0

@kubix05 tylko gdzie jak korona wszędzie :O

1

@tomek8756 w 5 sezonie pogorszył się wygląd pani detektyw jakby botoks sobie wstrzyknęła

0

@Gall no to wszystko pięknie ładnie, ale jak dla niego kasa ważniejsza to niech nie gada że chce grać w Barcelonie gdzie są problemy finansowe. Jedno się mija z drugim.

0

@koksik2700 i to jest porównanie a nie jak inni piszą że nie da się ich porównać :) Brawo! :P

0

@Xxxbarca4ever no zobaczymy ale tylko Majkel dobrze tam gra...

1

Umtitiego to tu już dawno nie powinno być...

0

@jacobFCB lepszy sprzet do przygotowywania zawodników Węgry mniejsze od nas a my ssiemy w porównaniu do nich

3

heh bawi mnie to pompowanie balona przed igrzyskami gadane było o 20 medalach a skończy sie jak zawsze gdzieś koło dziesięciu :D Ja sie dziwie czemu u nas sie nie inwestuje w olimpiade tylko w naszych kopaczy z ekstraklapy :D
Jak myślicie czemu tak jest? Bo Bońka też sie nie da juz słuchać .... i te jego pompowanie balona a jest jak zawsze...
Wypowiecie sie na ten temat?
@LS @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Colon

1

@AntekGriezmann proszę :)

0

@AntekGriezmann masz herba :P

0

@Rewolucja123 niby racja ale oceniamy za całokształt który pan piłkarsko lepszy a nie oceniamy kto lepszy na danej pozycji :) Przykładowo masz 10 panów napisanych na tablicy i musisz wybrać kogo wstawiasz Henry czy Gryzak :)
Porównując Xaviego do Gundogana mozna stwierdzić że Xavi był geniuszem a Gundogan co najwyzej dobrym był piłkarzem mimo różnych pozycji o to w tym chodzi

1

@AntekGriezmann hahaha :D lubie cie typie :P

1

@MarioVeB! Wawrzyniak vs CR7

0

@D10SLEO tez mam podobne zdanie

1

@Mocher91 e tam troche przesadzasz xavi był geniuszem a gundogan co najwyzej dobrym piłkarzem. Mimo różnych pozycji oceniłem piłkarsko obu panów. Jak dla ciebie trudno ocenia sie tak to mozesz napisać który lepszy według ciebie jest za całokształt i tyle

0

@Mocher91 czy ja wiem jeden atakujący i drugi atakujący normalne porównanie a że stylowo są różni ale można napisać kto jest lepszym piłkarzem

0

@Xxxbarca4ever szkoda ze Polska tam ssie a miał być złoty medal jak to mówił Majkel :P

0

Porównanie Francuzów
Griezmann vs Henry który lepszy piłkarsko w prime a który dłużej na topie wg was? :P

2

@agaFCB głodna nie jest sobą @DaPidejpi xd

1

Komentarz usunięty

0

@ChampionLW no i po co te odzywki zadałem normalne pytanie a ty od razu dziecinne odzywki jak szukasz atencji to gdzie indziej. W myszce masz coś takiego jak scroll nie trzeba takich wpisów udzielać.

0

są tu fani Ekstraklapy polskiej ? Pytam z ciekawości :P

0

jak zagrał maestro Pjanić? :P

0

@zmiter912576 hehe :P

0

@zmiter912576 wstaw do lodówy najwyzej jutro w zabce gdzies kupisz. Zabki w niedziele otwarte zawsze. Masz maślankę? To tez by sie nadało myśle

1

@MesQueUnClub96 pół na wieczór pół na rano idzie coś wymyśić :P Albo komuś połowe :P

2

@MesQueUnClub96 w mysl teorii wwięcej świetany poszukac ogóra ale nie dawac soli :P

5

@zmiter912576 dac więcej smietany zeby to rozcieńczyć

0

Coś dla fanów Dextera :P
Doakes throws a surprise party for Dexter


1

@kosiarz92 kozak film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?