LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy tylko ze nasi dostali stypendia specjalne od Orlenu na IO a efekt mizerny
0
@AmigoBlancos tylko ze co z tego ze oni tam jadą.... skoro nic nie potrafia zdobyc bo za slabi. Ja nie oczekiwalem nic powyzej 10 medali no ale jak przyjadą z 2-3 to bedzie mega wstyd... kraje typu kosowo, san marino czy fidżi przed nami.... serio... oni dostali specjalne stypendia od orlenu bylo o tym głośno a efekty tragiczne... no nie powiesz mi ze bedaąc nizej niz fidzi mozemy się tym szczycic bo tak nie jest.... inne kraje malutkie potrafią sie zmobilizowac tylko nie my...
1
@Lionel_Messi10 moze byc ale nie jestem fanem hip hopu jedynie eminem jest wyjątkiem
1
@Lionel_Messi10 przeszedłeś? :D
1
@amanter to na Leo powinna być cenzurka hłe hłe :)
0
@FCBurnley niby racja
1
@Lionel_Messi10 sto lat to za małoo sto lat to za mało sto pięćdziesiąt by sie zdało znasz to? :P
zdróweczko :P
0
bardzo dobrze :P
0
@Rust_Cohle grubo :O
0
@marcin000019 sprytny jest :O
0
@marcin000019 to mnie zaskoczyłeś :O
0
@Rust_Cohle twój ulubiony piłkarz :P
0
@Worny pewien uzytkownik by sie ucieszył @Rust_Cohle
0
@LS pamiętaj ale to zrobił kylian imbape :D
0
@Rust_Cohle jakim ja zły i niedobry :O
5
la liga to poziomem zaczyna odstawać od Angoli i to widać. Kiedyś grały wielkie nazwiska w Realu czy Barcy, a teraz niestety coraz ich mniej :/
4
Sciszcie troche słuchawki RIP uszy XD
Mateusz Borek - Mbappé
2
@AntekGriezmann a wiadomo jaki poziom prezentują xd
0
@marcin62 ja pierwszy raz w zyciu taki tekst usłuyszałem :O
3
@patry295 mają niezłe kawałki zgadzam się :)
2
@marcin000019 z pewnością, ale ja osobiście tylko do 2 z tej kolekcji mam słabość. REsze tez słucham żeb nie było :)
4
niesamowity klimat dawały te mistrzostwa w piłce zgadzacie się?
0
@zadafcb a ten Lavileni?
0
@zadafcb nie no ja jestem całym serduchem za naszymi tylko wiesz mało kiedy ktoś wygrywa gdy nie jest pewniakiem to są same znaki zapytania :/ niestety zapowiadają się najgorsze IO :/ ale obym się mylił.
1
@agaFCB no chyba masz rację :D ah ten współczesny slang :D
0
@zadafcb gadanie o kolejny 3-4 medalach a potem nic
0
@LS no tak hahaha a jest odwrotnie haha
2
@AntekGriezmann brakuje xaviego i iniesty :P
2
@patry295 metalica i nirvana top. Do reszty neutralny mam stosunek :) ale kolekcja zacna
0
@zadafcb czyli co znów oczekiwania a potem jak zawsze? :D