LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 ja cisne gre o tron na 2 sezonie jestem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LS a co masz jakiś do zaproponowania czy chcesz coś obejrzeć to moge poszukać? Jak tam u ciebie Harry? :)
1
@Lionel_Messi10 szkoda ze kadra była do dupy i mu nie pomagała
0
@Lionel_Messi10 szkoda ze nie pykło chciałbym go widziec w Barcy :)
0
@Lionel_Messi10 uwielbiac to jedno ale poziom dobry i osobowośc miał nie?
2
ah ten Johny Bravo haha
Nie było żadnych ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
znacie?
1
@AlicjaFCB jasne ze tak i powinien iść do piachu ale za tamto co zrobił wcześniej ale nie za czyny kogoś
1
jak oceniacie Boruca jako zawodnika przez całą karierę? W mojej opinii był to najlepszy polski bramkarz ostatnich lat jeśli chodzi o repke. Taki Szczęsny nie ma podjazdu. Może nie grał w topowych klubach, ale to był naprawdę dobry bramkarz. Jakie macie zdanie o nim?
@Lionel_Messi10 @marcin000019 @LS @Coutinho007 @Colon @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
0
@LS @Hosh nie wiedziałem dzieki
0
Zawsze mnie bawi w internecie określenie "seryjny samobójca". Zastanawiam się co ci ludzie mają w głowie... No chyba że to jest jakieś określenie w slangu młodzieżowym... człowiek może nie nadążyc z duchem czasu... Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ;)
@Lionel_Messi10 @marcin000019 @LS @Coutinho007 @Colon @lucas/catalan
3
@AmigoBlancos "Mimo dowodów łączących Czikatiłę z zabójstwem skazano i stracono Aleksandra Krawczenkę, recydywistę skazanego już wcześniej za gwałt i morderstwo" to daje kolejny dowód ze kara smierci powinna byc tylko gdy jest 100% pewności a nie ponizej tego. Źle to zrobili i inny polazł do piachu...
9
hahahaha comedy central to sie powinno nazywać ;)
3
Cafu Vs Ronaldo
0
@MesQueUnClub_87 sporo wyrzeczeń do tego trzeba miec silną wolę
0
@Foton RIP musztarda :/
0
@LS trzeba wszystkiego w zyciu sprobować :D
0
@MesQueUnClub_87 o matko grubo widze :O
1
@Yosemite oj tak +1
2
tłusta golonka z majonezem i ketchupem zagryzana ogórem ze słoja na weczór to dobre combo żywieniowe jak na rano do pracy? :D
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon
0
@Feniks_37 kiedys byli Francuzi teraz czas na Holendrów :P
7
@Worny jeden z najlepszych transferów w historii Barcy w XXI wieku genialny transfer a legendarne MSN przeszło do historii jako fenomen geniuszu każdego z tych panów :)
3
@PanZagadka haha zawsze bawi az herba dam :P
0
kim jest ten Rosołek?
0
@LS oj tak +1 hehe
0
@chavez ale po jakiemu bo po polsku nie :D
1
@avanes "życia" :D
0
@jareksk100 hahaha dobre :D
0
@barcelonaLM skąd wiesz ? :O
0
jak wam sie podoba mecz Rakowa?