LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
22:47
W piątek Władimir Putin i Alaksander Łukaszenko uzgodnili, że Moskwa w najbliższej przyszłości dostarczy swojemu mniejszemu sąsiadowi najnowocześniejszy sprzęt wojskowy — podała agencja Reutera, powołując się na państwową białoruską agencję informacyjną Biełta.
zaczyna sie robic nieciekawie
0
Co sądzicie o tym?
Rosyjski bank centralny poinformował w piątek, że Rosjanie otrzymujący przekazy pieniężne z zagranicznych banków będą mogli wypłacić pieniądze tylko w rublach. Bank poinformował, że nowy tymczasowy środek, podjęty w celu radzenia sobie z zachodnimi sankcjami wejdzie w życie w sobotę. Nie podano do kiedy ma obowiązywać.
4
Coś dla fanów militarnych, a mianowicie rozwój Polskiej armii przez 30 tal. Słowo kluczowe tutaj pada słowo rozwój i czy w ogóle jest widoczny? Mam wątpliwości, ale znalazłem filmik w necie i chętnie poczytam komentarze co sami o tym sądzicie bo ja mam pewne wątpliwości czy w dobrą stronę idziemy?
Zachęcam do komentowania
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan
1
@Lionel_Messi10 a dziękuję wypije się i za twoje przy okazji :P
2
To dziś kultowe pytanie do męskiej i żeńskiej części la rambli. Odpowiemy co w życiu jest ważniejsze? żreć vs bara bara. Boczek do dziś nie ma pomysłu co wybrać XD
https://www.dailymotion.com/video/x7d3z89
A wy co wybieracie? :D
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @VamosRakieta
1
@Lionel_Messi10 niewykluczone :D
1
@Lionel_Messi10 dzisiaj filecik z fryteczkami, które są oblane sosikiem grzybowym do tego sałatka pekińska i kompocik :P
4
oho zaczyna sie....
Wrocław. Mężczyzna zgwałcił Ukrainkę, której oferował pomoc
Policja we Wrocławiu zatrzymała 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o zgwałcenie 19-letniej uchodźczyni, którą przyjął pod swój dach.
Czy myślicie że nadal tak będzie?
https://www.rp.pl/przestepczosc/art35839491-wroclaw-mezczyzna-zgwalcil-ukrainke-ktorej-oferowal-pomoc
Czy jednorazowy wybryk?
0
Neymar w najlepszej wersji vs Mbappe w najlepszej wersji który lepszy? :D
0
@sendesara Messi biega więcej niż Mapet? :O
0
@Jackazz dobry pomysł :P
0
@osa91 nie xd ale patrze chleb przykryty pod torebkami a twardy jak skała ale nie jest spleśniały to czemu by wywalać :D Jak troche twardy tylko :P
0
Jedliście kiedyś czerstwy chleb? Ja dziś podjąłem się tego wyzwania :D Twardy jak skała :D
0
Pytanie dla maniaków motoryzacji :D Czy można by zrobić czołg na gaz? :D Czy to w ogóle możliwe by było? :D
0
Mam pytanie czy ktoś zna sie dobrze na czołgach? Jestem głównie ciekaw porównania spalania paliwa starych czołgów vs nowych. Ogółem jaka jest różnica pomiędzy starą rosyjską T72 a najnowocześniejszymi czołgami na 100km. Który z czolgów współczesnych najmniej pali? Wiadomo warunki warunkami i wiem że idealnie sie tego nie policzy ale tak mniej więcej chodzi mi. Czy postęp techniczny dużo dał w kwestii spalania?
0
@18cm wystarczy dać kartę kredytową.... nw ile to ma cm xd
0
@Roobo jeden z najlepszych filmów w historii
0
@Borneo nie ma nigdzie notki ze zatonął
2
@Abominacja akurat o dobro kraju powinno każdemu chodzić niezależnie z jakiej jest partii, jakie ma wyznanie czy poglądy. Takie sprawy powinny jednoczyć a nie dzielić bo to poważne sprawy gdzie ludzie giną i do tego trzeba poważnie podchodzić niezależnie z jakiej jesteś partii...
0
@Borneo wybuchł tam pożar ale go remontują i w 2022 ma być przeznaczony do ponownego użytku i ponoć ma pełnić użytek przez 5 lat a potem nw czy go wymienią czy co
0
@maroon a do Nato Koreę Południową doliczyć bo nienawidzi Północy XD, więc na pewno by nie była bierna :D
1
Ciekawe ile z tych rzeczy co podają w necie to fake newsy :D
0
@maniak33333 spoko zdarza się :D
1
@Krystian1588 niestety
0
@maniak33333 zobacz kto jest w Nato :D
1
@LambiPL Szojgdu byłby następcą Putina gdyby Putina powiedzmy się "pozbyto" a ten to waliłby od razu nuklearnymi pociskami jeszcze gorzej niz Putin tamten
1
Ogółem porównanie Nato vs Rosja&Chiny pod względem militarnym
Jak ktoś zainteresowany to zachęcam obejrzeć
0
@Pewex to czemu jestesmy wyzej od Ukrainy w rankingu?
0
@takisobiektos równie dobrze Rosja może powiedzieć o sojuszu z Chinami i wtedy już tak dobrze to nie wgląda i nw czy by całe Nato dało radę z Chinami i Rosją....
1
@Pewex pytam bo w rankingu armii jesteśmy wyżej niż Ukraina więc teoretycznie jesteśmy mocniejsi od nich