0

@zadafcb jak Fajdek nie zesra się metr przed kiblem jak na poprzednich IO to powinno być dobrze. Zobaczymy jak u niego z psychą....

1

ile płacicie za papucie na zimę?

1

@norbi77 ciekaw jestem twojej reakcji gdyby ktos stal z przodu i nagle chciał by ci mlotkiem szybe wybic powiedzmy czy pod presja by ci tak wszystko pieknie wyszlo. piekne zakrety mijajace bez presji...no watpie zeby ci wszystko pieknie poszlo. a tam nie bylo jednej osoby tylko pare. Ja mówie goscia widze winnego ale ma elementy ktore powinny obnizyc mu wyrok i zamiast 25 lat dalbym mu 15 lat. Natomiast te patusy tez są winne a nie tylko on. Co nie zmienia faktu ze do więzienia bym go wstawil tylko ze powiedzmy na 15 lat a tym co wbijali mu do autobusu bym po 5 lat dal i tyle zeby byla oliwa sprawiedliwa.
nie tylko on jest winny.
jezeli nie byl atakowany to winny zabojstwa wiadomo

0

@idol4 skonczmy dyskusje bo ty tylko widzisz winę jego a tych co mu chcieli zrobic krzywde i wbijajac do autobusu to juz nie.

0

@norbi77 a co bys ty zrobil gdyby ci ludzie wbili na jezdnie ty na nich trabisz a oni nagle ci chca wbic do autobusu i ci krzywde zrobić? Gosc trąbi zeby zeszli z jezdni... Oni są tez współwinni tego...i nie popieram jego zachowania ze ją przejechał bo w mojej opinii powinien cofnąc i probowac minąć, ale nie wiadomo co w naglej sytuacji robic gdy zagraża ci własne życie...ci ludzie co chcieli wbic tez sa winni tej tragedii i też powinni być ukarani...

0

@takisobiektos a co robili na jezdni? czy to niie jest obszar wylącznie dla kierowcy?

0

@idol4 ale gdyby ci ktos na sile nacpany chcial ci wbic do autobusu i ci krzywde zrobic to nw jakbys zrobił. W zaden sposob nie popieram jego decyzji ale gdy ktos ci chce nacpany wbic do autobusu i krzywde zrobic to nw jakbys sie zachwał. Troche empatii...To jest impuls... raczej kazdy by chcial dac gaz do dechy i do przodu uciec przez ćpunami... niefortunnie ona tam byla. Ukarany powinien moze i byc ale nie na najwyzszy wyrok bo są elementy lagodzace jak np trabienie przez niego pojazdem zeby uciekli z jezdni czego nie robią, druga sprawa co ci ludzie na jezdni robili... trzecia sprawa chamskie wbijanie do autobusu ćpunow.... owszem postapil karygodnie ale ci ludzie tez sa winni tej tragedii i tez powinni byc ukarani

0

@tomek8756 ludzie mają wiele wad jedną z nich jest niestety egoizm... a wiadomo pieniędzy do grobu nie weźmiesz....

4

Tak sobie patrze i w golfie pan z Ameryki wygrał, ale obstawiam że gdyby ten pan wystartował to wszyscy by mieli pełne gacie i by się zesrali metr przed kiblem :)
https://zapodaj.net/26090a1e3b03b.jpg.html
Tez tak sądzicie że by nie mieli z tym panem szans? :D
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @Coutinho007 @AntekGriezmann @lucas/catalan @Tomek54321

3

ADAM! ADAM! ADAŚ!.. A nie to Witek!
haha znacie to genialne :D


mega fajnie to zrobili
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @kubix05 @lucas/catalan @Tomek54321 @AntekGriezmann @Coutinho007

0

@Rewolucja123 jakoś dziwnie wygląda bez tej brody :D Zupełnie jak inny zawodnik xd

2

@lucas/catalan cześć i chwała bohaterom :)
sabaton genialne te utwory ma uwielbiam :)

3

Znacie tą piosenkę? :)


Ogółem tez fajny klimatyczny kawałek a wiele osób też pewnie nie zna tego zespołu :) a 700 mln ponad odsłon ma :) Kto zna ten kawałek niech wpisze #znam bo az jestem ciekaw :)
@Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @Coutinho007 @Tomek54321 @LS @AntekGriezmann @lucas/catalan

4

@michal26 juz biegł i odpadl celowo

0

@VegetaPolska ah ten Geralt :D

0

@Pawel13sz nie zmarnuje żadnej setki :]

4

Peszko> Dembele fakt nie opinia zgadzacie się? :P
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @AntekGriezmann @Tomek54321

0

@LS co sie dzieje?

1

@AntekGriezmann oki bede pamiętał :)

1

2

@mikiiki niesamowity klimat tam był

0

@marcin000019 o proszę :P

2

Shakira - La La La (Brazil 2014)


Ona to umie robić muzykę. Pamiętacie?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10

0

@Coutinho007 niestety....

2

@Krzychu83924 wylewy ciąg dalszy.... ale Pique zgolił brode xd

0

@Coutinho007 ciekawe czy chociaz obnizy pensje...

1

@Coutinho007 dobrze mówisz klub jest w ciężkiej sytuacji nie można sobie pozwalać na wywalenie 20 baniek na zmienne bo to jest chore. Gdyby ten gość jeszcze dawał jakość a wiadomo jak on gra...

0

@BueN0 posłuchaj @Coutinho007 dobrze ci to wszystko wyjaśnił

1

@Coutinho007 czyli na miano frajera roku raczej trafimy za te 20 baniek zmiennych dla Live haha :D

1

@Lionel_Messi10 no ok rozumiem ale nie jestem fanem hip hopu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?