LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Kto pamięta te emocje z tego mundialu i tą piosenkę? :D
Ah wspomnienia wróciły
Kto pamięta z was?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @Colon @kubix05
1
@ZiX pomyśl gddyby ktos ci kazał zupę jesc w taką duchote... rzeź
1
@agaFCB papuga rewelacja :P
0
@agaFCB oglądałem ostatnio w necie 1 i 2 to sztos powyzej juz troche gorzej
0
@Karzel Hans Zimmer to geniusz genialną robi tą muzykę
0
@Karzel brave oglądałem kozak króla nie ale chyba pooglądam :)
11
@ZiX i cyk kolejny rekord Leo :P
6
przeczytałem Gabi XD
1
@Lionel_Messi10 i cyk cholesterol 500 :P
0
@Lionel_Messi10 pewnie takiego tłustego az by sie wylewało z niego nie? :P
0
@LS oj tak chętnie bym to pooglądał
1
@Lionel_Messi10 haha oj tak +1 :)
0
@Yosemite ciekawe czy ze sobą też śpią :P
0
@LS bardzo dobry aktor
1
Którą repke bierzecie i gramy na konsoli ja biorę Włochy niebieska koszulka i białe spodenki :)
A wy która repka? :P
@Lionel_Messi10 @LS @Tomek54321
0
@Lionel_Messi10 ostatnipisałeś ze nie jestes pewny czy oglądałeś hahaha
0
@Tomek54321 dokładnie aboslutna topka a ostatniego samuraja oglądałeś?
0
@LS Tom Cruise tam swietnie gra co nie?
1
@Lionel_Messi10 następny film jaki po Troi obejrze to ostatni samuraj :P Lece z konkretnymi filmami :)
1
@LS Gladiatora mozna porównac troche to Rockiego Balboi ze Stallonem. Kazdemu się podobał ten film tylko nie krytykom a sam Stallone dostawał nagrodę - złote maliny które dostają aktorzy z najgorszą grą aktorską i weź ich
zrozum :D Krytycy odstają poziomem racjonalnego uzasadniania swoich opinii.
Ogółem tego filmu co podałeś nie oglądałem ale obejrze na pewno.
Dodam dodatkowy jeszcze film który mi się podobał "Ostatni Samuraj" z takim znanym aktorem Tomem Cruisem z 2003 roku tez mi sie podobał nw czy ogądałeś
1
@Lionel_Messi10 myślałem ze nie oglądałeś :D
1
@Pawlak1992 mi sie tam tez mega podobała :)
1
@LS dla mnie osobiście Gladiatora uwazam za mjstersztyk filmowy. Przedstawienie bohatera jak człowieka honoru na zawsze pozostanie w moim sercu. Dodatkowo muzyka w Gladiatorze absolutnie genialna. Hans Zimmer to absolutny geniusz dzięki tej muzyce film absolutnie genialny. Dodatkowo Russel Crowe genialnie gra postać Maximusa. Wszystko się komponuje w absolutne arcydzieło i to mój ulubiony film z tych klimatów. Drugi film który wysoko cenię to 300 w którym najwazniejszy jest honor i walka o dobro Sparty. Zawsze mi się podoba charyzma tego głównego bohatera Leonidasa. 120 testosteronu w tym filmie nie ze jakiś ciapciowaty głowa w dół . Tylko że nie boi się niczego. Zauważyłem jedno że filmy w których najważniejsząrolę odgrywa honor zawsze są przeze mnie wysoko cenione bo człowiek utożsamia się z postacią i się w niego wczuwa. Dla mnie te filmy to absolutny top szczególnie że we współczesnych produkcjach bardziej się liczy $ a nie klimat. Przynajmniej tak jest w mojej perspektywie :)
0
@LS co ci sie w nim nie podobało?
0
@Ghotti on ma transu a nie trans hahaha :D
0
@Transu96 co to za mina :O
2
Dzisiaj na wieczorek postanowiłem sobie w kwestii przypomnienia obejrzeć film
Troja (2004) z Bradem Pittem :) Jak wam się podobał bo w mojej opinii kapitalny i trzeba sobie go przypomnieć :) Jakie jest wasze zdanie oglądaliście go?
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007
Seans kapitalnych filmów :)
Obejrzane
Gladiator
300
1
@Ciule123 wygląda troche jak trans :)
0
@Rust_Cohle a niech ci sie kojarze mam to koło wiesz czego :) po to jest to forum zeby o wszystkim rozmawiać. Chcieliście wolności w liberalizacji w kazdym froncie to jest na kazdej płaszczyźnie. Jak to Unia mówi? Wolność równość demokracja? :D Pod te schematy trzeba wchodzić :)
1
@Rust_Cohle ale nikt nie sapie tylko ty równie dobrze mogę powiedzieć znajdz sobie kolegów a nie czepiaj sie innych... Pewni uzytkownicy wrzucają ciągle ester az do przerzygania a ich się nie czepiasz a baba do niczego mi nie potrzebna bo tylko z nimi problemy aha no i nie chce mieć dzieci :) Wolność a nie klatke wybieram.