0

@Odcinkowy tylko ze nasi dostali stypendia specjalne od Orlenu na IO a efekt mizerny

0

@AmigoBlancos tylko ze co z tego ze oni tam jadą.... skoro nic nie potrafia zdobyc bo za slabi. Ja nie oczekiwalem nic powyzej 10 medali no ale jak przyjadą z 2-3 to bedzie mega wstyd... kraje typu kosowo, san marino czy fidżi przed nami.... serio... oni dostali specjalne stypendia od orlenu bylo o tym głośno a efekty tragiczne... no nie powiesz mi ze bedaąc nizej niz fidzi mozemy się tym szczycic bo tak nie jest.... inne kraje malutkie potrafią sie zmobilizowac tylko nie my...

1

@Lionel_Messi10 moze byc ale nie jestem fanem hip hopu jedynie eminem jest wyjątkiem

1

@Lionel_Messi10 przeszedłeś? :D

1

@amanter to na Leo powinna być cenzurka hłe hłe :)

0

@FCBurnley niby racja

1

@Lionel_Messi10 sto lat to za małoo sto lat to za mało sto pięćdziesiąt by sie zdało znasz to? :P
zdróweczko :P

0

bardzo dobrze :P

0

@Rust_Cohle grubo :O

0

@marcin000019 sprytny jest :O

0

@marcin000019 to mnie zaskoczyłeś :O

0

@Rust_Cohle twój ulubiony piłkarz :P

0

@Worny pewien uzytkownik by sie ucieszył @Rust_Cohle

0

@LS pamiętaj ale to zrobił kylian imbape :D

0

@Rust_Cohle jakim ja zły i niedobry :O

5

la liga to poziomem zaczyna odstawać od Angoli i to widać. Kiedyś grały wielkie nazwiska w Realu czy Barcy, a teraz niestety coraz ich mniej :/

4

Sciszcie troche słuchawki RIP uszy XD
Mateusz Borek - Mbappé


2

@AntekGriezmann a wiadomo jaki poziom prezentują xd

0

@marcin62 ja pierwszy raz w zyciu taki tekst usłuyszałem :O

3

@patry295 mają niezłe kawałki zgadzam się :)

2

@marcin000019 z pewnością, ale ja osobiście tylko do 2 z tej kolekcji mam słabość. REsze tez słucham żeb nie było :)

4

niesamowity klimat dawały te mistrzostwa w piłce zgadzacie się?


0

@zadafcb a ten Lavileni?

0

@zadafcb nie no ja jestem całym serduchem za naszymi tylko wiesz mało kiedy ktoś wygrywa gdy nie jest pewniakiem to są same znaki zapytania :/ niestety zapowiadają się najgorsze IO :/ ale obym się mylił.

1

@agaFCB no chyba masz rację :D ah ten współczesny slang :D

0

@zadafcb gadanie o kolejny 3-4 medalach a potem nic

0

@LS no tak hahaha a jest odwrotnie haha

2

@AntekGriezmann brakuje xaviego i iniesty :P

2

@patry295 metalica i nirvana top. Do reszty neutralny mam stosunek :) ale kolekcja zacna

0

@zadafcb czyli co znów oczekiwania a potem jak zawsze? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?