake newsy :D

0

@maniak33333 spoko zdarza się :D

1

@Krystian1588 niestety

0

@maniak33333 zobacz kto jest w Nato :D

1

@LambiPL Szojgdu byłby następcą Putina gdyby Putina powiedzmy się "pozbyto" a ten to waliłby od razu nuklearnymi pociskami jeszcze gorzej niz Putin tamten

1

Ogółem porównanie Nato vs Rosja&Chiny pod względem militarnym


Jak ktoś zainteresowany to zachęcam obejrzeć

0

@Pewex to czemu jestesmy wyzej od Ukrainy w rankingu?

0

@takisobiektos równie dobrze Rosja może powiedzieć o sojuszu z Chinami i wtedy już tak dobrze to nie wgląda i nw czy by całe Nato dało radę z Chinami i Rosją....

1

@Pewex pytam bo w rankingu armii jesteśmy wyżej niż Ukraina więc teoretycznie jesteśmy mocniejsi od nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?