0

@barteq Dest puchnie i w połowie meczów gra słabo same młokosy w składzie nic nie zdziałają. Musi ktos grać z doświadczeniem.

0

@Coutinho007 z Realem dobrze grywał Roberto ;)

0

@Coutinho007 oj tak ci panowie byli wybitni ;)

1

Kazdy o tym marzył- Wawrzyniak niczym Neymar


Widzicie podobieństwo? :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@Coutinho007 a grajków takich jak Everton czy Lucas Paqueta jak oceniasz? Co sądzisz o takim Fredzie czy Lodim?

3

@AmigoBlancos ciekawe czy trafi z deccyzją haha :D

0

jaka jest wasza opinia o współczesnych brazylijskich piłkarzach z faweli?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10

2

@AmigoBlancos brakowało jeszcze ze to wszystko wina trzaskowskiego hahaha :D

0

@Tibu oj tak +1 o nich sie jeszcze zapomniało :P

0

@LS tak jak mówisz haha :D

0

@michalm21 nie wątpie koszulkit teczowe :D
@LS lubi to :P

5

jeszcze brakuje zmiany barw klubowych na tęczowe i wszystko się bedzie zgadzać tylko ciekawe czy by kibicom podobał by sie pomysł zmiany barw na tęczowe :P

0

@VenoM kasa kasa

0

@tristan87 chodzi mi jego gra tam nie wygląd hahaha :D

1

jak wam się podobał Chuck Norris w Strażniku teksasu zastanawiam się czy po Lucyferze nie odswieżyć go sobie tyle lat minęło....
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @Tomek54321 @Encore

1

@PatrychoO to zależy w obronie jego bym stanął ale życie to był jedynie oddał za wiarę sądzę gdybym musiał.

0

@LS słyszałem ze mają w planach

0

@michal26 @LS ty sobie wyobrazasz takie faule? jeden drugiemu nogę połamie i dostanie żółtą i wykluczenie na 5 minut i potem bedzie mógł wejsc dalej grac chore

0

@MarioVeB! zobaczymy

0

@michal26 tylko ostawiam ze by to wszystko długo trwała jakby zaczęli wszystko sprawdzać

1

@Bykunn auty z nogi mi sie nie podobają bo to halówka

0

@Criss18Barca tylko weż pod uwage ze chcą zrobić z piłki nożnej drugą halówkę dodatkowo za brutalne faule 5 minut wykluuczenia chore

3

FIFA jest chora zamiast piłki nożnej będzie piłka halowa co oni chcą zrobić z piłką nożną.... Wam się to podoba? Bo wg mnie jest juz halowa po co wszedzie to dawać....
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/949773/rewolucja-w-pilce-noznej-fifa-rozwaza-radykalne-zmiany-w-zasadach-gry
Chore ale nw moze tylko mi sie to nie podoba a co wy o tym myślicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @Rust_Cohle

0

@Rust_Cohle no tak w sumie racja

0

@Uukasz_93 jak było można to czemu miał nie oszukać :)

0

@Tomek54321 haha daj znac po zobaczeniu jak ci sie podobał :P

5

Coś dla fanów Wiedzmina :)
geralt nie chce bileciku


hehehe co o tym sądzicie dobrze zrobił? :P
@LS @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @Colon

0

@Tomek54321 ta dokładnie

0

@PatrychoO @Cvzx zgadza sie

1

@cracker szamani na trybunach Umtiti lubie to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?