LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś dla fanów Dextera :P
Doakes throws a surprise party for Dexter
1
@kosiarz92 kozak film
1
Wczoraj pisałem o gladiatorze i znalazłem ciekawy Remix co o nim sądzicie fajnie zrobiony?
Co o nim sądzicie?
@LS @Colon @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @masq @eydeem @koziar @Sztywno
5
@tomek8756 lepsza w tym wieku niz nie jedna młoda siksa taka prawda :P hot mamcia :P
18
@AmigoBlancos nnie wiedziałem że są takie choroby :O
1
@Rewolucja123 to co ter Stegen tańczył to do pana fortnita Griezmanna by pasowało lepiej ale swietny klip :P
1
@kryhaa spoko takich ludzi sie ceni :P
0
Jak ktoś oglądał Halloween albo Piątek 13-go to będzie miał z tego bekę :P
1
@kryhaa oj szanuje nie powiem :P
0
@koziar dlatego mysle ze jest mu łatwiej odnaleźć się w tym świecie co nie zmienia faktu ze gra genialnie
0
@Sztywno oj tak zgadzam się kobieta raczej nie zrozumie czym jest honor lub mało kobiet zrozumie ten akt. Co nie zmienia faktu ze ona by pewnie płakała na titanicu to wtedy jej mozesz powiedziesz ze tak czujesz sie gdy oglądasz gladiatora :)
0
@koziar mi akurat obu panów mega się podoba w dodatku zawsze jak Maximus zaczyna robić te zygzaki rzed smiercią mam zawsze ciary i człowiek sobie myśli ile od poświęcił i jakim był człowiekiem honoru. Ale Phoenix jasne widac ze w tych postaciach genialnie się odnajduje tak samo w Jokerze. Może jest po prostu taką osobą lub genialnym aktorem. :)
1
@eydeem ale obsada sama w sobie genialna Russel Crowe i Phoenix samo mówi za siebie. Potrafią panowie świetnie grać :)
0
@MesQueUnClub_87 no spoko jak założe konto to sie odezwę
0
@MesQueUnClub_87 nie mam a co?
0
@MesQueUnClub_87 Tak ja k piszesz wszystko jest praktycznie idealne :) mało na którym filmie rycze tak na gladiatorze zawsze. Ktoś kiedyś pisał komentarz na YT, że kobiety płaczą na Titanicu , mężczyźni na Gladiatorze i powiem ci że coś w tym jest. Zimmer potrafi muzyke do filmu dobrać świetny jest. Dodatkowo człowiek sobie utożsamia że główny bohater to człowiek honoru co dodaje dodatkowego charakteru do tego filmu :) Arcydzieło :)
0
@LS no kazdy ma inny gust. Mi akurat się podoba ten fragment ze wględu na to co przyżył główny bohater. Wszystkie straty, ból jakie doświadczył opisuje w jednym zdaniu co według mnie jest fenomenalne. Dodatkowo mina Phoenixa świetna coś w stylu "ale mi dowalił bo to prawda" Wszystko się komponuje dla mnie w arcydzieło, ale rozumiem że tobie się może to niepodobać no każdy ma swoje zdanie :)
0
@MesQueUnClub_87 @masq dla mnie gladiator to czyste arcydzieło i ta muzyka zimmera genialna
7
Uwielbiam ten fragment z Gladiatora i ta mina Phoenixa genialna. Ah ten Russel Crowe :P
genialny fragment
@Lionel_Messi10 @LS @Tomek54321 @Colon
0
@Khajio pytanie ile bys wytrzymał takich "imprez"
0
@tomek8756 Leo hot xd
2
@Encore Riki Pucio to powinien być twarzą współczesnej Barcelony :P
1
@Rastafarnianin żonkę to ma Leo fajną :P
0
@AmigoBlancos no i Modric w środku to gwarancja jakości swoją drogą że młodzi nie dają tak grać jak dziadek Modrić to tylko świadczy o jego klasie zawsze lubiłem tego piłkarza nie gada nie popisuje się a robi swoje. Cichy bohater środka pola :P
0
@Emial22 oj tak +1 z nim na pewno
0
@VirtuoZ to chyba bys sie nie napił :]
0
@maroon oj tak z nim tez bym się napił mega spoko facet sie wydaje :P
0
@AmigoBlancos wszystko pięknie ładnie, ale cały sezon znów oglądać tych kopaczy w ataku musi być męczące nie? Głównie mi chodzi o Viniego, Bale'a czy Rodrigo nie wspominając o Hazardzie, którego ciągle nie ma. Za rok pięknie będzie ale co z tym sezonem? Vallejo zamiast Varana to dramat dytuacja nie niepokoi cię to że tak to olewają?
0
@MesQueUnClub_87 z Albą bym się tylko napił dla testów z ciekawości czy po alkoholu tez płacze haha :D
1
@Khajio no iść na impre z Naigolanem czy Vidalem oj by się działo nos pewnie od koksu cały biały by był :P Do tego towarzystwa brakuje tylko tej piosenki :P