0

@wierbafcb od tych typu vinicius , rodrigo

1

jakie jest wasze zdanie o współczesnych brazolach z faweli? W mojej opinii gdzieś zanika ta magia co była kiedyś a jakie jest wasze zdanie?
@LS @Coutinho007 @Colon @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann @Tomek54321 @Colon

0

@kkbarca popełniac błędy ludzka rzecz ale przyznać się do błedu brawa za postawe

0

@Culer_1906 zgadza sie :]

2

@Kaziol47 hahaha

2

@eXi pracować trzeba umieć hehe ;)

2

nie ma to jak żreć o 10 rano w robocie kebaba na ostrym od razu chce się pracować ;)

0

@LS to zalezy to jest troche jak bajka dla dorosłych ale ma swój klimat potrafi wciągnąć serio mówie. Prędzej high fantasy myśle

2

Ogółem jestem po 4 częściach Harrego Pottera i powiem że seria całkiem przyjemna klimacik jest i potrafi wciągnąć. Owszem do Władcy pierscieni nie ma podjazdu bo tamto to arcydzieło w każdym calu. Na tą chwilę za te 4 części wystawiam ocenę 8-8,5/10. Historie są dosyć ciekawe, bohaterowie fajnie przedstawieni. Wszystko fajnie się prezentuje, jedynie co to mnie Harry troche irytuje czasem swoim zachowaniem w porównaniu do reszty bohaterów, ale może tylko ja tak mam. Te 4 części fajnie zaprezentowane a zabieram się dzisiaj za 5 część :) Jakie jest wasze zdanie o tej serii potrafiła was wciągnąć? Jak oceniacie swoją przygodę z Harrym jestem ciekaw waszych opinii. Komentujcie :)
Chciałeś mojej opinii @LS to ci napisałem :P
Co o tym sądzicie? @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @AntekGriezmann

0

@lucca87 człowieku zrozum ze nie mógł obniżyć więcej niz połowe bo w hiszpańskich przepisach jest prawo ze nie moze obnizyc więcej niż 50% poprzedniej umowy. Gdyby to zrobił to jest złamanie przepisów nie da się tego obejść

8

@DLFCB co trzy lata strzał w pysk dla kibica był :/

1

@Lionel_Messi10 brawo ! juz wiecej go nie zobaczymy w koszullce Barcy..:/.

3

Dobra no cóż Gandalfa trzeba słuchać także ten tego idę :P
https://zapodaj.net/5a1e2d11b46e6.png.html
Trzymajcie kciuki czy rzeczywiście za tyle wrócę :) hehe
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @Tomek54321

2

@kkbarca żeby nie było to podsyłam ci coś zebyś nie oskarżał Leo
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10456433#comment-10456433

2

@lucca87 ale Błaszczykowski nigdy nie był najlepszy na świecie Messi 50% co juz o czymś świadczy

5

@kkbarca rób jak uwazasz dla mnie wyzej wymienieni panowie boby nie powinny nigdy więcej zarabiać niż Messi tez swojego zdania nie zmienię a ty rób jak uważasz.

24

@kkbarca nie rozumiem twojego wpisu Leo chciał obniżyc o 50% kase co w mojej opinii samo w sobie jest duże... to nie było by normalne gdyby mniej zarabiał niz boby typu Pjanic, Dembele, Coutinho czy Grieezmann a sam by nadal miał w ataku cisnąć sam wózek bo wyzej wymienieni panowie sami nic nie umieją. Ja jako kibic bym się źle czuł gdyby on zarabiał mniej niż Pjanic czy Cou... no szanujmy się...

1

@Lionel_Messi10 teraz bedziesz miał przyśpiewki do Pjanicia lub Bombela :P

0

@MesQueUnClub_87 @Bobo25 no to lece 1 czesc i kamien filozoficzny ciekawe cczy mnie wkręci :P

1

@Barca-Messi10 no i cyk znalazłeś mi filmy na tydzień :P

0

@Bobo25 @MesQueUnClub_87 a klimacik jest?

1

Warto oglądać Harrego Potera? Jestem po władcy pierścieni i jestem ciekaw waszej opinii czy warto... Jaki poziom ta seria reprezentuje? :P
@ShinobiQWE @koksik2700 @fart @LS @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321

0

@koksik2700 ja jestem po wersjach rozszerzonych :P

5

jestem po trylogii Władcy Pierścieni, ale ta trylogia to arcydzieło klimat, kraina, akcja i bohaterowie. Wszystko daje genialny klimat. Dla mnie osobiście top 1 z gatunku fantasy chociaz za wiele ich nie oglądałem. A wy jak oceniacie? Ja wystawiam ocenę 9/10 lub 10/10 za całokształt genialna trylogia

0

@KarwanLaMasia raczej wszystko wskazuje ze nie za duzo tego gadania i tej otoczki wszędzie.

0

Rzeźniczak cienki jak sik pająka :/

0

@LS nom tylko po "innej" charakteryzacji :P jak ci sie podobała jego gra?

1

Kto pamięta tą postać z kultowej serii? :D
https://zapodaj.net/b56d5ae09906b.jpg.html
Jak wam się podobała jego gra? :D
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @Tomek54321

0

@Marik1234 a gdzie w innych klubach masz jakies limity? Francja czy Anglia robią co chcą i nikt im jakiś limitów nie ustala

3

@CopaAmerica2021 ja bym bardziej obwiniał tę trójkę Bartka, Tabasa i Laporte niz Leo bo tak: Bartuś narobił takich szwindli że klubu nie stać na jego utrzymanie. Tabas dał limity a Laporta obiecał że wszystko idzie dobrze chociaz nie szło. Ta trójka potraktowała go nieładnie a najbardziej winny jest Bartuś. DZiwię się ze nie siedzi....Leo zgodził się na obniżkę 50% co w mojej opinii i tak jest sporo, ale szanujmy się gość który w ataku robił najwięcej nie bedzie tyrał za darmo a boby takie jak Cou czy Bombel będą się z tego śmiać... Ja bym winę szukał u tych 3 panów a nie u samego Leo. Oprócz tego nie ma nawet godnego pożegnania komedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?