LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS oki czekam na nią
0
@MarianoItalianoVero oj tak robi tam sie ekipa...
4
@Gomess szkoda :/ tworzy teraz drużynę z Maradoną... przeklęte choroby
0
@Varkond https://pl.wikipedia.org/wiki/Johnny_Bravo
6
Gerd Muller nie żyje kochani wielka strata dla świata piłki :(
7
Pamiętacie to anime Johny Bravo? :D
"Johnny Bravo i jego rozkmina z łopatą"
ten to tez miał akcje co odwalał haha
Znacie?
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @LS @Tomek54321 @MesQueUnClub_87
1
Jestem po 1 sezonie gry o tron i mogę powiedzieć że serial potrafi wciągnąć no i fajne niektóre sceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Volk @AntekGriezmann ma kryzys wieku średniego :]
0
Ciekaw jestem gdybyśmy dali Neto na obronę to by mniej baboli popełnił niż Lenglet :D Te wylewy były straszne :P
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @LS @Tomek54321 @MesQueUnClub_87
0
@Tomek54321 mi sie film 300 podoba mega tez u mnie wysoko stoi :P kolejni w kolejne to ostatni mohikanin, ostatni samuraj czy braveheart to są tez genialne filmy i u mnie stoją minimalnie za gladiatorem bo tez są genialne a rola Phoenixa czy Crowa to jest piepszony majstersztyk :P na końcowej scenie zawsze rycze mimo ze tyle razy oglądana była
2
Postanowiłem rozpocząć przygodę z serialem gra o tron wart obejrzenia? Ktoś z was oglądał?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321
2
@Tomek54321 arcydzieło :P
2
@fart najlepszy tekst ever
0
@Coutinho007 może Ryszarda wkońcu wprowadzą nie sądzisz ? :P
0
Harry Potter- bez spoilerów :)
Jestem po wszystkich częściach Harrego Pottera.. Film stawia na klimat i akcję. Ogółem nw czy tez tak mieliście ale wszystkie postacie fajnie zaprezentowane ale Harry mnie czasem wnerwiał nw moze tylko mnie on wkurzał :D Polecam osobom ten film, które lubią połączenie wątku fantasy z akcją. Wiadomo nie ma podjazdu do Władcy Pierścieni przynajmniej dla mnie, ale naprawdę fajne kino do oglądania. Dużo ciekawych momentów i różnych zwrotów akcji gorąco polecam. Bardzo mi się podobały ostatnie dwa filmy gdzie akcja jest już konkretna. A wy jakie mieliście odczucia po obejrzeniu wszystkich części. Ocena moja ogólna 8,5-9,0/10
@LS jezeli lubisz połączenie fantasy i akcji to napewno warto obejrzeć :)
0
@agaFCB same zdrowie XD
0
@patry295 dobre mega
1
@BombowiecKrawczyk ostatnią kiełbase ci zjadł z lodówki a to menda jeden
1
@Bykunn ciesze się że pomogłem :P
0
nie ma to jak na kolacje tosty z serem szynką i pomidorem szkoda ze pieczarek nie mam :/ a wy co tam zajadacie?
0
Sumo to naprawdę brutalny sport nie wiedziałem że się mogą plaskaczami lać :D
0
@LeoMessiah @Ghotti pytam bo oglądam ten klip xd
0
@J narcyz :P xd
0
chodziliście kiedyś w szelkach? :D
7
Lubiliście oglądać bajkę Tabaluge w dzieciństwie?
I ten kultowy test Arktosa Jakubie zrób mi loda na zawsze utkwi w pamięci :D
@LS @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Coutinho007
3
@KrychaFCB nie ma to jak popierdzielic rambo z terminatorem...
0
@LS ale zauwaz jaką oni muszą mieć siłę gdzie jeden drugiego jest w stanie podniesc jak na filmiku bez problemu
2
nie wiedziałem ze sumo to az tak hardcorowa dyscyplina że jeden drugiego potrafi podnieść :O Ciekawe jaką siłą ci panowie dysponują :O Jak myślicie?
Co o tym sądzicie?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @AmigoBlancos @MesQueUnClub_87
1
@Lionel_Messi10 a ponoć sie nienawidzą i Kylian chce odejść :D
Chciałbym tak nienawidzic somsiada :P
1
jak tam Umtiti czy Pjanić odchodzą w końcu? Zdrzemnąłem się może coś przegapiłem. Jak jest w końcu? :D