LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arcziFCB ta zgadza sie. Zrobiła z niego potwora siłownia :D
0
@kuz dobrze ze jedną ręką daje rade go utrzymać :P
0
@Encore brakowało Slendera to prawda :D
1
@neeed nie fotomontaż bo to torres tak mocno przypakował
1
Który większy bydlak? :D
https://zapodaj.net/b9a4dd7dd88b8.jpg.html
vs
https://zapodaj.net/fce0f1d9fd159.jpg.html
Jak myślicie? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
4
@Yosemite gościu mi przypomina Torresa :D
0
@maroon cos na szantaz
0
@maroon cos kompromitującego ciebie
0
@AmigoBlancos masz racje coś w tym jest
0
Gdyby ktoś na was miał taśmy co byście zrobili? :P
0
@Coutinho007 czyli to są te transfery? :P
0
@XBlairrX na stronie białych jest tego mnóstwo wejdz tam i poczytaj
1
@AmigoBlancos jakie jest twoje zdanie na ten temat jako kibic Realu?
1
Pytanie do la rambli :) Musicie 1-2 rzeczy z 10 pod choinkę z filmiku, który wam podeśe dla kogoś bliskiego co wybieracie? :D Przedmioty dosyć interesujące.
Zapraszam chętnych do wypowiadania się :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@adambądkowski93 od niej to sam bym chciał ah ten Leo to szczęściarz :P
0
@adambądkowski93 ciekawe co przygotowała dla wieczor hehe
1
@Janas11224 inny człowiek teraz mu wódki w sklepie nie sprzedadzą xd
5
Komentarz usunięty
0
@Lionel_Messi10 koncze dyskusje z tobą
0
@Lionel_Messi10 bo musiał za coś życ? A nie miał wiele propozycji? Czasem człowiek nie ma wyjścia i coś musi robic aby przeżyć,,,,
0
@Lionel_Messi10 @maroon co nie zmienia faktu ze sam walduś mówił że miał depresję przez tę rolę poczyajcie sobie o tym sporo kiedys sie wypowiadał a zycia sobie nie odebrał
0
@Lionel_Messi10 przesadzasz troche... Z waldusia z kiepskich tez szydzono i się z niego smiano a sie nie zabił.... Ze gośc miał słabą psychike to mógł skorzystać z porady u psychologa czy psychiatry...taka prawda ja go nie wyśmiewam
0
@Lionel_Messi10 twój idol
5
Se queda :) hehe
0
@DonMatteo901 dobre hahaha
0
@gaq a w tej bajce były smoki? Koleś sam ciągnie całą drużyne w ataku i ma jeszcze za darmo grać? Jak obnizy pensje o 50% powinni wyzej wymienieni panowie to samo zrobić albo aut a nie ze Messi ma grac za darmo no bez jaj szanujmy się i Messiego
0
@Encore zastanawiam się tylko czy gośćma rozum czy nie :D
2
Znacie kogoś takiego kto by tak zrobił? :D
https://zapodaj.net/8e0c8b43de0dc.jpg.html
Jestem ciekaw czy kogoc macie takiegoś :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@Boogmacher mają 3 gwiazdy Veratti, Donnarumma, Chiesa
2
@Yosemite Włochy to potrafią szkolic jednak genialnych tych obrońców