LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Dest puchnie i w połowie meczów gra słabo same młokosy w składzie nic nie zdziałają. Musi ktos grać z doświadczeniem.
0
@Coutinho007 z Realem dobrze grywał Roberto ;)
0
@Coutinho007 oj tak ci panowie byli wybitni ;)
1
Kazdy o tym marzył- Wawrzyniak niczym Neymar
Widzicie podobieństwo? :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@Coutinho007 a grajków takich jak Everton czy Lucas Paqueta jak oceniasz? Co sądzisz o takim Fredzie czy Lodim?
3
@AmigoBlancos ciekawe czy trafi z deccyzją haha :D
0
jaka jest wasza opinia o współczesnych brazylijskich piłkarzach z faweli?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10
2
@AmigoBlancos brakowało jeszcze ze to wszystko wina trzaskowskiego hahaha :D
0
@Tibu oj tak +1 o nich sie jeszcze zapomniało :P
0
@LS tak jak mówisz haha :D
0
@michalm21 nie wątpie koszulkit teczowe :D
@LS lubi to :P
5
jeszcze brakuje zmiany barw klubowych na tęczowe i wszystko się bedzie zgadzać tylko ciekawe czy by kibicom podobał by sie pomysł zmiany barw na tęczowe :P
0
@VenoM kasa kasa
0
@tristan87 chodzi mi jego gra tam nie wygląd hahaha :D
1
jak wam się podobał Chuck Norris w Strażniku teksasu zastanawiam się czy po Lucyferze nie odswieżyć go sobie tyle lat minęło....
@Lionel_Messi10 @LS @Colon @Tomek54321 @Encore
1
@PatrychoO to zależy w obronie jego bym stanął ale życie to był jedynie oddał za wiarę sądzę gdybym musiał.
0
@LS słyszałem ze mają w planach
0
@michal26 @LS ty sobie wyobrazasz takie faule? jeden drugiemu nogę połamie i dostanie żółtą i wykluczenie na 5 minut i potem bedzie mógł wejsc dalej grac chore
0
@MarioVeB! zobaczymy
0
@michal26 tylko ostawiam ze by to wszystko długo trwała jakby zaczęli wszystko sprawdzać
1
@Bykunn auty z nogi mi sie nie podobają bo to halówka
0
@Criss18Barca tylko weż pod uwage ze chcą zrobić z piłki nożnej drugą halówkę dodatkowo za brutalne faule 5 minut wykluuczenia chore
3
FIFA jest chora zamiast piłki nożnej będzie piłka halowa co oni chcą zrobić z piłką nożną.... Wam się to podoba? Bo wg mnie jest juz halowa po co wszedzie to dawać....
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/949773/rewolucja-w-pilce-noznej-fifa-rozwaza-radykalne-zmiany-w-zasadach-gry
Chore ale nw moze tylko mi sie to nie podoba a co wy o tym myślicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @Rust_Cohle
0
@Rust_Cohle no tak w sumie racja
0
@Uukasz_93 jak było można to czemu miał nie oszukać :)
0
@Tomek54321 haha daj znac po zobaczeniu jak ci sie podobał :P
5
Coś dla fanów Wiedzmina :)
geralt nie chce bileciku
hehehe co o tym sądzicie dobrze zrobił? :P
@LS @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @Colon
0
@Tomek54321 ta dokładnie
0
@PatrychoO @Cvzx zgadza sie
1
@cracker szamani na trybunach Umtiti lubie to :D