LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb jak Fajdek nie zesra się metr przed kiblem jak na poprzednich IO to powinno być dobrze. Zobaczymy jak u niego z psychą....
1
ile płacicie za papucie na zimę?
1
@norbi77 ciekaw jestem twojej reakcji gdyby ktos stal z przodu i nagle chciał by ci mlotkiem szybe wybic powiedzmy czy pod presja by ci tak wszystko pieknie wyszlo. piekne zakrety mijajace bez presji...no watpie zeby ci wszystko pieknie poszlo. a tam nie bylo jednej osoby tylko pare. Ja mówie goscia widze winnego ale ma elementy ktore powinny obnizyc mu wyrok i zamiast 25 lat dalbym mu 15 lat. Natomiast te patusy tez są winne a nie tylko on. Co nie zmienia faktu ze do więzienia bym go wstawil tylko ze powiedzmy na 15 lat a tym co wbijali mu do autobusu bym po 5 lat dal i tyle zeby byla oliwa sprawiedliwa.
nie tylko on jest winny.
jezeli nie byl atakowany to winny zabojstwa wiadomo
0
@idol4 skonczmy dyskusje bo ty tylko widzisz winę jego a tych co mu chcieli zrobic krzywde i wbijajac do autobusu to juz nie.
0
@norbi77 a co bys ty zrobil gdyby ci ludzie wbili na jezdnie ty na nich trabisz a oni nagle ci chca wbic do autobusu i ci krzywde zrobić? Gosc trąbi zeby zeszli z jezdni... Oni są tez współwinni tego...i nie popieram jego zachowania ze ją przejechał bo w mojej opinii powinien cofnąc i probowac minąć, ale nie wiadomo co w naglej sytuacji robic gdy zagraża ci własne życie...ci ludzie co chcieli wbic tez sa winni tej tragedii i też powinni być ukarani...
0
@takisobiektos a co robili na jezdni? czy to niie jest obszar wylącznie dla kierowcy?
0
@idol4 ale gdyby ci ktos na sile nacpany chcial ci wbic do autobusu i ci krzywde zrobic to nw jakbys zrobił. W zaden sposob nie popieram jego decyzji ale gdy ktos ci chce nacpany wbic do autobusu i krzywde zrobic to nw jakbys sie zachwał. Troche empatii...To jest impuls... raczej kazdy by chcial dac gaz do dechy i do przodu uciec przez ćpunami... niefortunnie ona tam byla. Ukarany powinien moze i byc ale nie na najwyzszy wyrok bo są elementy lagodzace jak np trabienie przez niego pojazdem zeby uciekli z jezdni czego nie robią, druga sprawa co ci ludzie na jezdni robili... trzecia sprawa chamskie wbijanie do autobusu ćpunow.... owszem postapil karygodnie ale ci ludzie tez sa winni tej tragedii i tez powinni byc ukarani
0
@tomek8756 ludzie mają wiele wad jedną z nich jest niestety egoizm... a wiadomo pieniędzy do grobu nie weźmiesz....
4
Tak sobie patrze i w golfie pan z Ameryki wygrał, ale obstawiam że gdyby ten pan wystartował to wszyscy by mieli pełne gacie i by się zesrali metr przed kiblem :)
https://zapodaj.net/26090a1e3b03b.jpg.html
Tez tak sądzicie że by nie mieli z tym panem szans? :D
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @Coutinho007 @AntekGriezmann @lucas/catalan @Tomek54321
3
ADAM! ADAM! ADAŚ!.. A nie to Witek!
haha znacie to genialne :D
mega fajnie to zrobili
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @kubix05 @lucas/catalan @Tomek54321 @AntekGriezmann @Coutinho007
0
@Rewolucja123 jakoś dziwnie wygląda bez tej brody :D Zupełnie jak inny zawodnik xd
2
@lucas/catalan cześć i chwała bohaterom :)
sabaton genialne te utwory ma uwielbiam :)
3
Znacie tą piosenkę? :)
Ogółem tez fajny klimatyczny kawałek a wiele osób też pewnie nie zna tego zespołu :) a 700 mln ponad odsłon ma :) Kto zna ten kawałek niech wpisze #znam bo az jestem ciekaw :)
@Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @Coutinho007 @Tomek54321 @LS @AntekGriezmann @lucas/catalan
4
@michal26 juz biegł i odpadl celowo
0
@VegetaPolska ah ten Geralt :D
0
@Pawel13sz nie zmarnuje żadnej setki :]
4
Peszko> Dembele fakt nie opinia zgadzacie się? :P
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @AntekGriezmann @Tomek54321
0
@LS co sie dzieje?
1
@AntekGriezmann oki bede pamiętał :)
1
@Rewolucja123 @marcin000019 @JohnA @LeoMessiah @norbi77 albo ten Erwin Helmchen kto to pisze ze niby ma więcej goli od Bicana :D
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_footballers_with_500_or_more_goals
2
@mikiiki niesamowity klimat tam był
0
@marcin000019 o proszę :P
2
Shakira - La La La (Brazil 2014)
Ona to umie robić muzykę. Pamiętacie?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10
0
@Coutinho007 niestety....
2
@Krzychu83924 wylewy ciąg dalszy.... ale Pique zgolił brode xd
0
@Coutinho007 ciekawe czy chociaz obnizy pensje...
1
@Coutinho007 dobrze mówisz klub jest w ciężkiej sytuacji nie można sobie pozwalać na wywalenie 20 baniek na zmienne bo to jest chore. Gdyby ten gość jeszcze dawał jakość a wiadomo jak on gra...
0
@BueN0 posłuchaj @Coutinho007 dobrze ci to wszystko wyjaśnił
1
@Coutinho007 czyli na miano frajera roku raczej trafimy za te 20 baniek zmiennych dla Live haha :D
1
@Lionel_Messi10 no ok rozumiem ale nie jestem fanem hip hopu