LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 tylko gdzie jak korona wszędzie :O
1
@tomek8756 w 5 sezonie pogorszył się wygląd pani detektyw jakby botoks sobie wstrzyknęła
0
@Gall no to wszystko pięknie ładnie, ale jak dla niego kasa ważniejsza to niech nie gada że chce grać w Barcelonie gdzie są problemy finansowe. Jedno się mija z drugim.
0
@koksik2700 i to jest porównanie a nie jak inni piszą że nie da się ich porównać :) Brawo! :P
0
@Xxxbarca4ever no zobaczymy ale tylko Majkel dobrze tam gra...
1
Umtitiego to tu już dawno nie powinno być...
0
@jacobFCB lepszy sprzet do przygotowywania zawodników Węgry mniejsze od nas a my ssiemy w porównaniu do nich
3
heh bawi mnie to pompowanie balona przed igrzyskami gadane było o 20 medalach a skończy sie jak zawsze gdzieś koło dziesięciu :D Ja sie dziwie czemu u nas sie nie inwestuje w olimpiade tylko w naszych kopaczy z ekstraklapy :D
Jak myślicie czemu tak jest? Bo Bońka też sie nie da juz słuchać .... i te jego pompowanie balona a jest jak zawsze...
Wypowiecie sie na ten temat?
@LS @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Colon
1
@AntekGriezmann proszę :)
0
@AntekGriezmann masz herba :P
0
@Rewolucja123 niby racja ale oceniamy za całokształt który pan piłkarsko lepszy a nie oceniamy kto lepszy na danej pozycji :) Przykładowo masz 10 panów napisanych na tablicy i musisz wybrać kogo wstawiasz Henry czy Gryzak :)
Porównując Xaviego do Gundogana mozna stwierdzić że Xavi był geniuszem a Gundogan co najwyzej dobrym był piłkarzem mimo różnych pozycji o to w tym chodzi
1
@AntekGriezmann hahaha :D lubie cie typie :P
1
@MarioVeB! Wawrzyniak vs CR7
0
@D10SLEO tez mam podobne zdanie
1
@Mocher91 e tam troche przesadzasz xavi był geniuszem a gundogan co najwyzej dobrym piłkarzem. Mimo różnych pozycji oceniłem piłkarsko obu panów. Jak dla ciebie trudno ocenia sie tak to mozesz napisać który lepszy według ciebie jest za całokształt i tyle
0
@Mocher91 czy ja wiem jeden atakujący i drugi atakujący normalne porównanie a że stylowo są różni ale można napisać kto jest lepszym piłkarzem
0
@Xxxbarca4ever szkoda ze Polska tam ssie a miał być złoty medal jak to mówił Majkel :P
0
Porównanie Francuzów
Griezmann vs Henry który lepszy piłkarsko w prime a który dłużej na topie wg was? :P
2
@agaFCB głodna nie jest sobą @DaPidejpi xd
1
Komentarz usunięty
0
@ChampionLW no i po co te odzywki zadałem normalne pytanie a ty od razu dziecinne odzywki jak szukasz atencji to gdzie indziej. W myszce masz coś takiego jak scroll nie trzeba takich wpisów udzielać.
0
są tu fani Ekstraklapy polskiej ? Pytam z ciekawości :P
0
jak zagrał maestro Pjanić? :P
0
@zmiter912576 hehe :P
0
@zmiter912576 wstaw do lodówy najwyzej jutro w zabce gdzies kupisz. Zabki w niedziele otwarte zawsze. Masz maślankę? To tez by sie nadało myśle
1
@MesQueUnClub96 pół na wieczór pół na rano idzie coś wymyśić :P Albo komuś połowe :P
2
@MesQueUnClub96 w mysl teorii wwięcej świetany poszukac ogóra ale nie dawac soli :P
5
@zmiter912576 dac więcej smietany zeby to rozcieńczyć
0
Coś dla fanów Dextera :P
Doakes throws a surprise party for Dexter
1
@kosiarz92 kozak film