1

@Lionel_Messi10 ja cisne gre o tron na 2 sezonie jestem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LS a co masz jakiś do zaproponowania czy chcesz coś obejrzeć to moge poszukać? Jak tam u ciebie Harry? :)

1

@Lionel_Messi10 szkoda ze kadra była do dupy i mu nie pomagała

0

@Lionel_Messi10 szkoda ze nie pykło chciałbym go widziec w Barcy :)

0

@Lionel_Messi10 uwielbiac to jedno ale poziom dobry i osobowośc miał nie?

2

ah ten Johny Bravo haha
Nie było żadnych ciastek więc kupiłem zaprawę murarską


znacie?

1

@AlicjaFCB jasne ze tak i powinien iść do piachu ale za tamto co zrobił wcześniej ale nie za czyny kogoś

1

jak oceniacie Boruca jako zawodnika przez całą karierę? W mojej opinii był to najlepszy polski bramkarz ostatnich lat jeśli chodzi o repke. Taki Szczęsny nie ma podjazdu. Może nie grał w topowych klubach, ale to był naprawdę dobry bramkarz. Jakie macie zdanie o nim?
@Lionel_Messi10 @marcin000019 @LS @Coutinho007 @Colon @lucas/catalan @MesQueUnClub_87

0

@LS @Hosh nie wiedziałem dzieki

0

Zawsze mnie bawi w internecie określenie "seryjny samobójca". Zastanawiam się co ci ludzie mają w głowie... No chyba że to jest jakieś określenie w slangu młodzieżowym... człowiek może nie nadążyc z duchem czasu... Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ;)
@Lionel_Messi10 @marcin000019 @LS @Coutinho007 @Colon @lucas/catalan

3

@AmigoBlancos "Mimo dowodów łączących Czikatiłę z zabójstwem skazano i stracono Aleksandra Krawczenkę, recydywistę skazanego już wcześniej za gwałt i morderstwo" to daje kolejny dowód ze kara smierci powinna byc tylko gdy jest 100% pewności a nie ponizej tego. Źle to zrobili i inny polazł do piachu...

9

hahahaha comedy central to sie powinno nazywać ;)

3

Cafu Vs Ronaldo


0

@MesQueUnClub_87 sporo wyrzeczeń do tego trzeba miec silną wolę

0

@Foton RIP musztarda :/

0

@LS trzeba wszystkiego w zyciu sprobować :D

0

@MesQueUnClub_87 o matko grubo widze :O

1

@Yosemite oj tak +1

2

tłusta golonka z majonezem i ketchupem zagryzana ogórem ze słoja na weczór to dobre combo żywieniowe jak na rano do pracy? :D
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon

0

@Feniks_37 kiedys byli Francuzi teraz czas na Holendrów :P

7

@Worny jeden z najlepszych transferów w historii Barcy w XXI wieku genialny transfer a legendarne MSN przeszło do historii jako fenomen geniuszu każdego z tych panów :)

3

@PanZagadka haha zawsze bawi az herba dam :P

0

kim jest ten Rosołek?

0

@LS oj tak +1 hehe

0

@chavez ale po jakiemu bo po polsku nie :D

1

@avanes "życia" :D

0

@jareksk100 hahaha dobre :D

0

@barcelonaLM skąd wiesz ? :O

0

jak wam sie podoba mecz Rakowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?